Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/194 A kérdező kommentje:

48


Jólvan még egy kedves hölgyike aki szerint egy sirásó is lusta here. Mert csak azt tartod munkának amiért milliókat fizetnek. Ezzel nem engem, hanem az összes alul fizetett dolgozó embert megsérted.

ma 11:00
 52/194 anonim ***** válasza:
85%
Te tényleg vagy ostoba vagy provokatív vagy, ha ennyire képtelen vagy felfogni azt, amiket itt írnak. Nem vagy véletlenül autista? Rossz szándék nélkül kérdezem, ismerek több autistát és ők szoktak hasonlóan értetlenül állni bizonyos kérdésekhez, főleg ha azok szociális jellegűek.
ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/194 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy autista csak egy elkényeztezett barom, nem akar kibújni anyu szoknyája alól, amíg nem talál egy idióta nőt, akinek gyorsan átbújhat a szoknyája alá. Legalább vállalná fel, hogy ő ilyen, ő elvárja a kiszolgálást, ez van. De nem, helyette megint mindenki hibás, a nők, a világ... :DD
ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/194 anonim ***** válasza:
79%

Ja, hát nyilván lehet 600-at is keresni, csak ahhoz már kell 1-2 extra skill, angol mellett valami ritkább nyelvtudás, social media, programozás, pénzügyes végzettség, stb.

Én arról beszéltem, hogy aki valami fizikai betanított melóban szenved, az is tud váltani az egyszerű irodai munkákra, ugyanannyi pénzért, ha legalább érettségije van, meg mondjuk valamennyire angolul sem árt tudni. Ezek nem elérhetetlen dolgok.

Annyi, hogy nyilván az irodai pozikra sokkal nagyobb túljelentkezés van és több lesz az értelmes vetélytárs is, így oda nem fognak pikkpakk felvenni két hét cv küldözgetés után, de ha eleve van munkája valakinek, akkor úgyis ráér.

Veszel egy szett business casual ruhát, az interjún megjelensz prezentálhatóan, nem a Star Warsos pólóban meg a sárgára kopott fehér Adidasban, ami a gyárba menet szuper, de oda nem, aztán próbálsz intelligens, tanulékony embernek tűnni. Ennyi, aztán nem kell sírni, hogy sokat kell sétálni a melóban.

ma 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/194 anonim ***** válasza:

52

Mondja az, aki szerint, csak olyan munkaban lehet elfaradni, ami fizikai munka.

ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/194 anonim ***** válasza:
22%

55

Elmondom neked, hogy az ujjonan jött kolleganő, neto 520al lett felvéve. Én 665 öt kapok, 7 év után...és csak angolul tud. Penzugy szamvitel OKJ.ja van. Megcsak nem is penzügyi föiskolát végzett. Uh erről ennyit! 😁 Lehet, hogy valtanom kell...

ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/194 anonim ***** válasza:
62%
Ha nekem is van, neki is legyen, ennyi. Ha bejárónőt akar fizessen neki. Nekem nem az a kapcsolat hogy egy felnőtt férfinek főzök, takarítok nála.
ma 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/194 A kérdező kommentje:

Itt az a probléma hogy kb dedós szinten kell magyarázni, és úgyis van 1-2 idióta aki minden kérdésnél nyomja a hülyeségét.


Joci bácsi 40 éve fizikai melós. Néha már szellemi le terheléssel is. Nem volt beteg. Nem hiányzott 1 hetet sem a 40 év alatt. Feljön ide a gyakorira és azzal a véleménnyel fogja szembe találni magát hogy “ő nem is dolgozott az elmúlt 40 évben” , "lusta here fax” stb , mert itt az összes betanított munka amit szakmával meg érettségivel lehet vállalni és nem fizet 400 ezer nettónál többet az = nem munka. Itt csak az “dolgozik “ csak az lehet “szorgalmas” akinek több diplomája van meg 20 nyelvvizsga.


Nem tudom hogy a kérdések alatt egyetlen gyökér ember irogatja ezt vagy több ilyen fogyi nőci is van! De bicskanyitogató ez a stílus. És lefogadom hogy több 100 nem író de csak fórum olvasó van akit ez zavar. (Mert magukra veszik mint egyszerű melósok)

ma 11:22
 59/194 anonim ***** válasza:
92%
Senki sem írta azt, hogy egy fizikai munkás lusta lenne, ezt már te magyarázod bele a semmibe. Az a lusta, aki az ugyanúgy dolgozó párjától elvárja, hogy vezesse a háztartást, amiben ő nem segít bele, mert történetesen egy farokkal született.
ma 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/194 A kérdező kommentje:

59


Nem tehetek róla ha lusta vagy végig olvasni az összes kommentet. Meg hasonló kérdések alatt is. Ne szépítsd a dolgot. Kerek perec ki van írva hogy aki nem járt egyetemre az

1, kevesebb értékű ember

2, buta lusta szar

3, nem érdemel párkapcsolatot


Ne érvelj valótlan dolgokkal. Senki nem írta hogy mindketten dolgoznak és minden házimunka a nőé.

Megosztjàk. A nő amiben jobb azt ő csinálja az egyszerűbbeket meg a férfi.


A gond ott kezdődik hogy ez már így nem működik. Azt irjàk a legtöbbet hogy lesznek háztartásbeliek ha mellé nem kell dolgozni járni. És keressen milliókat a férfi. A másik lehetőség a szintén megosztott hazi munka és esetleg a főzést vállalja a nő, de csak úgy ha a férfi külön fizetést ad neki érte mintha éttermébe ülne be és nem a barátnőjéhez menne haza.

ma 11:32
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!