Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs "rajtengedély" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs "rajtengedély" a nőknél, akkor honnan tudják, hogy a pasik 90%-a nem kap náluk rajtengedélyt?

Figyelt kérdés

Itt a gyk-n sok nőci hangoztatja, hogy a pasik 90%-a alapból selejt, aki nála labdába se rúghat. Viszont ahhoz, hogy ítéletet mondjanak a férfiak felett kell egy viszonyítási alap, amihez képest vagy jól teljesít vagy megbukik a férfi.


Vagyis mégiscsak létezik az a bizonyos rajtengedély, aminek meg kell felelni, benne a kockás hassal, milliós fizuval, tehermentes lakással? És ha valaki ennek nem felel meg, "selejtnek" minősül?


ma 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Neked nincs rajtengedély ez fix.
ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmin sose gondolkoztam. Most olyan személy érdekel, akiről azt se tudom mennyit keres és honnan van a lakása, sőt még a pontos életkorát se tudom 😅, vagy 7-10 évvel biztos fiatalabb.
ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 ez dicséretes! Akkor talán csak a sok gyk-s femcel trollkodik, mikor olyanokat ír, hogy a tehermentes lakás és autó az "alap".
ma 19:22
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 köszönöm

Azt hozzátenném, hogy tudom, hogy van kocsija, meg munkahelye, de mivel fiatal pasi, tudhatjuk, hogy nem lesz hosszú ez az ügy.

ma 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

3

De ostoba vagy. Eleve nem is tudod hogy férfi vagy nő írja-e ezeket a zagyvaságokat. Te meg mindent el is hiszel. Hány éves vagy?

ma 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
#3 ez inkább a férfi incelek kitalált elmélete. Ritkán baj az, ha anyagiakban elmaradott valaki, inkább az a baj, ha nincs is igénye fejlődni, illetve nincsenek céljai. Nincs is annál vonzóbb mikor egy pasi tudja mit akar, és tesz is érte. És amúgy általában ebből a fejlődni akarásból származik a kockahas, a millás fizu, stb.
ma 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Amikor azt mondják, 90% selejt, akkor nem arra gondolnak, hogy nem hoznak egy bizonyos anyagi szintet, hanem általában arra, hogy lelkileg és életvitelileg azok.

Értsd: hímsoviniszták ("nem nézem le a nőket, DE férfi és nő x dologban különböző, ezért y viselkedés nőtől nem illik"), életképtelenek, sérült egójúak, kontrollálók, féltékenyek, hűtlenségre hajlamosak, semmit nem tudnak a női testről és szexualitásról, stb-stb-stb.

ma 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Honnan tudnám egy férfiről az utcán, hogy mennyit keres vagy hány kockája van?
ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem majdnem minden ismerősöm kapcsolatban van vagy nemrég volt, úgyhogy szerintem csak azok nem kapnak, akik ide járnak.
ma 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek személy szerint van egy "rajtengedély" a fejében, értsd, ki az akire vágyik és mi/ki az ami szóba se jöhet.

Nálam pl se a kocka has, se a millás fizu, se a tehermentes ház nincs benne. Normál testalkat, 400-500 ezer fizuban, külön lakik a szüleitől. Olyan munkája van, amit szeret, olyan életet él, amiben boldog. Tanult és tanul, fejlődik. Humoros, kommunikatív, szociálisan fejlett. Képes a konfliktus megoldásra kommunikációval. Van önismerete, tudja ki ő és kit, mit akar. Mindet tudom én is hozni. Ez így kb egyben a rajtengedély, de a valóságban csak annyi történik, hogy magamhoz hasonló párt keresek. Szinte mindenki (van aki az olaszos virtus híve) olyat szeretne, akivel passzolnak, akivel harmonikus kapcsolatot alakíthat ki.

ma 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!