Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért ilyen fontos a szakáll?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, és azt látom, hogy a korombeli csajoknál szinte csak az ilyen 30 körülinek kinéző szakállas, tipikus "fiatal vállalkozó vagyok" - fejű emberek jönnek be, akinek meg fiatalosabb arca van, arra rá se néznek. Komolyan ennyire fontos az arcszőrzet? Én világéletemben utáltam mindenhol a szőrt. Tényleg, mit élveztek rajta, csajok? Jó érzés egy szőrcsomóval smárolni?
2019. ápr. 26. 15:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
23 vagyok, nem bírom a szakállt.
2019. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
Mert férfias, de komolyan, te meg a nőies nőket kedveled nem?
2019. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

Elég erős általánosítás ez. Én pl kifejezetten utálom a bajuszt és a szakállt is.


27N

2019. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Én szintén utálom a szakállt meg a borostát is!
2019. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
A pasiknál olyan a szakáll, mint a csajoknál a smink. Ad egy karaktert az arcnak. Keress rá Jason Momoara, tele van vele a net hogy megborotválkozott és most úgy néz ki mint Steven Seagal.
2019. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Én pl utálom a szakállt, bajuszt és minden nemű szőrt, amii az arcon van. Szerintem csak elcsúfítja a férfiakat. Csomó olyan színész van, aki szerintem tök helyes, erre mikor megláttam a neten őket bajusszal/szakállal, totálisan kiábrándultam, borzasztó. Szóval nem kell általánosítani.
2019. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Utolsóval értek egyet. Aki azt írta, hogy férfias, annak üzenem, hogy szerintem meg inkább igénytelen, de úgy látom, nem vagyok egyedül ezzel. De mindennek a csúcsa szerintem a bajusz. A kefebajusznál undorítóbb szerintem nincs egy férfi arcán.
2019. ápr. 26. 15:53
 8/23 anonim ***** válasza:
24%

"A pasiknál olyan a szakáll, mint a csajoknál a smink."


Ja, annyi különbséggel, hogy a nőket szebbé teszi a smink, a férfiak többségét pedig épp ellenkezőleg, elcsúfítja, idősebbé teszi stb a szakáll/bajusz.. Szóval koránt sem ugyanolyan a két dolog.

2019. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem meg egyenfuggo. Van akinek jol tud allni, akinek mindenhol egyenletesen no, vagy megno tenyleg pl az allan es befonhato lesz ilyen vikinges stilusban, nrkem amugy is a hosszabb haju, metalhead szoros ferfiak a "zsanerem".


De van akinek meg foltokban no, vagy hulye helyen inkabb a nyakan stb, akkor neki nem jo.


De en nem vettem eszre h mki a szakallas ferfiakert lenne oda, ez tulzas. Ettol meg nem ertem mit kell kritizalni mas izleset. Az igenytelenseg az ha nem furdik vki vagy nem mos hajat, nem az ha szor no az arcan, ha karbantartja. Ez kb olyan kijelentes mint hogy akinek nem tarkopasz alul az igenytelen. Az en pasimnak pl jobban bejon mikor kb 1 centis fazon. Ezek PREFERENCIAK nem pedig igenytelenseg, get over it. En se nyigok azon h vkinek a szokek jonnek be, en meg barna vagyok bruhuhu.

2019. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
43%
Én csak azt nem értem, miért nem lehet valakinek más a véleménye. Xd Kötelező ugyanazt bírni vagy, mi?
2019. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!