Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/158 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem az a baj, hogy egy férfi azt várja, hogy a háztartási teendőkből vegyek ki a nõ a részét, az szokott lenni a baj, hogy ezt fordítva is elvárja a nő!
ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/158 anonim ***** válasza:
70%
Mert egyenlőség van egy férfi már nem várhatja el hogy a nő főzön, mosón.
ma 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/158 A kérdező kommentje:

1


A megfigyeléseim alapján a ferfiak 50% a biztosan önként vállalná a takarítás felét. A gond az szokott lenni hogy a nő azt mondja; főzök de akkor nem járok dolgozni. És a férfi keressen 1,5 misit .

ma 09:51
 4/158 anonim ***** válasza:
94%
Most az a baj, hogy túl nagyok a női elvárások, vagy az, hogy nem akarnak főzni stb... ? nem mindegy! Én pl nem vártam el soha senkitől, hogy legyen háza, minden párom otthon lakott, de kinek mi... Szerintem nem azzal van a baj, hogy a nők nem szeretnek rendet tartani, főzni...Inkább az van, hogy a nő ugyanannyit dolgozik mint a pasi (8, 10 akár 12 órát is), és jól esik, ha a pasi nem minden nap ledöglik munka után a kanapéra sörözni, vagy épp elmegy kocsmázni és elvárja, hogy mire haza ér előtte legyen a vacsi meg patika rend legyen; hanem ugyanúgy kiveszi a részét a házimunkából. Elvégre ketten élnek abban a házban/ lakásban, nem?
ma 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/158 anonim ***** válasza:
92%

Sztm régen se feltétlen szerették ezeket csinálni...

Elég sok nőt ismerek, kevéstől hallom hogy a saját ház alap, 30 millás kocsit se vár el rengeteg normális nő.

Háztartással a legtöbbnek az a baja, hogy csak ő csinálja...bár sose volt ilyen lusta párom meg a barátaim se ilyenek.

Talán 2 olyan nőt tudok kapásból aki nem dolgozik. Pedig pénzes férfiakat is ismerek.

Nem a netből kell kiindulni.

N 32

ma 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/158 anonim ***** válasza:
88%
A panelekben csak férfiak laknak? Minden nő palotát vár? Benéztél már pár autóba, ami az utcán közlekedik? Harminc millánál olcsóbb autókban csak férfiakat láttál? Nem lehet, hogy szelektív a látásod?
ma 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/158 A kérdező kommentje:

4


Igazából mindkettő gond.


A, szerintem jó ha a nő házias és igényes a környezetére

B, az elvárások túl magasak. És csak zsarolva akarnak főzni ha cserébe luxus életet biztosít a férfi


A te példád érthető és azzal semmi gondom. Jó oke; azt nem tudjuk hogy ténylegesen egyforma munkájuk van a példa feleknek. Mert olyat is halottam már hogy a nő 4 órásba dolgozott egy recepción, a férfi meg 24 ban és mikor alvás nélkül hazaért. Férfi, akkor a nő rászólt hogy ne pihenjen , hanem menjen képezze magát vagy menjen ki a boltba tejért. És ez egy ismerősök közötti pár volt.

ma 10:00
 8/158 anonim ***** válasza:
84%

De minek főzzön rád valaki, ha nem fizetsz érte?

Főz a nő MAGÁNAK.Te meg főzzél szintén, vagy tartsd el.Ilyen egyszerű.

ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/158 anonim ***** válasza:
84%

De milyen alapon várod el, hogy téged kiszolgáljanak.

Nő-kiszolgál, férfi-ATM.

Ha nincs pénz, nincs kiszolgálás.

Mire fel?

ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/158 A kérdező kommentje:

8


Ezek a válaszok igazi női válaszok? Bekakiltam volna a röhögéstől ha apu házért volna a munkából és anyu elkezdi “fizetsz öreg akkor csinálok ebédet a családnak” 😃

ma 10:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!