Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/194 anonim ***** válasza:
89%
Nem borulok ki, csak nem jövök össze ilyennel, sosem volt még olyan párom, aki ne vette volna ki az 50%-ot a házimunkából. Ha véletlenül egy ilyen kapcsolatban találnám magamat, akkor nem tartana sokáig, a szabadidőm többet ér egy lusta férfinál, ennyi.
ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/194 anonim ***** válasza:
94%

Miért a nő főzzön és takarítson, amikor nem csak neki érdeke, hogy ezek el legyenek intézve? Miért csak ő foglalkozzon ezzel, amikor ő is dolgozik?

Valóban nem zárják ki egymást, de te kérdező érezhetően olyat keresel, aki takarít és főz rád, nem olyat, akivel őszintén szeretitek egymást. Mások a prioritásaid.

ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/194 anonim ***** válasza:
88%

Ezt én sem ertem. Miert kellene mindig nekem főzni, mindent nekem takaritani??? Erre akkor vagyok hajlando, ha eltart a férfi.

(Ezt viszint nem szeretném, mert szeretem a munkámat, sokat tanultam erte, és jó a fizetes is) De nem egeszen értem, miért kellene mindig nekem főznőm? Ha én kiveszem a reszemet a pénzkeresesből, a férfi miert nem akarja kivenni a reszét a házimunkábol?

ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/194 A kérdező kommentje:
Hát basszus… inkább születtem volna 100 évvel korábban. Mai nők vicc! Haza megy a férfi és 2 hűtő lesz. 2 konyha. És mindenki megcsinálja magának az ételt és leülnek együtt vacsorázni. De izgalmas . Mint kèt vadidegen.
ma 10:24
 25/194 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi hülye embert. Elhiszitek ezt a nyomorult hisztit?
ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/194 anonim ***** válasza:
94%

Száz évvel ezelőtt neked kellett volna eltartani a teljes családot, hiszen a nők többnyire nem dolgoztak, csak a háztartást vezették.

Illetve még mindig nem érted, amiről itt írnak neked. Nem arról van szó, hogy külön látják el magukat a párok, hanem, hogy együtt. Néha a nő főz, néha a férfi, néha együtt, néha beülnek valahova, néha rendelnek. A nő is takarít és a férfi is takarít. Pont te nem érted ezt, pont te vagy az, aki ezt mind a nőre hárítaná, holott elméletben egy együtt élő párról van szó. Te kezelnéd a nőt úgy, mint egy szakácsot és egy bejárónőt; mint egy idegent.

ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/194 A kérdező kommentje:

Szóval két opció van;


A, a nő vállalja a házimunkát de csak otthon akar lenni.

B, fele fele házimunka, de nagy kegyes főz a nő akkor ha a párja külön fizetést ad neki érte. Mintha bement volna a mekibe egy szolgàltatásért.

ma 10:28
 28/194 anonim ***** válasza:
88%

A masik meg: A legtöbb tanult nőismerősöm, a te fizetesed 2xeset keresik. Es naoi 10 orákat dolgoznak. (En is egyébkent) Itthonról. Volt olyan férfi, akit emiatt a 4.randin kukaztam, mert szerinte "ugy raérek mindent megcsinálni"

Hát egy egy nagy lóf*szt! Én is ismerem a fajtádat! Szerinted az irodai munka nem munka.

Hogyne...azert tanultam 4-2 evig a főiskolan, hogy egy ilyen semmirevaló, csóró, luzer szolgaja legyek! 🖕🖕🖕

Majd ha megterenti a férfi a felteteleket, akkor nagyon szivesen főzök, mosok takaritok, egyebkent meg nem!

ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/194 anonim ***** válasza:
86%
100 évvelbezelott, a te dolgos lett volna eltattani a csaladot. Meg is tették a nők! Most viszont, ez csak olyan pasinak jár/jut, amelyik képes eltartani a nőt. Máskülönben, miert csinálna meg mindent?
ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/194 A kérdező kommentje:

27


Ha a múlt és a dolgok mögé nézzük akkor ez sem olyan egyszerű. Szted Pistike azért nem akarja eltartani Enikőt mert gonosz és csak cseledet akarna ?


Régen egy munkás keresett xy összeget és eltartotta a családját! Ez azért működött így! De ma már egy melós nem tud eltartani senkit! Csak ha vezető beosztásban van valahol , vagy vállakozó , orvos , ügyvéd akármi szellemi hasznos munkája van. Azaz irreális elvárás hogy tartsd el a családod egyedül. Mert a hétköznapi fickó nem keres milliókat.

ma 10:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!