Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért ilyen fontos a szakáll?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, és azt látom, hogy a korombeli csajoknál szinte csak az ilyen 30 körülinek kinéző szakállas, tipikus "fiatal vállalkozó vagyok" - fejű emberek jönnek be, akinek meg fiatalosabb arca van, arra rá se néznek. Komolyan ennyire fontos az arcszőrzet? Én világéletemben utáltam mindenhol a szőrt. Tényleg, mit élveztek rajta, csajok? Jó érzés egy szőrcsomóval smárolni?
2019. ápr. 26. 15:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
Ez meg a masik. Feltesz egy kerdest hogy mit birunk benne, es aki leirja hogy ja fuj szakall meg igenytelen azt felpontozza, aki meg azt irja mert bejon, mert tetszhet esztetikailag, az meg igenytelen:) ott van jon snow, vagy akar ragnar a vikingekbol, nekem ok bejonnek. De pl Jamie lannister meg jobban nezett ki szakall nelkul. Mondom egyenfuggo.
2019. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%

#9-nél a pont. Azért, mert irigy vagy a szakállas férfiakra, még nem lesznek igénytelenek.


Én pl szakállat hordok, mert kölyökképű lennék nélküle, kb 5 évvel tűnnék fiatalabbnak. (28 vagyok)

Az exem pl imádta és amúgy is sokkal jobban áll, mint ha nem lenne. Van akinek viszont rémesen áll. Egyéniségek vannak. De én pl utálom az ilyen köpködést, csak magatokat minősítitek vele. Részemről ez egy természetes adottság. Ahogy a mellkasom/lábam se borotválom, úgy az arcom is férfiasabb szőrösen. Plusz ad egy kis extra magabiztosságot is.

Tedd túl magad ezen, menj olyan után, akinek a csupasz jön be. Van olyan nő is, rengeteg.

2019. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

"Én csak azt nem értem, miért nem lehet valakinek más a véleménye. Xd Kötelező ugyanazt bírni vagy, mi?"


És nekem miért nem lehet ez a véleményem? Legyen ez az a kérdés, ahol én efölött értetlenkedhetem. Én egyébként nem pontoztam le senkit.

2019. ápr. 26. 16:16
 14/23 anonim ***** válasza:
48%
A férfiak a nőkön az ösztrogénmarkereket keresik, a nők a férfiakon a tesztoszteronmarkereket. Az erős arcszőrzet teszoszteronmarker.
2019. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Jó, ennek végre van értelme. Bár azt se látom igaznak, hogy a legszőrösebb férfiak lennének a legkelendőbbek. Mintha lenne egy nagyon vékony határ a férfiasság meg az igénytelenség között.
2019. ápr. 26. 16:44
 16/23 anonim ***** válasza:

"Bár azt se látom igaznak, hogy a legszőrösebb férfiak lennének a legkelendőbbek."


Egyrészt a szőrzet csak egy faktor a sok közül.

Másrészt nálunk szociális lényekként társadalmi tényezők is bejátszanak, úgymint az ápoltság és az aktuális divatnak, megjelenési normáknak való megfelelés. Az ősemberszőrzet nem divat, ezért aki ilyet visel, alacsony státuszúnak tűnik. Viszont pl. nézd meg, hogy az erős borostát szinte minden lány mennyire szexinek látja.

Amúgy nekem sincs semmi arcszőrzetem, ez nem a világ vége. Vannak olyan lányok is, akiknek pont a sima arc tetszik.

2019. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#14 hmm, az érdekes, nekem nem túl erős az arcszőrzetem, kicsit ligetes is, eközben 19 centim van, arányos vastagsággal, és szinte bármikori, hosszú idejű állóképességgel, ahol csak a fizikai lefáradás az akadály mindig.

Biztos kevés a tesztoszteron... Bár tény, hogy annyira nem nézik ki belőlem, ha egy nő még is kíváncsi, utána jön a meglepetés, "hihetetlen vagy".


A szakáll mostanában nagy divat, vannak kifejezett divatszakállak, csak úgy mint divatszemüvegek, és frizurák, mint az ecsetfej, kefefej.

2019. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
7%
Mert divat. A nőknek a média mondja meg, hogy mi tetsszen nekik.
2019. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Speciel nálam ilyen nincs, hogy önmagában kijelentsem, hogy utálom a szakállat. Egy ember arca is kell mögé, hogy ezt eldöntsem. Van akinek jól áll és kész. Ez szerintem a ritkábbik eset. Pl. nekem az előbb említett Jon Snow, vagy Khal Drogo. Másrészről szakállat-bajuszt is lehet ápolni, igényesen tartani. Nyakszőrt leszedni, szakáll vonalát szépen igazítani stb. Nem csak ez a két véglet van, hogy igénytelen ősember vagy babaarcú srác! :D Az én barátomnak nincs szakálla, nekem így tetszik. Nem tudom milyen lenne szakállal, de ha az is jól állna neki, nekem valószínűleg teljesen mindegy lenne, mert magát az emberet szeretem, nem pedig azt, van-e szakálla vagy sem. :D


Kedves kérdező, tagadhatatlan, hogy az arcszőrzetek ismét divatjukat élik, de ne általánosítsunk, sok nő a csupasz/borostás arcot preferálja még mindig.

2019. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én IMÁDOM a szakállt. Nem hazudok, nekem attól férfi egy férfi részben, hogy van arcszőrzete. Óvodás korom óta azokat a pasikat csekkolgatom, akiknek szép arcszőrzetük van. :D Mondjuk az nekem sem tetszik, hogy most ekkora divat lett belőle mert így a retardáltaknak is van, nem tudok rendesen szűrni. :( De amúgy igen, ki**szott jó érzés egy szőrcsomóval smárolni és az még jobb, amikor érzem a combjaimon.
2019. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!