Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/218 A kérdező kommentje:

110


370 ezer nem minimálbér.


Van egy 4 éves szakmunkásom, 2 éves érettségi, 3 pár hónapos okj


De utalok erről írni mert az interneten ezeknek mindig az a vége hogy aki nem járt egyetemre az fogyatékos és mindenki 8 általános meg kozmunkas. Mintha nem lennének átmenetek a C type emberek meg a orvosok között

ma 13:44
 112/218 anonim ***** válasza:
85%
Utálok főzni meg mosogatni és szopni sem szoktam, én lehetek a rémálmod.
ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/218 anonim ***** válasza:
89%

női oldalról írom, hogy a férfiak is meg szoktak sértődni ha elvárom tőlük, hogy napi szinten főzzenek/mosogassanak, miközben én netezek :(((

de mieeeeeeert baj? nem értem :(

nőként én természetesen dolgozom, van saját egzisztenciám, szoval munka után miért nem genshinezhetek, miközben a pasim kaját főz nekem?? egy fárasztó nap után olyan jó dögleni, erre pedig a pasik sincsenek tekintettel :(

ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/218 anonim ***** válasza:
0%

Én pasasként megcsinálok itthon minden műszaki problémát, joggal várhatnám el, hogy a bnőm megcsináljon minden női problémát. De manapság ugye ilyen nem létezik.

Meg kapom erre azt, hogy: nincs is otthon mit csinálni, meg azt megcsinálja egy nő is. Rendszerint ilyen panelban lakó feministáktól, akik még téglát csak fotóról láttak.

Lehet jönni vidékre, és kipróbálni ezt az életet.

Most is csak bejöttem pihenni, de húzni kell vissza, mert áll a meló.

ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/218 anonim ***** válasza:
83%

"hogyha pénzes a férfi és a nőnek csak otthon kell maradnia."


És miért kéne otthon maradnia? Jól keresek. Senki kedvéért nem maradnék otthon.

MUcuka, a nők legnagyobb része dolgozik.

ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/218 A kérdező kommentje:

112


Lehetséges hogy az lennél


113


Keres valami szub férfi utánzat csicskát. Az még kis is nyalna utána.


114


Erőt egészséget ! Kitartást a munkához

ma 13:55
 117/218 anonim ***** válasza:
100%

114. De panelban nincs is az a férfimunka, ami vidéken előfordul, így jogosan várják el, hogy a férfi is kivegye a részét.

És ne hozd fel a "hűtőt az ötödikre, meg a villanyégő csere baromságot, mert azokat nem kell napi szinten megcsinálni.

ma 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/218 anonim ***** válasza:
100%
De ember, azért ne csináljon a panelban lakó pasi semmit, mert a vidéken lakó pasi putriján naponta szerelni kell valamit? Ebben hol a logika?
ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/218 anonim ***** válasza:
90%

"Erőt egészséget ! Kitartást a munkához"


Naaa, itt kezdődik a románc. Szaladj csak leszopni.

ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/218 anonim ***** válasza:
100%
#119 esetükben a bromance 🤭
ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!