Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/194 A kérdező kommentje:

69


(Mivel magyarázod, hogy egy másik dolgozó embertől elvárod, hogy a saját munkaideje után még téged is kiszolgáljon? Te miért nem tudsz otthon dolgozni, téged miert kell kiszolgálni?)


Csak egy kérdésem hozzád. Tegyük fel mindketten 6 től 14 ig dolgoznak. Ugyan akkor érnek haza. És akkor mi lesz? Leülnek a kanapéra és nézik a tv-t egymásra várva? Vagy a nő csinál magának egy ételt meg kiviszi külön szemeteszsákba a saját szemetét , meg az ágyuk ő oldala mellett felmoss? Meg fél adagot mos ki a ruhákból mert a pasija ruháit a szennyesben tartja hogy az nem az övé ? Ezt komolyan így gondoljátok ? Vagy tényleg nem teljesen mindegy hogy 2 szelet húst ránt ki vagy négyet és akkor a pasi is enne. Elképzelhetetlen számomra ez a életmód hogy elvileg szereti egymást a két fèl de total idegenek egymásnak amíg otthon vannak.

ma 11:56
 72/194 A kérdező kommentje:

70


Ez elég igenytelenül hangzik ne haragudj. Nem azt mondom hogy egy igazi 3-4 fogásos menüt várnék el.. de ez ne viccelj

ma 11:57
 73/194 anonim ***** válasza:
90%

Vagy együtt csináltok valami jó ebédet? Vagy néha te, néha ő. Vagy beültök valahova. Vagy rendeltek.

A pasi ugyanúgy ki tud rántani négy szelet húst.

ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/194 anonim ***** válasza:
86%
Nem igénytelen, jól lakom vele és megfelel annak, amit te is írtál, hogy nem ehetetlen kategória, de lehet másnak nem lenne jó. :)
ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/194 anonim ***** válasza:
79%

#71 szóval ha mind a kettő ugyanannyit dolgozik, te elvárod, hogy a nő főzzön és takarítson, míg te a kanapén ülsz.


Megáll az eszem, csak ilyen hímtől mentsen meg az isten

ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/194 anonim ***** válasza:
87%
75, hagyd, csak trollkodik, semmit nem reagált arra, hogy miért nem jó az, ha egyik nap a nő főz 4 szelet rántott húst, következő nap meg a férfi főz 4 szelet rántott húst. Csak egy kötekedő autista bolond.
ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/194 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nem várok el rántottáért cserébe luxust, ha elolvastad volna a válaszomat, akkor láttad volna, hogy soha nem vártam azt el aenkitől, csak annyira földbuta vagy, hogy nem jutott el az agyadig.

Egyébként ebből is látszik, hogy mennyire lebecsülöd a főzést, a "női" munkát, hiszen úgy vagy vele, hogy azért nem kell cserébe semmit csinálni :)

Áruld már el, hogy te mit teszel egy kapcsolatba... Mert szerintem semmit, te magad is csak egy üres héj vagy.

ma 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/194 anonim ***** válasza:
69%

68

Nekem bőven elég, egy atlag 5-6M.es, közepkategorias, biztonsagos autó, nem kell luxus.

ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/194 A kérdező kommentje:

75


Nem írtam ilyet. De ha már itt tartunk a kanapénàl , akkor egy kis orális szexet vagy kézimunka is jól esne egy nehéz nap utàn. 😁


76


De reagáltam valakinek már erre. Azért nem jó mert jószándékú vagyok. És amit én magamnak készítek az nekem jó, de félnék hogy a paromnak nem ízlik és mosléknak tartaná.

ma 12:06
 80/194 anonim ***** válasza:
90%

Majd miután te kinyaltad és/vagy jól megujjaztad a nőt. ;)

Ha amiatt aggódsz, hogy a párodnak nem ízlene a fogásod, akkor gyakorolj és fejlődj.

ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!