Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
 241/264 anonim ***** válasza:
88%

" Mert olyat is halottam már hogy a nő 4 órásba dolgozott egy recepción, a férfi meg 24 ban és mikor alvás nélkül hazaért. Férfi, akkor a nő rászólt hogy ne pihenjen , hanem menjen képezze magát vagy menjen ki a boltba tejért. És ez egy ismerősök közötti pár volt."


Az átlag nő viszont ugyan azt a 8 órát vagy többet gürizi, mint a párja, sőt ha gyerek is van, még az is az ő feladata. Van kollégám, aki amiatt 6 órázik, mert reggel viszi, délután hozza a gyereket, másik városból jár be, nem tudná másként kivitelezni. A férje nem érzékelte, hogy be kéne segíteni egy kicsit a háztartásba ha este az ágyban is akar valamit, így úgy döntött, a házimunkát nem végzi el, cserébe az ágyban bírja. Viszonylag hamar rájött a férje, hogy kicsit be kell segíteni, hogy a felesége ne legyen estére hulla, ha mást is szeretne.

ma 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/264 A kérdező kommentje:

239


Évek óta megeszem a sajátomat de önbizalomhiányos vagyok benne. Cikinek tartanàm a barátnőmnek adni. Vagy legalábbis a kapcsolat elején az ismerkedési szakaszban.


Nem vagyok tök aranyos hogy előre aggódok hogy meg e ennè a moslékomat ? 😃😇


240


Nem, ritka volt az ilyen válasz és mindig volt benne egy csattanó ami hogy a férfinek gazdag kell lennie vagy csak neki dolgoznia.

ma 20:48
 243/264 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy érzem, Kérdező, hogy te direkt nem akarsz velünk konszenzusra jutni.

1. Én, mint nő csak akkor vállalnék több munkát otthon, ha értelem szerűen kevesebbet dolgoznék, mint elődeink. Ez a te átiratodban valamiért állandóan a "megveszi" a szolgáltatástként szerepel, pedig nem gondolod azt, hogy apád megvette anyádat, nem? Szóval WTF.

2. Következésképpen, ha mindketten ugyanannyit dolgozunk, és nem élünk együtt, mert ugye te csak összejárni akarsz, akkor minek főznék vagy takarítanék nálad? Nem vagyok cseléd. A szopásos részt meg hagyjuk is, mert itt megint csak nem igazán mutatod, hogy TE mit adsz bele a nap végén.

3. Ha mégis főznék meg takarítanék, mert szeretek.. akkor te mit adsz bele a közösbe, virágszál? Mert azt valahogy nem fejted ki, hogy hogyan is nézne ki a te dimenziódban ez az egész. Hogy átmegy Julcsika, főz neked, oké.. és te? Te mit csinálsz addig? Hm? Mert a rántotthús kisütése, amire egy gyerek is képes az láthatóan derogál. Pedig jobb helyeken ez bizony felváltva van, mert Julcsi meg Pisti is akar enni, ezért egymást segítik felváltva. Mint ahogy Julcsika is akar szexelni, nem csak odaadja magát Pistikének.

ma 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/264 anonim ***** válasza:
100%

#242

Nincs ebben semmi aranyos, inkább röhejes, hogy az még fel sem merül benned, hogy fejlődj és jobb legyél a konyhában. No, az lenne aranyos. Amikor tudod, hogy a párod miattad (is) jobb szeretne lenni valamiben.

25/N

ma 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/264 anonim ***** válasza:
82%
Úgy érzem, már megint egy incelke oktat ki olyasmiről, amihez életében nem lesz köze.
ma 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/264 A kérdező kommentje:

243


Nagyon kavarod a szállakat.


2 teljesen más élethelyzet nyomsz érvelésként? Most arról beszélünk ha egy pár együtt él, vagy ha külön és csak találkozgatnak? Ha külön akkor nem együtt esznek. Vagy elmennek valahova és közben vesznek ételt/ beülnek valahova.


Ha viszont egy lakásban élnek akkor ez a szituáció számomra felfoghatatlan.


Haza érnek 14 órára.

Julcsi : szívem én ennék valamit

Pisti : én is éhen döglök

Julcsi: össze dobok valamit szívem: de előtte kerek 17 ezret. Tedd le a pultra a munkadíjat a főzésért


😀

Mielőtt elkezdenèl kételkedni ezt a szituációt egy vàlaszoló írta amúgy. Pisti konkrétan nem kap enni csak ha külön fizet minden étkezésnèl a barátnőjének.

ma 21:01
 247/264 A kérdező kommentje:

245


Fogalom zavaros vagy ? Volt szexuális kapcsolatom 3 nővel is. Nem fizetős lányok voltak. Azaz nem lehetek már incel. Ha csak nincs elévülés ?🫡 Ha xy évig nem volt nőben a farkam akkor automatikusan incel lesz a férfi?

ma 21:09
 248/264 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok tök aranyos hogy előre aggódok hogy meg e ennè a moslékomat ?"


Nem, ha az az alternatíva, hogy te akkor csak ülsz a seggeden.


A 70-esnek beszóltál, hogy igénytelen, pedig normális kajákat írt le. Tehát te nem csak azt várod, hogy kaját kapj, hanem olyan kaját, amit akarsz. És ha a párod nem akar olyat főzni?

ma 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/264 A kérdező kommentje:

248


Nem voltak normális kaják. Kb egy szint egy zacskós instant levessel vagy feltenni főzni tojást vagy virslit. Egy 6 éves gyerek megtudja csinálnia

ma 21:20
 250/264 anonim ***** válasza:
100%

#249

Te miért nem tanulsz meg jobban sütni és főzni?

25/N

ma 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!