Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a mai nőknek ha a elvárjàk tőlük a mosogatást meg főzést?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt olvasni hogy totál ki vannak borulva ha egy férfi úgy keres társat (nem cseledet - pót mamit) hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?


És még azt is megfigyeltem hogy ha a férfi mamahoteles (jó oke ez 30 évesen már tényleg gond) de ha önálló lakásban él pl albérlet vagy önkormányzati lakás stb azt is minden gennyes szarnak elmondjàk. Egyszóval csak az felelne meg nekik ha a férfinek van saját ingatlana. Azért ez nem túlzás Magyaroszágon? Mikor az átlag bér Budapesten 300 ezer nettó (jóindulattal) hogyan lenne már mindenkinek alap 100 milliós lakása meg 30 milliós autója stb?


ma 09:45
 231/264 anonim ***** válasza:
58%

"Egy idő után mindenkiben kialakul ha csak a rossz dolgok érik."


Nem. Pont innen ismerszik meg a jó ember. Könnyű úgy jónak lenni, ha mindent megkapsz. Az az igazi teszt, hogy milyen vagy, ha rosszak a körülmények. Te ez vagy.

ma 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/264 A kérdező kommentje:

228


Igen látszik hogy nem olvastad végig ezt a nagyon hosszú kérdés válaszait.


Amit leírsz abba bele kötni sem lehet. Sok boldogságot


De ha érdekel hogy a vita min indult el akkor itt van röviden :


A válaszoló nők egy nagy csoportja szerint :


A nő akkor főz és takarít otthon ha


1, a férfi milliomos és neki csak a házimunka a dolga

2 es variáció ; ha mindkét fél dolgozik de pl kifejezetten főzni a női fél csak akkor hajlandó ha a férfi külön pénzt ad neki érte mintha egy étterembe ülne be! Azaz az 1 pontot szeretné a hölgy ! De ha csak a 2 es jut mert átlagfizus a férfi (ez nem tudja ingyen tartani) akkor bosszúból a kedvesség nulla és mindent külön fizetnie kell a párkapcsolatban a férfinek mint pl a főzést .

ma 20:14
 233/264 anonim ***** válasza:
90%

" hogy az adott hölgy szeressen főzni meg rendet tartani. Régen ez volt a normális. Miben változott a mai világ fiatal női?"


Abban Mucuka, hogy akkor a nő otthon volt, most nem. Ez éppen elég ok. Nem jár neked kiszolgálás. Miért járna?

És nem vagy jó ember. Egy jó embernek nem az az elképzelése a párkapcsolatról, hogy am nő hazaér, leszopja a kanapén fetrengő társát, majd nekiáll főzni, mosni, takarítani. Egyszerűen röhejes vagy. Ez az életmód neked hogy pattant ki egyáltalán a fejedből? Te pont az vagy, aki miatt inkább egyedük vannak a nők, mint kapcsolatban.

ma 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/264 anonim ***** válasza:
90%

232, és ezen mi a fura?


Szerinted te jó ember vagy, ha egy másik embertől elvárod a kiszolgálást, miközben ő ugyanúgy dolgozik, ugyanolyan fáradt, mint te? Hogy lehetsz ennyire önző?

ma 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/264 A kérdező kommentje:

230


Nem szó nincs róla.


Nem te vagy aki azt írta hogy csak a háztartást viszi és a jól kereső férfi lakásában laksz és még a rezsit se kell fizetned?


Szeritnem az hogy én nem támogatom ezt az életmódot , attól még nem vagyok rossz ember.

ma 20:18
 236/264 anonim ***** válasza:
100%

#232

Belenéztem néhány válaszba és egyáltalán nem erről van szó.

1. Nem milliomosnak kell lenni, hanem ellátni anyagilag a családot és a háztartást. Ha a nőnek egyedül kell ellátnia az otthoni teendőket, akkor neked kell egyedül biztosítani az anyagi hátteret. Ezek a hagyományos szerepek. Utóbbit manapság nehéz egyedüli félként biztosítani, ezért reálisabb az, hogy a pár mindkét tagja dolgozik, viszont így az otthoni teendőkből is mindketten kiveszik a részüket.

2. Ilyet senki nem írt, esetleg idéznéd, ha mégis?

25/N

ma 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/264 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én vagyok az, aki szerinted nem dolgozik. Egyébként meg de, dolgozok, akármennyire is szeretnél engem valami láblógató kozmetikusnál lebzselő ingyenélőnek elképzelni. Részmunkaidőben dolgozok, és amennyivel kevesebbet dolgozok, mint 8 óra, annyit ráfordítok az otthonunkra. Ami a közös otthonunk, akármennyire is fáj ez neked.
ma 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/264 A kérdező kommentje:

236


Nem voltál alapos vagy lehet tűntek el válaszok nap közben. És csak az általad írt forgatókönyv felé terelték a kérdést szándékosan. Hiszen ez a gyakori! Itt mindig a kérdező a mumus


Mivel én vagyok a kérdező ezért fogadd el hogy az én gondom az amit fentebb írtam számodra.


Nem támogatom azt hogy a gazdag férfi melózik a nő meg csak otthon. Csak azt fogadom el hogy mindketten rendesen dolgoznak és utána a házimunkàt felosztják. Pl valamelyik takarít a másik főz. Igen a főzést én a nőre tenném csak azért mert bizonytalan vagyok benne és nem akarnàm kidobni ha nem ízlik neki.


De itt a válaszolok azt írjàk ha a férfi nem gazdag akkor dögöljön egyedül meg vagy lehet barátnője de úgy hogy enni sem kap. Csak szó szerint külön kifizeti neki a munkadíjat akar csak ha beülne egy éttermbe.

ma 20:28
 239/264 anonim ***** válasza:
100%

#238

Az nem opció, hogy megtanulsz sütni, főzni? Alapvető dolog, a legtöbben nemtől függetlenül már kamaszkorban elsajátítják legalább az alapokat. Már csak magadért is érdemes lenne megtanulni, tényleg semmi bonyolult nincs benne.

Akkor sincs semmi, ha a másiknak nem ízlik valami. A párom remek szakács, mégis van olyan fogása, amit én történetesen nem szeretek. Nincs ebben semmi, nem csinál nekem olyat. Ha az ilyen alapszintű kommunikációtól tartasz, akkor nem állsz készen egy párkapcsolatra.

25/N

ma 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/264 anonim ***** válasza:
100%

" Csak azt fogadom el hogy mindketten rendesen dolgoznak és utána a házimunkàt felosztják."

Kb. az összes hozzászóló ugyanezt magyarázza neked, ők is így élnek vagy így szeretnének élni.

ma 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!