Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
 251/264 anonim ***** válasza:
249, és? Azt miért baj, hogy egy kaja nem bonyolult?
ma 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/264 A kérdező kommentje:

250


Én normal hazi kajákat tudok csinálni, brassói , bakonyi , raguk , levesek közt is párat. De sokáig éltem frissen sült húsokkal , rizzsel , zöldség alapú kajakkal.



Nem csodákat várnék a nőtől. De azért nem egy hideg szendvicset.

ma 21:25
 253/264 anonim ***** válasza:

Na, én pl nem eszek ilyen szar kajákat. Szóval erre is gondolj, mert lehet a párod főzne többet abból, amit szeret, de a te belednek az kevés.


Tehát ne csak etessenek, de pattogsz is, hogy mivel. Csodaszép.

ma 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/264 A kérdező kommentje:

253


Te milyen ételeket készítesz? Írsz pár példát ?

ma 21:34
 255/264 anonim ***** válasza:
Ha egy szakácsot szeretnél, aki takarít, legyen háztartásbeli. Csak az tudod mivel jár.
ma 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/264 anonim ***** válasza:

Nem a kérdezőé ez a téma is: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ugyan azok az érvelési hibák vannak nála, ugyan azt csinálja a válaszokkal és ugyan úgy el akarja nyomni a nőket kötelező feladatokra hivatkozva.

ma 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/264 anonim ***** válasza:
83%

Pl. most vacsiztam.


Két kétszersültre tettem avokádókrémet, cottage cheeset, buggyantottam rá két tojást. Hozzá csináltam görögjoghurtos-kapros ubisalit, és ettem hozzá egy kis szőlőt.


Holnap az egyik kedvencemet csinálom, tonhal sali. Van benne tonhal, surimi, főtt tojás, bab, újhagyma, és ez mind görögjoghurttal kikeverve.


Hétvégén csinálok mangós-kókusztejes csirkemellet rizstésztával.

ma 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/264 anonim ***** válasza:
50%

#252

Nincs baj ezekkel az ételekkel (bár az én ízlésemtől messze állnak), mégis úgy teszel, mintha vállalhatatlan lennél. Nekem nagyon olyan hatást keltesz, mint aki csak kifogásként használja ezt a "jaj, mi lesz ha nem ízlik a páromnak" mondatot, hogy ne kelljen sütnie és főznie. Ha bizonytalan vagy abban, hogy jól is csinálod őket, kérdezd ki néhány barátodat.

25/N

ma 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 259/264 anonim ***** válasza:

252

Hát ha ezeket meg tudod csinálni, akkor tudsz főzni.

ma 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/264 anonim ***** válasza:

"Elméletben se tudok belemenni a későbbi írásodba. Mert 80 négyzetméteren én el vagyok. Igaz nem saját tulajdon de stabil. Nem tehetnek ki 45 év után. (Abból én csak 36)" és hogy 52 millió, vagy mennyi. Nagyon nem vagy képben. Az átlag panel 45-56 négyzetméter között van. Ilyenben éltem nagycsaládosként gyerekként.

A munkám miatt van közöm lakáshitelekhez, nagyon nem vagy képben az ingatlanárakkal és az ingatlanok méreteivel. 60 négyzetméteres panellakásokat 3 gyerekes vagy 3 gyereket vállaló CSOK-osok vesznek, te szerencsétlen. Családiházba várnak el ekkorát 2 gyerekesektől. Egy hodályt akarsz megvenni magadnak egyedül. Nagyon nem vagy tisztában a valósággal.

ma 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!