Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
 221/259 anonim ***** válasza:
100%

"Alapvető szükségletek az étkezés meg a szex."


Oké. Akkor főzzel.

ma 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/259 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/259 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod, nem is akarsz összeköltözni a nővel.

Akkor mire fel házimunkázna nálad? Mindenki csinálja a sajátját.

ma 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/259 A kérdező kommentje:

219


124 az IQm


220


De én nem vagyok rossz. Hanem egyenest egy szent ember kb. Mindenkinek segítettem az életem során. Az állatokat is védem. Főleg a macskákat. Szóval ha nekem rossz jár akkor az élet igazságtalan. Rossz ember az te vagy, ha van Karma akkor majd neked kell rosszra számítani. Nem azonnal , hanem majd később vagy a következő életedben.

ma 19:57
 225/259 anonim ***** válasza:
80%
#220 meg az jár még neki hogy szerencsére nem fog szaporodni, ennyivel is kevesebb selejt lesz majd a következő generációban :D
ma 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/259 A kérdező kommentje:

222


36


223


Csak elméleti a kérdés. Sokáig amúgy arra gondoltam hogy hitelre vennénk egy lakást és együtt szorgalmasan dolgozva megvennénk. De ahogy öregszem már sokszor azon vagyok hogy jó nekem ez az önkori lakás, úgy is ide születtem és van elég helyem. Megszoktam és minek költözzek el ha ez megfelel? És úgy se csengetnek sorban az ajánlatokkal a megfelelő csajok.

ma 20:01
 227/259 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy vagy te jó. Minden válaszoddal bizonyítod, hogy így is elég sokat kaptál az életben. Többet, mint ami járna.
ma 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/259 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leírom, hogy nálunk hogyan működik. (Kettő éve vagyunk együtt, másfél éve élünk együtt.)

A lakásunkat fele-fele arányban fizetjük, mindketten dolgozunk, bár elég jó beosztásban. Mindketten takarítunk, hogy éppen mikor ki, az attól függ, hogy pont azt az elintéznivalót ki látta meg hamarabb, de vannak személyes preferenciáink is. Én például utálok portalanítani és porszívózni, ezért ezt a párom intézni, míg ő mosni és mosogatni nem szeret, ezeket én intézem. Mindketten itt élünk, így alapvető, hogy mindketten teszünk is azért, hogy tisztaság és rend legyen.

A sütés és főzés ugyanez. Néha én intézem, néha ő, néha közösen, néha beülünk valahova, néha rendelünk, néha maradékot eszünk. Nincs olyan, hogy ez az én vagy az ő dolga. Mindkettőnknek igénye van az evésre, ezért mindketten kivesszük a részünket belőle. A párom még többet is szokott sütni és főzni, mert jobban szereti a konyhaművészetet és gyakran többet is van otthon, amikor éppen megrendeléseken dolgozik.

Szexelni akkor szexelünk, amikor mindketten vágyunk rá, ami naponta egy-két alkalmat jelent átlagosan. Olyan is van, amikor csak az egyikünk kényezteti a másikat viszonzás nélkül, de ez is olyasmi, hogy kölcsönös. Már rég kiábrándultunk volna egymásból, ha az egyikünk jelentősen többet tenne bele a dologba, mint a másikunk.

Nem olvastam el minden hozzászólást, így elnézést, ha ismétlek valakit, de kérdező, belőled ez a kölcsönösség hiányzik. Illetve elvárnád a nőtől a hagyományos női szerepet, anélkül, hogy te hoznád a hagyományos férfi szerepet. Így viszont a nőnek jelentősen több munkát kellene a belefektetnie a mindennapi életetekbe, ami nyilvánvalóan senkinek sem lesz vonzó.

25/N

ma 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/259 A kérdező kommentje:

227


De totàl jó lélek vagyok. Valóban van már bennem keserűség , csalódások , harag a rengeteg rossz miatt ami engem ért. Egy idő után mindenkiben kialakul ha csak a rossz dolgok érik.

ma 20:07
 230/259 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy jó ember. Én leírtam, hogy csinálom a háztartást, igazán hagyományos női szerepem van a kapcsolatunkban, erre te? A barátom balek, a szexért van velem, és majd nem lesz hova mennem, ha kirak. Te abszolút nem vagy jó ember, egy rosszindulatú, rosszmájú ember vagy, aki érzelmileg éretlen és önző, csak elvár mindent, de semmit sem akar adni. Ha kedvesem, manapság ez már nem így megy, mert a nők inkább maradnak egyedül, és milyen jól teszik, mintsem egy ilyen alakkal kelljen beérniük, aki lusta, éretlen, értetlen, és egyáltalán nem tiszteli a nőket.
ma 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!