Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
 211/251 anonim ***** válasza:
100%

Nem ok nélkül, hanem mert most is kerülöd a választ.


Nagyon gáz vagy, de én élvezem. Végig se gondolod, mielőtt kiírod.


"Mé' nem főz rám a csaj? Ja, nem lakunk együtt, csak összejárogatunk."


Ilyen egyszerű gondolatot nem tudsz agyilag összerakni. Ezért megy a vita.


A szex amúgy nem szükséglet, vagyis nem az, hogy dugj. Amire szükséged van, ahhoz a kezed is elég. Agytröszt.

ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/251 A kérdező kommentje:

209


Mert a 200 válasz közül már többször volt hasonló kérdés és rà a válaszom. Majd mindenkinek le fogom írni újra ? Ez valami rendőrségi kihallgatás vagy mi a fax ?

ma 19:38
 213/251 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, nem válaszoltál világosan. Ismétlem a kérdést: te mit csinálsz, míg a nő házimunkázik?
ma 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/251 A kérdező kommentje:

211


Bár szerintem rosszul méred fel az erőviszonyokat. De inkább szégyeld el magad!


A gyengébbeket az iskolában vagy az élet akármelyik területén is csak azt szokta támadni akinek a saját élete szar. Szóval te azért élvezed ezt kérdést mert rosszindulatú vagy és a saját életed rossz. Így ereszted ki a gőzt.

ma 19:42
 215/251 A kérdező kommentje:

213


Házimunkázik vagy kézimunkázik ? Nem mindegy mert az utóbbit nagyon élvezem. Az előbbi meg amúgy is a nő dolga volt régen a szüleink idejében 😆

ma 19:44
 216/251 anonim ***** válasza:
100%

Mellébeszélsz.


Nem is csoda, hogy nem jut neked normális nő.

ma 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/251 A kérdező kommentje:

216


1 2 3


Mindjárt írják “semmilyen nem jut neki”

ma 19:48
 218/251 anonim ***** válasza:
100%

"a nő dolga volt régen a szüleink idejében 😆"


Nem. A mi szüleink idejében jobb helyeken közös volt.


A lusták meg nem mi vagyunk, hanem te. Miért is járna neked kiszolgálás?

ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/251 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagy kérdező. A hülyeségre tudsz válaszolni, amire kéne nem.
ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/251 anonim ***** válasza:
78%

"Szóval te azért élvezed ezt kérdést mert rosszindulatú vagy és a saját életed rossz."


Nem, én azt élvezem, hogy ilyenkor az élet megpróbál engem rávenni arra, hogy higgyek a karmában, mert a hozzád hasonló lúzer nem kap semmit az életben. A rossznak rossz jár.

ma 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!