Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-as, sportos, nem ronda, de átlagos, értelmiségi férfinek miért nem jut barátnő, míg egy nyomi tinigeeknek igen, sőt veszekednek érte a lányok?

Figyelt kérdés

30 éves, budapesti, gazdasági téren dolgozó férfi vagyok, 176 centi magas, kondizok, sportos testem van, havi 500-600 ezer között keresek (plusz húsvéti és karácsonyi egyhavi prémium), kompakt SUV, budapesti saját apartman, ez már elég jó üzlet nem? Vagy a nőknek semmi sem elég?

A házban a nyomi szemnüveges tinigeekért meg vesznek meg a lányok, igaz, jó tanuló, meg ilyen sovány, magas alkat, de akkor is? A barátnője nemrég azért hisztizett, mert lányok nyomultak rá a suliban.

Nekem meg semmi???



júl. 6. 10:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#8:

"azokat a ropitestű középsulis gamereket, akikre a középsulis csajok is igényt tartanak."


Milyen igaz, a srác kiköpött ilyen.


#10:


Persze nem, én 25 alá nem megyek. Amúgy a srácnak igényes, csinos, szép arcú csaja van, szóval messze nem "egyszerűbb", vagy ronda.

júl. 6. 11:00
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

1, törpe vagy

2, én megkérdőjelezném a sportosságod. Halottam már 90 kgos pocakos hapsi szájából hogy ő maga szerint sportos.

3, 500 ezret a 22 éves pályakező is megkeres, te 10 évvel több vagy. Nem kéne úgyan ott tartanod.

4, 30 felett mit fogalkozol a tinédzserekkel? A te korosztályod a ducikás 35 éves ráncos Magdika nem a 17 éves enikő az instáról.

júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
De miért egy tinédzserhez méred magad 30-asként?
júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
24%

Mi lenne ha többet beszélgetnél nőkkel hogy őket mi fogja meg?

A kisugárzásod, ahogy érzi magát veled, amilyen közös elfoglaltságok vannak, ne tűnj lúzernek a beszéded és viselkedésed alapján.

Észérvekkel megérvelheted miért van igazad ki miért hibás de nem leszel szimpatikus. A rinyálós férfi nem menő.

Én azt nézem hogy tudjon igazán szeretni, stabilitás, biztonság, ne kelljen félnem hogy lecserél kamu indokokkal mert jött egy jobb. Hosszú távra lehessen tervezni és ne kelljen beleadni sokkal többet a kapcsolatba mint ami korrekt. Kihasználás ne. Egymás testi lelki szükségletei legyen tiszteletben tartva, együtt érzés, megértő. Röviden IQ EQ.

A fizetés nekem másodlagos, ha jól bánsz a pénzzel pl van aki száz ezerrel többet keres mint én de az el is megy cigire telefonszámlára meg ruhára, felesleges kiadásokat számoltam csak, hogy korrekt legyek.

Tehát sokkal több a jövedelme mint nekem, de egy forintot nem tud félre tenni, nincs megtakarítás, vagy nem elég... Tehát pénzügyi intelligencia. Eszméletlen nehéz velük beszélni mert harminccal kisebb az IQ juk, bármit mondok hülye következtetései vannak, rész igazságokat válaszol, vagy rövid távon gondolkodik, nem nézi meg évekre vissza menőleg hogy milyen dolgok vezettek ide. A teljes igazság nem érdekli. Csak arra koncentrálnak miről nem tehetnek.

A lehetőségekre nem. Nem hosszú távon és nem folyamatban gondolkoznak. Darabolt gondolkodás, rész igazságok, ellent mondó igazságokat nem tudják értelmezni. Primitívek.

Pl van hogy valami igaz és jó, de van hogy ugyan az egy másik módon már nem igaz és nem jó. A bölcs ember ellent mondásos igazságokban gondolkodik.

Nem az hogy egyik rész igazság ellent mond a másiknak és választok melyik jó, nem!

Megnézem hogy mind a kettő igaz a saját módján. Csak ehhez gondolkodni kellene, tágabb nézőpont. Ez megerőltető a tömegnek.


Lényeg, IQ EQ. Ha megérted hogy sok ember mennyire sokkal butább mint hiszi magáról, a lelki ismerete, érzelmi világa is mennyivel alacsonyabb a normálishoz képest..

Nem mondom hogy azért nincs párod mert alacsony szinten vagy. Csak megfigyelhetnéd ezeket amiket mondtam. Magunkon és másokon.


Ha tartósan egyedül vagy és nem kellesz a többségnek, akkor vagy nem az elvárásaiknak vagy megfelelő, vagy túl magas szinten vagy lelkileg és észben, ezért nem illetek össze.

Te esetedben nem mondom meg melyik.

Fogyasztói társadalom befolyásolhatóság, nem elég magas intelligencia, szeretet, lelki ismeret, megszokások által gondolkodni értelmezni bármit, egymástól eltanult életfelfogások amik teli vannak hiánnyal, félre értésekkel, rész igazságokkal, amik önmagukban nem igazak csak egy korlátozott néző pontból..


Ha nőt akarsz fejlesztheted magad, jobb emberismerővé is válni. Sok embert közelebbről megismerni. Ha egyre jobban átlátod mi miért nem működik vagy működik az segíthet.

júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
43%
Ez nem a mai trend miatt van, nekem volt 20 éve is ilyen szép lány osztály társaim, akik tök átlagos szemüveges vékony,proli srácra buktak, szerintem csak azért mert olyan stílusa volt, hogy ökörködödött,vihorászott gyakran és ezért volt nekik szimpatikus 😀
júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
88%

Mi nem szokott jól sikerülni? Az ismerkedés? Adnak esélyt legalább beszélgetni?

Nekem azzal van ki rohadtul a tököm hogy legalább beszélgetne mielőtt semmibe vesz és levegőnek néz. Nem is tudja mennyivel jobban tudok szeretni, rendesebb értelmesebb vagyok e, mint akikkel eddig volt. Nem tudja mikben vagyok nagyon jó.

Azt hiszik mert százával próbálnak meg ismerkedni velük akkor én csak a százegyedik vagyok, egy a sokból.

Azt nézhetnék hogy esetleg tök más vagyok e, jobb jellemű e, értelmesebb e, esetleg sokkal jobb vagyok e az ágyban. Tudom nem a szex a legfontosabb de aki egyszer volt nagyon jó szexben ahol szeretet és érzelem is volt, ők rájönnek hogy fontos a jó szex is. Ott komoly érzelmeket is meg lehet élni. Ezt hiába mondom annak, aki pár perc alatt elmegy, vagy nem tud elmenni. Állítólag a férfiak többsége egy nulla az ágyban ezért kefél félre tízből hét nő.. ez nem tudom igaz e csak ezt is ide írtam tanulságul.

júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!