Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos a lányoknak/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a lányoknak/nőknek az autó vidéken?

Figyelt kérdés

Lehet csak én kerestem rossz helyen viszont többször célozva volt rá hogy vihetném ide oda kocsival, miután megtudták nincs ghostoltak a lányok.


Így gondolkozom hogy letegyem a jogsit és vegyek autót bár nem lenne szükségem rá megyeszékhelyen belvárosi lakás de mégis elvárásnak tünik. Talán még annyit hogy 29 éves vagyok és 18-21 év közti lányokról volt szó



okt. 15. 11:41
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Engem a csajozás része érdekel.

Az hogy sétálnom kell többet ritkán sose zavart.

okt. 16. 09:52
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem vagy képes értelmezni a válaszomat, teljesen leragadtál a p@ncivadász témánál.


Nem baj.........😉

okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem sok esemény van megyeszékhelyen kivül, ha meg utazni kell időközönként megoldható kocsi nélkül is, igazából nagyon kényelmi eszköz sok pénzért
okt. 16. 10:21
 24/28 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, pont ezért van 8éve jogsim meg autóm! 32/N
okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

#23.

Elfogadom, hogy egy ilyen garasos típus vagy, és hogy ennyire eseménytelen az életed.

Miután eddig megfelelt ez az állapot, akkor maradjon is így.

Na de akkor fölösleges autóról álmodozni.

okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Ebben vmi van több esemény sem ártana az életemben így kicsit unalmasnak tűnhetek
okt. 16. 12:14
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerinted ki az, aki tehetne valamit ebben az ügyben? 🤨
okt. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Eleg fontos, de ezert van kocsim es jogositvanyom. Nem is jonnek ossze olyannal, akinek nincs vagy nincs kilatasba rovid idon belul. Tudom, nem ezt a valaszt vartad, de ez van...
okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!