Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz megugrani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz megugrani a női rajtengedélyt?

Figyelt kérdés

Vagy miért olyan magas?


Én megértem a igénytelen részt.


Szóval hogy egy műveletlen 8 osztályos embert, kozmunkas bér , vagy aki nem tiszta, vagy 30 évesen is a szüleivel él. Stb , érhető hogy ez a típus senkinek nem kell.



De a teljesen normális hétköznapi fickók is incel sorsra vannak ítélve!


Pl albérletben önállóan élnek , 180 magasak, mondjuk 90 kg, átlag arc, tiszta , 250-400 ezer között keres, szakmunkás vagy szimpla érettségis


És a fenti lőtéri kutyának nem kell manapság.


Mert:


Nincs saját lakása / autója

Nem jóképű

Nem 75 kg

Nem járt egyetemre / nem beszél nyelveket se

Nem 1 milliót keres



Miért kell a teljesen normális fickóknak is egyedül megdőgleniük csak azért mert nem kiemelkedőek külsőre meg anyagi javakban?



ma 10:54
 81/111 anonim ***** válasza:
14%

"az valójában egy fél malteros vödör..."


Spaklival lejön. :)


[link]

ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/111 anonim ***** válasza:
28%
1: Mégaz! Olyan goblinok járkálnak olyan nőkkel, hogy beszarsz!
ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/111 anonim ***** válasza:
7%

#62 „Szerintem mindenki meg tudja fogalmazni, csak nem akarja a másikat megbántani. A reakciótól való félelem pedig normális, ugyanis senkire nincs ráírva, hogy miképp fog reagálni.”

Ezt csak akkor tudnád ráhúzni, hogy ha nem lenne külön rá is kérdezve. Ennyi erővel azt sem tudhatod előre, hogy majd a kapcsolatban mire miként fog reagálni, és te mégis belemész. Egyszóval: kifogás. :,D

ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/111 anonim ***** válasza:
70%

Te vészesen nem érted a szabad akarat jelentését. Senkinek sem kötelező megmondania, hogy miért vet véget az ismerkedésnek.


Ha valami, bármi, akármi nem tetszik a másikban, akkor az bőven elég indok arra, hogy ne ismerkedjek vele tovább. Fordítva is volt olyan, hogy a férfi közölte, hogy bocs, mégsem.


Nem kezdtem kérdezgetni meg faggatni, hogy miért. A nem az NEM. Kulturáltan lezárta a kapcsolatot én meg kulturáltan elfogadtam, és nem igényeltem két oldalas indoklást.

ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/111 anonim ***** válasza:
8%

"Nem kezdtem kérdezgetni meg faggatni, hogy miért. A nem az NEM. Kulturáltan lezárta a kapcsolatot én meg kulturáltan elfogadtam, és nem igényeltem két oldalas indoklást."


Ha nem fontos számodra. Ha meg fontos akkor picsogsz, eret vágsz, felakasztod magad.

ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/111 anonim ***** válasza:
5%

#86 „Senkinek sem kötelező megmondania, hogy miért vet véget az ismerkedésnek.”

Valóban nem kötelező, viszont érdekel, hogy tényleg bennem van-e a hiba, vagy nem. Nyilván egy ember véleménye csak vélemény marad mindaddig, amíg nem kapom meg mondjuk zsinórban 10x ugyanazt az indokot.

Meg már bocs, de ennyi erővel akkor a végzettségre, munkára, hobbira, vagy akár a családra se lehet rákérdezni? Hagyjuk már ezt a „semmi közöd” hozzáállást! :,D

ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/111 anonim ***** válasza:
26%

87-88


Nyilván nem volt fontos, párszor randiztunk...


De, bármire rá lehet kérdezni, és egy induló kapcsolatnál érdemes őszintén megosztani a másikkal az életünket. (Persze a megfelelő ütemben.) Ha viszont abbamarad az ismerkedés, akkor lehet ugyan firtatni az okát, de a másiknak egyáltalán nem kötelező ezt megosztania.

ma 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/111 anonim ***** válasza:
7%

#89 „Ha viszont abbamarad az ismerkedés, akkor lehet ugyan firtatni az okát, de a másiknak egyáltalán nem kötelező ezt megosztania.”

Magyarán erre azért nem képes, mert csak mondvacsinált az indok. 🤡

ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/111 anonim ***** válasza:
0%

"Egyszóval: kifogás. :,D"


Ok, legyen kifogás🤷‍♀️ Akkor sem tartozik egy nő sem magyarázattal, hogy miért nem akar ismerkedni tovább.

ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/111 anonim ***** válasza:
0%

88

Kezdem azt hinni, hogy nem ismered a magyar nyelvet...

ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!