Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesti, értelmiségi 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti, értelmiségi 30 év körüli nők, milyen fizetést vártok el a potenciális férfitól?

Figyelt kérdés

júl. 5. 08:16
A kérdező szavazást indított:
Minimum 400 nettó
Minimum 450 nettó
Minimum 500 nettó
Minimum 550 nettó
Minimum 600 nettó
Minimum 650 nettó
Minimum 700 nettó
Minimum 800 nettó
Minimum 900 nettó
Minimum 1 milla nettó
18 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%
Az összeg nekem mindegy. Tudjon belőle megélni és jusson szabadidős programokra.
júl. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
1-es kicsit bővebben?
júl. 5. 08:19
 3/34 anonim ***** válasza:
64%
Ha azt írom hogy 600 akkor jó?
júl. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
3-as, aki megkeresi annak nyilván igen. Aki nem az meg kuka gondolom.
júl. 5. 08:27
 5/34 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem csak azért jelölték az 1 milla nettót, mert annál magasabbat nem adtál meg.
júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
75%
Azt várom el hogy ne kérdezzen ilyen gyökérségeket
júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
10%
1! Az ilyen semmirekellő válaszok csak bosszantanak sokakat!
júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
76%

Nincs konkrét összeg, legyen állandó munkája, ne legyen élősködő, aki folyton a családtagjaitól és a barátaitól kéreget és legyen normális pénzkultúrája. Ez utóbbi a legfontosabb.

Kereshet millió felett, ha képtelen értelmes célokra felhasználni, nem fekteti be, nem kezeli tudatosan és képtelen belőle öngondoskodni. Ugyanígy eléggé intő jel, ha folyton hitelekbe veri magát, hülye dolgokra vesz fel hitel, mert a reklámban azt mondták, hogy ez most megéri.

Egyébként biztos én nőttem fel "furcsa" közegben, de nálunk értelmiségi körökben kifejezetten tapintatlan és bunkó dolog a másik ember fizetésére összegszerűen rákérdezni. Ehhez semmi közünk nincs. Párommal már rég együtt voltunk, mikor megtudtam, hogy mennyi a fizetése. És ezt is úgy, hogy munkahelyet váltott és ennek kapcsán ő maga mondta el.

júl. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
74%
Ezért nem írtam elsőre összeget mert nincs közöm hozzá hogy mennyi fix kiadása van a kapcsolaton kívül. Kereshet 1 milliót is ha abból 800 ezer hitel.
júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

8-as a pároddal alapból azért jöttél össze mert sokat keresett. A nők még a férfiak zokniján a logót is képesek kiszúrni. Szóval nem kell a púder.


38F incel

júl. 5. 09:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!