Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos a lányoknak/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a lányoknak/nőknek az autó vidéken?

Figyelt kérdés

Lehet csak én kerestem rossz helyen viszont többször célozva volt rá hogy vihetném ide oda kocsival, miután megtudták nincs ghostoltak a lányok.


Így gondolkozom hogy letegyem a jogsit és vegyek autót bár nem lenne szükségem rá megyeszékhelyen belvárosi lakás de mégis elvárásnak tünik. Talán még annyit hogy 29 éves vagyok és 18-21 év közti lányokról volt szó



okt. 15. 11:41
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Ezt kérdeztem igazából, hogy tényleg szinte az összes fiatal lánynak fontos a jogosítvány és autó?(vidéken)


Ha igen akkor kénytelen vagyok megoldani.

okt. 15. 14:13
 12/28 anonim ***** válasza:
Ezek szerint igen
okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%

ALAP a kocsi vidéken.


Ritka járatok, tele cigóval, izzadt emberekkel, időhöz kötve, nem férsz el a csomaggal, gyalog is messze a megálló,...


Nincs kocsi, nincs punci!

okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért lép meg ha te felszínesen keresel párt, akkor felszínes lányokat találsz.
okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
100%

Igazából az előző kommentelők mindent leírtak, amit ehhez én is hozzátudnék fűzni. Van aki szebben, vagy aki kevésbé, de ja, a lényeget már leírták.


Furcsa dolog ez férfiként amúgy. Attól függ, hogy milyen nőt fogsz ki. Lehet egy csaj már 16-17 évesen is nő, hogyha testileg, szexuálisan kifejlődőtt, de az a baj, hogy sok nőre én például 40-50 éves kor között sem mondanám, hogy nő, hanem csak csaj. Miért? A felfogása és a gondolkodásmódja miatt.


Tehát aki nem normális értékrendekkel rendelkezik, elvárásokkal, életstílussal, gondolkodással stb.. stb.. az számomra csak egy csaj, még akkoris hogyha már mondjuk 45 éves.


Ja, egyébként engem ez a veszély nem fenyeget, hogy jogsi meg mit tudom én, mert van B és C kategóriás jogsim, a D kategóriát ami meg az autóbusz azt most csinálom, szóval nekem mindegy, hanem mert a korombeli nők (27/f vagyok) egyenlőek a nullával.


Neked, aki gyakorlatilag egy 10-essel idősebb vagy ezekhez a LÁNYOKhoz képest, ezeknek valamit pirítani kell ám. Ha ilyen kell és ezek jönnek be, akkor ezeket a lányokat meg kell tartani, ki kell őket elégíteni, és nem csak az ágyban. Ezek még kb semmit nem tudnak amúgy, csak igényük van meg elvárásaik, és szerintük az elég egy kapcsolatba, ha belerakják a puncijukat. Nem, ők csak dugópajtit keresnek, megfelelő anyagi háttérrel. Durván ennyi.


Mielőtt jönnek a kommentek, van barátnőm évek óta, és ő is ezt a nézetet vallja. Nem szidőm a nőket, hiszen a férfiak között is van ugyanilyen, meg puhapöcs meg mit tudom én, szóval csak nyugi előre is mindenkinek.


Én szeretem a magyar nőket. :D

okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
65%
Eltekintve az undortól hogy 10 évvel fiatalabb (lányokat) keresel, a kérdésedre a válasz; igen! Kell jogsi meg autó. Hajrá
okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Két problémával állunk szemben.

Egyik:

majd 30 évesen csak most ébredtél rá, hogy a csajozás autóval sokkal könnyebb.(ez legyen a te bajod)

Másik:

ha csak a p@ncivadászat miatt fogsz jogosítványt szerezni, akkor kérjük a JóIstent, hogy soha ne találkozzunk a forgalomban.

(reménykedünk)

okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
60%

Nekem alapvetően a hozzászólók töbségével ellentétben nincs bajom azzal, ha fiatalabb csajokkal ismerkedsz. Tök oké, meg ráadásul nem kiskorúakkal (szerencsére), szóval nem értem miért gond közel 30 évesen 20-on évesekkel ismerkedni... (apám és anyám között is 8 év van mégis együtt vannak közel 40 éve).

Viszont kérdező abba azért gondolj bele, hogy a fiatal csajok akik hajlandóak veled ismerkedni valószínűleg azért teszi kazt mert vagy bejönnek nekik az idősebb srácok vagy arra asszociáélnak, hogy neked azért már van valamennyi vagyonod, biztonságot tudsz adni nekik és finanszírozni esetleg egy olyan életet, amelyet a fiatalabb, korukbeli srácok nem tudnak. Elvégre te jó esetben már lassan 10 éve dolgozol, szóval volt némi időd egzisztenciát teremteni. És most NEM az aranyásásról beszélek!

Szóval igen ha fiatal puncit akarsz magad mellé neked is villantanod kell valamit. Többnyire a kényelem az amit biztosítani tudsz és a kényelemhez hozzátartozik a saját autó megléte.

okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm a választ.

Igen az én szüleim között is nagy a korkülönbség és boldog házasságban élnek.


Mint írtam ha ennyire fontos nekik megszerzem de ez alsó hangon havi 50 ezer minusz csak "csajozás" okán. Mivel tényleg belvárosban minden 100-500 méter gyalog.

okt. 16. 08:54
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Szintén megyeszékhelyen élek, belvárosban, hidd el, sok egyéb haszna is van egy autónak.

Pl. a heti nagybevásárlások,(nálunk a piac a város másik végén van) de beszélhetünk kirándulásról, vidéki rokonlátogatásról is. Aztán ott a nyaralás, színház, koncert, sportrendezvény felkeresése, ezekben az esetekben nagy előny egy saját jármű.

Szóval, ha tényleg úgy gondolod, hogy az autó csak csajozásra használható, akkor elég "egyszerűen" gondolkodsz.

Próbáld ki, és garantáltan meg fog változni az életed.

Ráadásul ez a "minden 100-500 méter gyalog" állításod sem helytálló.

okt. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!