Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
 181/218 A kérdező kommentje:

180


Engem nem valószínű mert a szüleim ott dolgoztak önkormányzatnál is. Csak akkor tehetnének ki ha nem fizetném a lakbért. Ami viszont nem magas, ezért nem valószínű hogy valaha is utcára kerülök. És amúgy van 11 M megtakarításom ami részben hagyatéki öröklésből jött rám.


De a tudjuk bocsi ez a gyakori ! Itt csak az orvosok , cégvezetők és a politikusok az alap. Akinek nincs több 100 milliója a zsebbe = egyenlő hajléktalan

ma 16:27
 182/218 A kérdező kommentje:

Gyakori igazságok:


Nem járt egyetemre = fogyatékos

Több mint 60-75 kg = dagadt mocsadék

Nincs lakása meg autója = hajléktalan


Mit hagytam ki?

ma 16:30
 183/218 anonim ***** válasza:
83%
Miért vonnám meg tőle a szexet? Miért vonnám meg magamtól? Képzeld el, hogy normális kapcsolatokban ez így működik: mi vonzódunk egymáshoz. Nem fintorogva, felhúzott orral teszem szét neki a lábamat, magamban imádkozva, hogy két perc után legördül rólam, és mehetek végre nézni a Szülifelit. Egy jó kapcsolatban a szex kölcsönös gyönyör, kölcsönös örömszerzés, nem fizetőeszköz. Sajnálom, hogy erre meglett ember létedre még nem jöttél rá. Amiatt pedig még jobban sajnállak, hogy úgy gondolod, egy pasit csak az tart egy nő mellett, hogy pinát meg vacsorát kap tőle.
ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/218 A kérdező kommentje:

183


Nem ismerlek. Bízunk benne hogy titeket a hatalmas szerelem tart össze. Én a helyedben azért letesztelném a párom indokait. Valljuk be ez azért egy olyan életkörülmény amiben élsz, ami akár tényleg lehet érdek is.


Ha én gazdag lennék akkor se lenne eszemben olyan ötlet hogy az asszony csak otthon legyen.

ma 16:37
 185/218 anonim ***** válasza:
53%
Én nem azt írtam hogy hajléktalan vagy - mivel van hajlék a fejed felett - hanem hogy nincstelen vagy. És te fröcsögsz eltartott nőkről, meg kidobandó nőkről, főzésről, kiszolgálásról. A legenyhébb kifejezés rád az hogy nevetséges.
ma 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/218 A kérdező kommentje:

185


Nincstelen sem vagyok mert van megtakarításom. És olyan értékes tárgyaim ami több millió Ft-ot ér. Igen a havi jövedelmem nagyon gyenge a 370 ezer ft. De főiskola nélkül nincs lehetőségem jobban fizető állást kapni. Azt hiszem sokkal rosszabb sorsú emberek is vannak tőlem.

ma 16:44
 187/218 anonim ***** válasza:
100%

Az nem elég indok, hogy szeret és jól érzi magát velem? Ne legyél már ennyire negatív.

Nyilván nem vagy gazdag, nem tudod, mit tennél, ha az lennél, és tényleg kényeztethetnéd a szeretett nőt; mindazonáltal én NEM csak otthon ülök, én is dolgozok, helló.

ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/218 anonim ***** válasza:
76%

182


Gyakori igazságok:



Nem hajlandó leallni eletben semmit el nem ért luzerrel = goldigger


A nő több mint 50 kg = dagadt, mit akar?


Nem szolgál ki = nem igazi nő



Mit hagytam ki?

ma 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/218 anonim ***** válasza:
72%

"Van akinek én lennék a főnyeremény , csak még nem ismer."


Valami fogatlan, 8 gyerekes cigányasszonynak tuti. Lehet most találsz ilyet a Blahán.

ma 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/218 anonim ***** válasza:
66%
#188 azt hogy ha nem szolgáljuk ki akkor nem csak nem igazi nők vagyunk, hanem rossz emberek is, képtelenek az igazi szeretetre, és minden bizonnyal kövér, lila hajú feminista antinők is 😁
ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!