Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/224 anonim ***** válasza:
82%

138

Érdekes, nekem mindig akadt ilyen keresetu ferfi, es meg vékony sem vagyok

ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/224 anonim ***** válasza:
89%

Én is elvagyok keseredve!

Én nőkent, ha hazaerek, pihenni szeretnék, nem akarok főzni, a kanapen akarok dögleni, de erre a ferfiak nincsrnek tekintettel.

:(

ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/224 anonim ***** válasza:
89%

142

Miert nem akarnam a ferfiak rám főzni, mosogatni?

ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/224 anonim ***** válasza:
91%

Szóval vegyük át...

Keveset keresel, szóval az étel megvásárlása is felesben megy gondolom.

Főzni, mosni, takarítani a nőnek kéne, meg téged mindennap lecummantani, a csóró semmirekellőt aki 4 húst nem tud kisütni..

Neked tényleg az a legnagyobb gondod, hogy nem főz rád senki?

Csodalom, hogy akármilyen nőt kapsz egyáltalán bármire...

ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/224 A kérdező kommentje:

140


Részletezzük :


Lusta; se az iskolából se a munkahelyről nem hiányzottam soha. 11 éve dolgozok. Miért lennék lusta? 😒 Ja megint jön hogy aki nem járt egyetemre > nincsenek nyelvvizsgái > nem keres 800 ezret = lusta ?


Ronda - Ez mindenkinek más. Lehet valakinek be jövök


Dagadt - nem vagyok 60 kilós tini fiú valóban. De az izom % több mint a zsír sztem. Nehéz vagyok és hasam is van, de nem szumó testalkat


Buta - kinek a pap.. furcsa gondolatmenteim vannak de hányan érettségiztek úgy le hogy ki se nyitottàk a tananyagot? Én haza mentem és az iskola táskát be vágtam a sarokba, és másnap reggelig ott volt.


Csóró - 370 ezret keresek, kijövök belőle, önállóan élek. Semmi segítséget nem kaptam korábban se és később se fogok. Ha neked a negyven milliós Merci meg a 80 milliós luxus lakás az alap mérce akkor ahhoz mérten igen csóró vagyok.



Átlagos lányt szeretnék.

ma 14:58
 146/224 anonim ***** válasza:
74%

Én szívesen takarítok meg főzök. Van időm, mert 6 órában dolgozom, amit megkeresek, az pedig a zsebpénzem. A párom 8 és fél órát dolgozik, ő fizeti a lakhatást, a rezsit, a nagyobb bevásárlásokat. Hetente egyszer étterembe visz, tisztel és szeret. Én is tisztelem és szeretem, mindig a kedvében járok, támogatom, hálás nekem, ahogy én is hálás vagyok neki. Boldogan élünk együtt. És a poén: egyáltalán nem járja el ezeket, mindig mondja, hogy nem kell főznöm egyedül, nem kell egyedül takarítanom, de mivel én kevesebbet dolgozok (igaz, mentálisan megterhelő), természetes, hogy házitündérkedem, és leveszem a válláról a terhet. Ja, és le is szoktam szopni.

Nekünk ez egy bevált rendszer, de ő nagybetűs férfi, nem pedig egy síró baba, aki követeli, ami szerinte neki jár, holott az ilyen síró babáknak a szájuk az egyetlen, ami jár, nem pedig tiszta lakás, főtt étel.

ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/224 anonim ***** válasza:
100%

65

Lehet nem is főzöl olyan rosszul. És fejlődhetsz is. Sőt, közösen is lehet főzni. Közben beszélgetni. Nem rossz program.

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/224 anonim ***** válasza:
100%

145


Nem, cica, nem az egyetem hiánya miatt vagy lusta, hanem mert ki kell szolgálni, és nem akarod otthon elvégezni a házimunka rád eső részét.


Ha bejönnél valakinek, nem lennél itt.


Dagadt? Ezt megmutathatod, vagy elmondhatod az adataidat, de az, hogy csak "szerinted" nem vagy dagadt, sokat mond.


Buta. Na ez már köthető a tanulmányokhoz. Ami ugye nem az érettségi.


Csóró vagy, mert megint, akkor nem sírnál itt. És milyen 80 milliókról beszélsz? Annyira nem élsz a valóságban, hogy az valami elképesztő. Csak azt ismétled, amit itt nálad is hülyébbek kitaláltak.

ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/224 A kérdező kommentje:

146


Hogy tudsz ilyen bizonytalanságban élni? Első nagyobb vitánál kitesz az utcára. Ha ő fizeti ugye a lakást.

ma 15:04
 150/224 anonim ***** válasza:
149, nem 146-os vagyoo, de ezzel csak magadról mondasz el rengeteget.
ma 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!