Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos a kigyúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a kigyúrt test a lányoknak?

Figyelt kérdés

Tehát hátrányos az ha pl nem járok konditerembe így nincs izmom.


De ettől függetlenül rendszeresen kardiozom, mozgom, nem vagyok lusta



aug. 17. 08:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
24%

Persze, hogy az. Sportos, magas, helyes arcú 20 éves szőke haverom népszerű a lányoknál, sőt, minden helyzetben pozitív diszkriminàcióban részesül, mert sportos, jól néz ki.

Àtlagos testű (nem elhízott, de nem is szàlkàsított) testű haverjaimnal szenvedünk, senki sem kíváncsi ránk.

aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nem kell a kigyurt pasas utalom a dagado izmokat


Siman eleg egy sportos test. Amin latszik h nincs elhanyagolva. Pici pocak sem baj. Sot nekem elony ha 185cm alatti a pasas 😁

aug. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Nekem azt szimbolizálja csak, hogy csak önmagába fektet a párjába kaocsolatba nem, és nőzős.

Ilyeneknek dupla annyit kéne bizonyítania hogy értem van, én vagyok a fontos nem más kell, lehet vele tervezni mert a közösbe is ad, mint másoknak akik nem ilyen önimádó affektek.

aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Utolsó ezekszerint csak fontos mert alapból azt feltételezi az izmos test hogy sokkal vonzóbb a többi lány számára így óvatosabb vagy
aug. 17. 10:23
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
#13 Az komoly...:D Miket ki nem találtok csak azért, mert valaki szeret sportolni :D
aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
11 ez megint csak a blackpiller elmed latens meleg kitalacioja
aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de se a pocak se a túlsúly nem jön be.


Legalább sportos legyen , nem kellenek nagy bicepszek

aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos, mindegyik pasim edzett. Az meg, hogy csak 20 kilót bírsz el, nagyon problémás márcsak egészségügyi szempontból is.
aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy 20kg, amit elbírsz?
aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Úgy értem 2 kézzel max 20-25 kg-t tudok felemelni és szállítani.


25 kg+ nem tudom kiemelni

aug. 17. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!