Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
 171/218 A kérdező kommentje:

166


Remelem nem nő vagy, mert ezt a stílust senki nem díjazná.


168

(Az én párom semmit sem vár el a pénisze miatt)


Minél nagyobb annál több az elvárás. Lehet kicsi van a párodnak. Én nem vagyok lúzer hogy ingyen el tartsak bárkit. Eddig is takarítottam meg főztem magamra. Ez nem egy olyan dolog ami kiváltja a hétköznapi munkahelyek. Balek a pasid.


170


Nem volt lusta. 3 munkahelye volt egyszerre . Az egyiknél ő volt az elnök. Amikor már nagy családos lett akkor felhagyott az edzéssel. De még 55 évesen is olyan tekintélye volt hogy 20 éves életerős férfiak féltek tőle.

ma 16:05
 172/218 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan azert megy a hiszti mert a kerdezo nem foz jol??

Hat ez vicc 🤣

ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/218 anonim ***** válasza:
73%
Marmint a kerdezo vergodik itt ezen... 😁🤣
ma 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/218 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hát ha eddig is takarítottál meg főztél, akkor nincs is semmi probléma, végezheted a továbbiakban is, büszkén és boldogan, örülök neked.

Ha baleknak gondolod a pasim, lelked rajta, bár nem ő az, aki névtelen posztokban nyavalyog, amiért nem szolgálják ki, hanem te; továbbá, nem ő nyíg, amiért szarul keres, mert ő jól keres, tanult, intelligens férfi, bár bele az tényleg nincs - ezt a kört te nyerted meg, gratulálok.

A nagy pénisz = több elvárás agybajodról meg nem szívesen fejteném ki a véleményemet.

ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/218 A kérdező kommentje:
Ja és a legnagyobb vicc hogy vendéglátós végzetségem van. Felszolgáló vagy pincér ahogy tetszik. De a négy éves suliból 2 évig mindkét szakmàt tanulni kellett. Meg gyakorlatra járni. Szóval “dolgoztam konyhán is”. De sose tetszett.
ma 16:13
 176/218 anonim ***** válasza:
Sok beszédnek sok az alja kérdező. Tanulj meg főzni, mosogatni, ellátni magad, fogyj le, csinálj magadból legalább egy átlagos külsejűt, szabadulj meg a hímsovinizmusodtól valahogy és aztán próbálj nőzni. Mert ez így nem fog menni. A csomagban amit jelenleg kínálsz nincs egyetlen vonzó elem sem. Nem mondom, ha legalább jól néznél ki és/vagy lenne pénzed akkor már pislákolna az esély arra hogy találsz ingyencselédet, de a jelenlegi állapotodban senkire sincs esélyed, még olyanra se akit neked kéne kiszolgálnod mert mindenki menekül az ilyen két lábon járó reflagektől.
ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/218 A kérdező kommentje:

174


Ha ilyen magabiztos vagy akkor egy hónapig vond meg tőle a szexet. És akkor megtudod miért tart ingyen a lakásában. Csak nehogy az utcára kerülj. Szomorú lennék! Aztán ha gondolod találkozhatunk beszélni. 😀

ma 16:16
 178/218 anonim ***** válasza:
100%
Nalam 4 honap volt ... Meg mindig a parom.
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/218 A kérdező kommentje:

176


Szerintem túlzol. Van akinek én lennék a főnyeremény , csak még nem ismer.

ma 16:18
 180/218 anonim ***** válasza:
100%
Miért egyértelmű az összes ilyen jóképességű incelnek hogy csak a pasikáknak van lakása és ott él minden nő akit három nap szopásmentesség után utcára lehet rakni? A kérdezőnek sincs semmije, konkrétan nincstelen, őt viszont tényleg kirakhatja egy szép napon a tulaj vagy az önkori.
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!