Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt más is, akinek inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, akinek inkább az egóját cseszi, hogy nem vonzó a nőknek, miközben annyira nem is vágyik párra?

Figyelt kérdés

Vagy én vagyok az egyetlen? :D


A napokban elgondolkodtam, hogy a korábbi kapcsolataim miatt nem igazán vágyom párra, legalábbis jelenleg semmiképpen, mégis van bennem némi frusztráció amiatt, hogy ha akarnék sem menne olyan gördülékenyen az ismerkedés, mint jópár vonzóbb emberkének.

Vannak ugye azok a tipikus "helyes"/"vonzó"/"szexi" férfiak, akik elég könnyen felkeltik nagyon sok nő érdeklődését - más kérdés, hogy utána mit tudnak azzal kezdeni, most kifejezetten a kezdeti vonzalomra gondolok -, míg én, hát nem ilyen vagyok :)

Egyik exemtől még kapcsolat alatt kaptam a lehetnék magasabb szöveget (180 vagyok) vagy lehetnék izmosabb...Másik exem szakítás után mondta közös barátnak, hogy végre olyannal ismerkedik, aki tényleg bejön neki külsőleg stb

Hát mondom B+ :D


Na, szóval...Itt tényleg mindenki társra vágyik, aki panaszkodik vagy csak szimplán nem tetszik neki, hogy a lehetősége sem feltétlenül van meg, legalábbis nem annyi, mint egyeseknek?


tegnap 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ferfiak egy nagy része azért akar nőt hogy a külvilág számára bizonyítson hogy nem selejt. (Család, barátok, iskola, munkatársak felé)
tegnap 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
1 és a nők?
tegnap 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

2


A nők nagyobb csoportja anyagi forrásként tekint a férfire. Egy kis részük tényleg élvezi mondjuk a szexet velük és mutogatni is akarja a többi “csinosabb” nő ismerősének hogy milyen bika van vele.

tegnap 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van, persze.
tegnap 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

#1

Ez így van, de ha mélyebben belegondolunk igazából senkit sem érdekel, hogy van párja vagy nincs. Ha politikus, top vezető vagy valami híresség akkor igen, de egy átlagember esetén nem foglalkozik ezzel senki.

tegnap 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5

Sajnos ez nem így van. 2024 van mindenki pletykás már, mindenki is ítélkezik mindenki felett, a szűz férfiak pedig a legjobban vannak diszkriminálva.

tegnap 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!