Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos a lányoknak/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a lányoknak/nőknek az autó vidéken?

Figyelt kérdés

Lehet csak én kerestem rossz helyen viszont többször célozva volt rá hogy vihetném ide oda kocsival, miután megtudták nincs ghostoltak a lányok.


Így gondolkozom hogy letegyem a jogsit és vegyek autót bár nem lenne szükségem rá megyeszékhelyen belvárosi lakás de mégis elvárásnak tünik. Talán még annyit hogy 29 éves vagyok és 18-21 év közti lányokról volt szó



okt. 15. 11:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Ha a nő úgy gondolja, hogy fontos a jogosítvány, akkor legyen nenki.

Miután neked az eddigi közel három évtized alatt nem hiányzott, érdekes lenne "valaki" kedvéért belefogni.


/ja' és ha egy év múlva vége a kapcsolatnak, eltéped a jogosítványt?/ 🤨

okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
54%
18-21 éves korabelivel is kezdhetne. Akkor már legyen előnye annak, hogy 30 évessel hál.
okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
De 29 évesen miért ismerkedsz 18-21 éves lányokkal?
okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Sok korombeli már elvált vagy gyereke van, és én nem szeretném más férfi gyerekét nevelni, elviselni.


Illetve a fiatal lányok elképesztően szépek.


A lényeg számomra ha ez kell a boldogságukhoz megszerzem, csak furcsa hogy ez ennyire fontos. Kicsit pocséklásnak érzem amikor minden közel van

okt. 15. 12:29
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Hát de ha ennyire becsicskulsz a puncinak, akkor miért várjanak el kevesebbet?
okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

"Illetve a fiatal lányok elképesztően szépek."


Itt van az eb elhantolva.

Kérdező!

Vedd észre a kedves, szimpatikus lányokat akkor is, ha nem bombázó kinézetűek. Őnekik sokkal kevésbé lesznek ilyen allűrjeik, és emberileg sokkal jobbakat is kifoghatsz közülük.

Az pedig természetesen ócska bullshit, hogy a korban hozzád illő (mondjuk 25-30 éves) nők döntő többsége elvált és gyereke van. A nők többsége ennyi idősen éppúgy keresi a párját, mint te. Igaz, általában már a véglegeset. Nem itt van-e a probléma, hogy neked pont ezért nem kellenek????

okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha 18-20 éves lányt akarsz, akkor valamit nyújtani kell. Csóró pasit talál a korosztályában is.
okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
Számomra fontos, mert itt elég élhetetlen anélkül, de nem a férfitól várom el, van nekem. Mondjuk nem elképesztően szép vagyok, hanem ronda, meg már vén is (30+). Valamit valamiért... Ha fiatal, gyönyörű punci kell, akkor verheted el a pénzt jogsira meg kocsira (meg még ki tudja, mire, amire eszükbe jut igényt tartani) - most már jó drága minden, úgyhogy szívás. :D
okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
70%

Persze, hogy kell nekik az autó. Különben hogy viszed őket nyaralni meg wellneselni, Volánbusszal?

Ha ilyen nő kell neked, akkor csináld csak!

okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha neked fontos hogy fiatal, szép, gyerektelen legyen, akkor miért nem érted meg a másik oldalt? Hogy nekik meg esetleg a jogsi lesz az?
okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!