Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos a kigyúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a kigyúrt test a lányoknak?

Figyelt kérdés

Tehát hátrányos az ha pl nem járok konditerembe így nincs izmom.


De ettől függetlenül rendszeresen kardiozom, mozgom, nem vagyok lusta



aug. 17. 08:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%

Többségnek nem fontos, mivel mint látod, átlagos pasikkal vannak az utcán.


De aki ki van sportolva, az előnyben van, mert jobban néz ki.

aug. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ha előny akkor fontos
aug. 17. 08:11
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos, nekem szinte az összes férfi akit eddig vonzónak tartottam, átlagos testű volt, azaz nem kigyúrt izmos, csak nem túlsúlyos, arányos alkatú, átlag férfi izomzattal. A párom nem sportol pl, de simán meg tud emelni bármi nehezet, amit én max épphogy megmozdítok. A férfiak szerencsésebbek izomzat téren akkor is, ha nem gyúrnak direkt, nem találkoztam még olyannal, aki ugyanolyan puhány lenne, mint én nőként, maximum ez ábrándítana ki talán. De nem kellenek látványos nagy izmok.
aug. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%

Semennyire.


Főleg mert mindig kiderül, hogy mit akarnak a pasik palástolni vele:DD

aug. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

#2


Ha neked fontos, hogy előnyben legyél, akkor fontos lehet a kondizás is.

Amúgy meg csináld nyugodtan. Egy sportos ember előnyben van az életben. Pl. utcán sem mernek majd annyira beléd kötni.

aug. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fontos. Ízlés kérdése, van akinek fontos van akinek nem. Nekem nem volt fontos, az én párom sem az. Ő pont mackósabb alkat, de nekem így tetszik.
aug. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok vékony alkat, 181 cm/84 kg de gyaloglás/túrázás megy (heti 100+ km)


Terhelés szempontjából meg 20 kg a max amit elbírok.

aug. 17. 08:33
 8/25 anonim ***** válasza:
7# Mondjuk akkor inkább puhánynak neveznélek.😃 20-25 kiló amennyit én is elbírok még rendben, nem azt mondom, hogy nem nehéz, de ahhoz nem kell segítség. (3# voltam.)
aug. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

20-25 kg igen az a max segítség nélkül.

Meglepő hogy ez puhány szint

aug. 17. 08:46
 10/25 anonim ***** válasza:
26%
Minden lány elvárja, hogy ki legyél gyúrva, de ha nem vagy jóképű és magas, akkor nem mész vele semmire.
aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!