Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/220 A kérdező kommentje:

Hetero vagyok.


Szóval a szopást csak nőktől szeretném. Milyen érdekes igaz?

ma 14:10
 122/220 anonim ***** válasza:
82%
121 Neked biztos érdekes. Csak megkapni nem fogod soha, minket meg az totál nem érdekel 🤷
ma 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/220 anonim ***** válasza:
100%
Szopást csak az kap, aki nyal is.
ma 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/220 A kérdező kommentje:

Volt már barátnőm. De nem vagyok egy adonisz. Szóval jah, többet szeretnék mint ami eddig volt.


Sajnos van pár hátráltató tényező. Pl a magas a rajtengedély.


123


Alap, nem gond ha megvan a vonzalom meg a szeretet.

ma 14:18
 125/220 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval a szopást csak nőktől szeretném."


Nem, nem ő téged. Te őt. Próbáld ki, mit vász el.

ma 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/220 anonim ***** válasza:
100%
Azért magas a "rajtengedélyt", hogy kiszűrjék a hozzádhasonlókat, kérdező. Aki csak kihasználná a nőt, aki többet várna el, mint amennyit beleadna.
ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/220 A kérdező kommentje:

125


Kösz nem. Azért ez nagyon durva belegondolni is. Engem már az taszít ha egy közös wcben másik ferfiak mellett kell pisilnem. Az igazán normális emberekben fel sem merül ilyen. A buzulas…


Azért megvannak a szexben a nemek dolga. Ha nő lennék akkor biztos nem lenne gond a szopas. De nem vagyok nő

ma 14:27
 128/220 A kérdező kommentje:

126


Én nem akarok kihasználni senkit. Tévedésben vagy.


A rajtengedély meg azért magas mert a jó pasit akarja még a duci nő is. Meg a gazdagot hogy könnyű legyen az élete a másik javai miatt.

ma 14:28
 129/220 anonim ***** válasza:
100%
Nincs senkinek se "dolga" a szexben. Jaj, már a megfogalmazás is olyan undorító...
ma 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/220 anonim ***** válasza:
92%
De ez mekkora... nem is tudom, mi ez magyarul, a crab mentality. Azt mondja a kérdező a másik férfinak, hogy adja el az autóját és vállaljon betanított munkát, hogy egy szinten legyenek. Húzza le a másikat a saját béka segge alatti szintre, mert lusta magát feltornászni. Hogy ez mennyire undorító.
ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!