Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik manapság a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik manapság a legfontosabb rajtengedélyek egy ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

máj. 3. 08:48
A kérdező szavazást indított:
Magasság, legalább 180-190 cm
Kockás has, bicepsz, izmos láb/fenék
Sok sok pénz
Rózsadombi lakás, balatoni nyaraló és sportautó
Hatalom és státusz, doktori cím, diplomák
24 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit se vagy frusztrált incike
máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
A legfontosabb az, hogy legyen erős, magabiztos jelleme egy férfinak.
máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%

Incelek fogjátok már, hogy amíg pénzben méricskélitek a nőket addig az esélyetek kereken 0%.



Még ha gazdagok is lennétek akkor se lenne több esélyetek mert messziről rátok van írva milyen taszító a viselkedésetek és a gondolkodásotok a nőkről.

máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%
A pénzéhes nőknél a pénz, akiknek van egy kis sütnivalójuk akkor a műveltség és a pénz. Aki normális annak a vonzalom, szerelem, műveltség és pénz.
máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
Te egy kretén vagy. Bocs.
máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
28%
Az összeset miért nem lehet jelölni? Hisz minden nőnek az összes fontos. Látsz te nőket csak pénzessel, aki nem néz ki jól és nem magabiztos meg nincs rózsadombi ingatlana,sportkocsija és diplomája? Ha szétnézel a világban a nők csak tökéletes pasikkal jönnek össze. Ezért nincs neked nőd..
máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem mindegy? Láthatóan gyűlölöd és megveted a nőket, minek keresnéd a társaságukat?
máj. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem az, hogy oltsad le a sárga földig. Kicsit meg kell törni, már T=0 pillanatban. A hazugságot és ámítást/demagóg ígéreteket (így lesz, úgy lesz, te vagy a legszebb, a legokosabb) nem csak jól tűrik, hanem egyenesen elvárják. Sajnos.
máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
21%
2-es. Ugye ezt te sem gondoltad komolyan? Nézd már meg a válási statisztikákat! Ti nők aztán baromira értetek az erős jellemű férfiak kiválasztásához. Mentségetekre legyen mondva, a nők többsége ugyanolyan gyenge minőséget képvisel, mint az "erős jellemű férfi" az oldalukon. 👍
máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%

Helyes arc és érdekes személyiség.

Fene akar kondipatkányt aki cisrkerizsen él és sehova nem tudtok elmenni mert kondi-pakolt kajaidő van és ha el is mentek inni ő csak vizezik.

155 centi vagyok, nem akarok magamnak létrát vinni.

Pénz-hatalom-státusz: Nagyon más világ, ez is tapasztalat mert mellettem az exem kondipatkány lett és az egyetemről az évek alatt nagyon magasra dolgozta magát. De addigra már olyan ismerősei és érdeklődési köre volt, ami nekem már nem fért bele. Én nem vagyok felvágós, luxi ember, és még ha sok pénzem is van utálom a felesleges villogást és pénzkidobást. Úgyhogy arra jók, hogy a felvágós nagyképű haverjai mellett kényelmetlenül érezzem magam.

máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!