Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos a kigyúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a kigyúrt test a lányoknak?

Figyelt kérdés

Tehát hátrányos az ha pl nem járok konditerembe így nincs izmom.


De ettől függetlenül rendszeresen kardiozom, mozgom, nem vagyok lusta



aug. 17. 08:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Fú, edzened kellene, mert magassághoz + tömeghez az tényleg gyengusz.
aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

#20 öhm. Ezt 50 kilós nőként is megcsinálom. Ha normális a fogása, vagy ha a hátamra fel tudom tenni, akkor simán elcipelem 1-2 kilóméteren. Nem élvezem, de meg tudom csinálni (nagybevásárlásnál volt példa ilyen nehéz táskára, amit hazahoztam másfél kilóméterről).

Na mindegy.

Nálam sose volt elvárás, hogy valaki ki legyen gyúrva, és őszintén szerintem a legtöbb nőnek nem tetszik, amikor egy férfi felhőcskévé edzi magát. De egy korrekt izomzat, aránylag kevés zsírral (nem kell egy számjegyűnek lennie a testzsír százaléknak), az azért vonzó. És egy ilyen forma simán elérhető fél év alatt teremben (nyilván az izomzatra értve, nem a zsírra, az más kérdés), vagy egy év alatt saját súllyal, vagy valami teljes testet átmozgató sporttal (pl falmászás). Személyszerint abszolút nem vagyok terem párti, sokkal imponálóbb számomra valami hobbi jellegűbb sport. Férjem pl kenuzott 11 évig, most vív, meg heti 1-2 alkalommal erősít itthon. Ennyi meg bőven elég egy korrekt forma fenntartásához 🤷🏼‍♀️

aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Pont hogy őrült nehéz, ahogy hallom saját súllyal egy évtizedes befektetés.


Akiknek látszik vmi azok is évekig dolgoznak a terembe érte.


Sajnos nagyon unalmas is ezért nehéz elérni mivel sokáig 0 látszatja van

aug. 17. 19:53
 24/25 anonim ***** válasza:

#23 hát figyi, nekem nőként fél év után elég sportos alkatom volt saját testsúlyos edzéssel, egy év után meg pláne. Igaz, nem yt videós edzéssel, hanem gimnasztikával. A leglátványosabb pedig a karom és a vállam volt. Volt valamennyi fejlődés azóta, de elhanyagolható, meg őszintén, nem is volt célom az izmosodás, csak beleszerettem a sportba. Amikor a diétára is elkezdtem odafigyelni, meg elkezdtem futni néha reggel, akkor aztán pláne látványos lett a kevesebb zsírral (pedig előtte sem voltam igazán nagy darab). És ez ugye jóval kevesebb tesztoszteronnal, mint ami egy férfinak van, és tini se voltam már 26 évesen, mikor kezdtem.

Szóval az én tapasztalataim alapján nem kell évtizedeket dolgozni egy átlagosan sportos alkatért, és terem sem kell. De tény, hogy pár bővíthető (tehát tárcsás) kézi súlyzó otthonra megkönnyíti a dolgot, mert sokkal jobban lehet izolálni, és terhelni az izmokat, illetve kevesebb időt igényel alkalmanként is. De nekem ez unalmas. Télen, mikor nem tudok futni néha felkapok párat, hogy legalább egy kis plusz edzés legyen a heti 2 gimnasztikám mellé, de ennyi (ezt reggelente munka előtt szoktam, közben hallgatok egy kis true crimeot, vagy valami podcast-et). Azt viszont aláírom, hogy a motiváció komoly tényező, és ezért is támogatom a különböző sportokat. Mindenkinek van olyan sport, amibe bele tud szeretni, csak meg kell találni. A kaja is nyilván fontos, ezt kár tagadni, de nem kell fullosan tisztán enni, meg ilyen baromságok, ha nem versenyre készülsz. Egyél elég fehérjét, lehetőleg ne mirelit meg gyors kaján élj, legyen benne zöldség, gyümölcs, alkalmanként meg lehet sütit, chipset, ilyesmit enni. Csak nem minden nap, és ne zabáld túl magad.

És továbbra is, nem az egy számjegyű testzsírról beszélünk (férfiak esetén, nőknél ugye pláne), meg a maxosan kidolgozott hatalmas izmokról. Hanem egy átlagosan sportos alkatról, ahol van egy kis zsír, de azért már sejteni lehet itt-ott a definíciókat.

Ha ezt a táblázatot nézzük, szerintem 15-25 között a legtöbb nő ízlésének full rendben van:

www.builtlean.com/wp-content/uploads/2012/09/body-fat-percentage-men.jpg

Ezek messze nem megugorhatatlan eredmények. Nyilván ha valaki zsírosabb, akkor a diétát érdemesebb komolyabban venni, meg türelmesebbnek lenni, mert a fogyás szerintem sokszor több idő, mint egy ilyen izomzat kiépítése, de ez nyilván nagyon egyénfüggő.

aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Keményen bringázol pl. Svájci Alpokban hágókon át, hobbi szinten, jól megpakolt túra kerékpárral, azzal kiröhögnek. Azt mondják rólad pl. uszodában, mikor meglátnak vékony felsőtesttel, edzeni kellett volna. Te se sportolsz semmit, mondják. Te meg hágókon át tekersz, hónapokig készültél rá, ezek meg kioktatnak, sportolni kellett volna. Edzőterem, tömegnövelés nagy súlyokkal. Bringa az vicc, saját magam a példa erre. Ilyen Svájc hágókon át túra kerékpárról nézve : [link]
aug. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!