Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz megugrani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz megugrani a női rajtengedélyt?

Figyelt kérdés

Vagy miért olyan magas?


Én megértem a igénytelen részt.


Szóval hogy egy műveletlen 8 osztályos embert, kozmunkas bér , vagy aki nem tiszta, vagy 30 évesen is a szüleivel él. Stb , érhető hogy ez a típus senkinek nem kell.



De a teljesen normális hétköznapi fickók is incel sorsra vannak ítélve!


Pl albérletben önállóan élnek , 180 magasak, mondjuk 90 kg, átlag arc, tiszta , 250-400 ezer között keres, szakmunkás vagy szimpla érettségis


És a fenti lőtéri kutyának nem kell manapság.


Mert:


Nincs saját lakása / autója

Nem jóképű

Nem 75 kg

Nem járt egyetemre / nem beszél nyelveket se

Nem 1 milliót keres



Miért kell a teljesen normális fickóknak is egyedül megdőgleniük csak azért mert nem kiemelkedőek külsőre meg anyagi javakban?



ma 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
84%

Olyan goblinok járnak kézen fogva a Nyugati aluljáróban, hogy ha lemennek a bányába, feljön a bányarém. Komolyan, beszarsz.


Szóval ha nincs csajod, az nem a külsőd vagy az anyagi hekyzeted miatt van, hanem mert magasabb szinten keresgélsz.

ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
81%

Az én munkahelyemen kb 200-an dolgoznak, többség férfi, én vagyok a személyügyes, szóval van rálátásom. Abból minimum a 95 százaléknak van vagy felesége, vagy élettársa vagy barátnője. Pedig a nagy részük még csak átlagosnak se mondható, van itt túlsúlyostól kezdve baltával faragott arcún át a csóróig minden. Te hol élsz???

Most attól hogyitt a gyk-n összeverődik sírni a senkinek sem kellő 1 szazalék, attól még nem ez az általános.

ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 A kérdező kommentje:

1


Ja igen elfelejtettük hogy ha a férfi nem extra, akkor neki csak 20 évvel idősebb c-type idősebb asszony juthat, vagy 40 kg súlyfelesleges; kisgyerekes anyuka akinek plusz pénzre van szüksége a gyereke neveléséhez.

ma 11:00
 4/104 anonim ***** válasza:
69%

3

Nem ezt mondtam, tanulj meg szöveget értelmezni.

Arról beszéltem, hogy MÉG A nagyon lecsúszott rétegben is rengeteg pár formálódik. Tehát kb fogaid sem kell legyenek ahhoz, hogy becsajozz.


Te ezekhez a fogatlan, mosdatlan munkanélküliekhez képest gondolom elég nagy előnnyel indulsz, szóval ha így sem tudsz felszedni senkit, akkor az eléggé a te hibád. Ha nem vagy jóképű, jótesű, jómódú, akkor bizony a nem szép, nem csinos, nem jómódú nők közt illene keresgélni.


Azaz nyilván teheted magasra a lécet, csak akkor ne csodálkozz, hogy nem tudod megugrani.

ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 A kérdező kommentje:

2


Ne haragudj de nem hiszem el! Nálunk 80 férfi van! Tudod kinek van felesége vagy nője? A vezetőségben 4 férfinek , a 3 informatikusnak , 1 sofőrnek és talán 5 munkásnak (de azok mind jó külsejűek , vékony, magas ferfiak ). A sima átlagosak az egyedualloak

ma 11:04
 6/104 lámlámnahát ***** válasza:
55%

magyarul van rajtad 15-20 kiló zsír

ezt körülbelül 3-4 hónap alatt le lehet adni diétával, és megtízszereződik az esélyed a nőknél.

ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
68%

5. Tehat a 80 férfiból 13-nak van nője! Jól van kisfiam, feküdj le még meséket kitalálni! :D

Az "elméleted" szerint akkor 80 nőből is csak 13-nak van pasija, különben nem jönne ki a matek! (Ha feltételezzük, h kb ugyanannyi nő van mint férfi). :D

ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 A kérdező kommentje:

6

Bár a példa számokat nem magamból merítettem (180cm 90 kg) de te erre reagáltad. Szted 70 kgnak kell lennie 180 cm-es férfinak? Hány éves vagy? Nem véletlen az iskolás fiukbol indulsz ki ? Én 42 éves vagyok

ma 11:11
 9/104 anonim ***** válasza:
82%
Ezek az átlag férfiak általában azért nem kellenek senkinek, mert olyan unalmasak, hogy több izgalommal töltene el, ha egyesével kellene felszednem a macskaszőrt a parkettáról, mint beszélgetni, időt tölteni velük. Nyilván semmi baj nincs egy önálló, albérletben élő, kb normálisan kinéző férfivel, ha csak a “rajtengedélyt” nézzük. De beszélgetsz vele valamennyit és kiderül, hogy a humorérzéke a béka segge alatt van és kb 3 dolog érdekli a világon, a Marvel, valamilyen sport meg a gaming, minden más “unalmas”, emellett fejlődni elméletileg akarna, de “nem tud”, mert neki ez jutott, neki nincsenek gazdag szülei, nem ér rá, nincs pénze, stb, inkább játszik mert abban legalább van sikerélménye.
ma 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
77%
Legalább egy angol nyelvet alapfokon azért nem olyan nehéz megtanulni. 😥
ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!