Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-as, sportos, nem ronda, de átlagos, értelmiségi férfinek miért nem jut barátnő, míg egy nyomi tinigeeknek igen, sőt veszekednek érte a lányok?

Figyelt kérdés

30 éves, budapesti, gazdasági téren dolgozó férfi vagyok, 176 centi magas, kondizok, sportos testem van, havi 500-600 ezer között keresek (plusz húsvéti és karácsonyi egyhavi prémium), kompakt SUV, budapesti saját apartman, ez már elég jó üzlet nem? Vagy a nőknek semmi sem elég?

A házban a nyomi szemnüveges tinigeekért meg vesznek meg a lányok, igaz, jó tanuló, meg ilyen sovány, magas alkat, de akkor is? A barátnője nemrég azért hisztizett, mert lányok nyomultak rá a suliban.

Nekem meg semmi???



júl. 6. 10:27
1 2
 1/16 anonim válasza:
62%
Szerintem rosszul fogalmazol mikor azt írod jut. Ez nem alanyi jogon jár neked. Tenni kell érte és tisztelni a másikat, főleg a lányokat.
júl. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

2 dolog szerintem


1. A berögződésed az anyagi téren.


2. Hány nővel próbáltál beszélgetést kezdeményezni az elmult évben, vagy udvarolni?


A 2. kérdést magadnak válaszold meg, itt lehet hazudozni, csak az nem visz előre. A másik srác lehet, hogy egy laza szórakoztató személyiség aki nem fél nyitni a nő felé aki tetszik neki, +okos is. Ha nem olyan nyominak tartod legyen egy jel a számodra, hogy igen is lehetséges, csak ehez kezdeményezni kell.

júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Párom leírás alapján hasonló, csak nem keres 500-at és régi autója van. A nagy különbség az, hogy ő nem fogalmaz úgy, jár neki a nő.
júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerinted harmincasokért kéne hogy veszekedjenek az iskolás lányok?

Pont erről írtam múltkor egy választ, de most itt van még egy jóképességű példaként, aki tiniken kéri számon azt hogy tiniként viselkedik és nem felnőtt nőként.

Ne foglalkozz a gimisek szerelmi életével, nem a te dolgod.

júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Látod, tökéletes példája vagy magadnak, hogy mégsem teljes mértékben azok számítanak, amiket fel tudsz mutatni, hanem anélkül is lehet kapcsolata az embernek
júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
Budapesten azt vettem észre hogy már jó dolgukban nem tudják mit akarnak vagy kit akarnak a nők, naponta annyi inger és próbálkozó pasi éri oket
júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
őket, pláne ha még Tinder-en vagy más online szaron is fennt vannak. Tényleg csak válogatniuk. Nem igazán lehet ott semmivel sem villantani ha nem ismersz nőket, úgy értem egy iskolás még aktívan olyan társaságban mozog hogy valószínűleg vannak benne lányok is.
júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%

A divat tehet róla, ja meg azok, akik követik.

Amikor én voltam gimis, akkor a korosztályomba tartozó csajok feszt az idősebb 20-on éves csávókkal flangáltak. A suliban meg csak azoknak a srácoknak volt hasonló korú barátnője, akik vagy kondis magas testalkattal rendelkeztek, vagy az szüleik gazdagok voltak.

Mostanra meg úgy látszik, hogy a divat egy pálforduláson ment keresztül, mert a 20-on éves csajok a saját korosztályukból csak a kondis magas és/vagy gazdag csávókat veszik észre, vagy azokat a ropitestű középsulis gamereket, akikre a középsulis csajok is igényt tartanak.

Hogy ezt ki érti?

júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Pont semmi olyan tulajdonságot nem írtál ami számomra releváns lenne párválasztáskor. Lehet más se ezek alapján dönt.
júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
És a célcsoportod meg az ezért a srácért veszekedő lányok a korukat leszámítva hasonlóak? Van egy olyan gyanúm, hogy nem... Hogy te elvársz egy szintet, ő meg lehet, hogy nem csak beéri velük, hanem őszintén tud érdeklődni az egyszerűbb lányok iránt. Akiknek nincs különösebben megcsinálva a hajuk, nincs talpig smink és sminktetoválás, nincsenek úgy kiöltözve, csak farmer meg valami póló stb.
júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!