Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesti, értelmiségi 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti, értelmiségi 30 év körüli nők, milyen fizetést vártok el a potenciális férfitól?

Figyelt kérdés

júl. 5. 08:16
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
85%

"8-as a pároddal alapból azért jöttél össze mert sokat keresett."

Művészettörténészként, kulturális területen aztán rendkívül magas fizetések vannak, az ám... :D

Légyszíves írj még ilyet, feldobtad a napunkat. Hadd röhögjünk mind a ketten még egy kicsit. :D

júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

11-es ha olyan tökéletes a kapcsolatod akkor minek lógsz a tárkeresési PROBLÉMÁK szekcióban? Elég átlátszó hogy troll vagy....


38F incel

júl. 5. 09:11
 13/34 anonim ***** válasza:
77%

"11-es ha olyan tökéletes a kapcsolatod akkor minek lógsz a tárkeresési PROBLÉMÁK szekcióban? Elég átlátszó hogy troll vagy...."

Tudod, ha "felnőtt párkapcsolatok" kategóriában vagyok, akkor az összes idetartozó témakört látom, a randizástól kezdve a válásig.

Budapesti, értelmiségi nőként megszólítva éreztem magamat, mikor megláttam a kérdésed. Sajnálom, ha a válaszom nem tetszett. Legközelebb pontosítsd úgy, hogy "budapesti, értelmiségi, egyedülálló nők" és akkor ígérem, nem fogok válaszolni.

júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen mindegy,ha van saját lakása,akkor nettó 400 is bőven elég, ha nincs akkor 1 milla nettó is kevés.
júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
57%
Ha incel vagy minek neked nő?
júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, te mennyit keresel?
júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
33%

A szavazást nyugodtan indíthattad volna 1 milliót föl egészen olyan 3.5-4 millióig.


30F incel

júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
60%
Mindenki azt vár el, amit akar, legfeljebb koppan, ha irreálisak az elvárásai. Mindenesetre arra várhatsz ítéletnapig, kereszténycelkém, hogy téged el akarjon tartani egy tőled 10 évvel fiatalabb, nagymellű orvos vagy ügyvéd.
júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
75%

Összeget nem tudok mondani azon kívül, hogy fizikai közmunkás itt, Bp-n ne legyen, mert az már tényleg nagyon alacsony szint hozzám képest. Mert tök mindegy, mennyit keres az illető, a lényeg az az, hogy a keresetével hogy bánik, mennyi marad "az életre", ill. hogy milyen életkörülményei vannak. Van, hogy hasonló életszínvonalon él vki, aki 800-at keres, mint aki 300-at, mert nem mindegy, kell-e fizetni albérletet, gyerektartást, fenntart-e kocsit (itt Bp-n sztem nincs rá szükség, és eddigi egyik páromnak sem volt autója, mégis ellátták magukat), van-e krónikus költséges betegsége, támogat-e más családtagot, milyen káros szenvedélyei vannak (azért a cigi pl. nagyon drága elfoglaltság, ha vki rendszeresen szív).


Ami nekem fontos, hogy:

- magát el tudja látni

- mást ne pumpoljon (attól hányni tudnék, amikor vki hosszútávon pumpolja a szüleit)... és engem se gazdatestnek meg eltartónak akarjon

- ha nem egyedül lakik, intézze azt el, hogy engem is vendégül tudjon látni, és ne nálam piócáskodjon 24/7, ha olyanra fordul a kapcsolat (volt már, hogy beköltöztettem aktuális páromat a lakásomba, de ott már több éve együtt voltunk és egyértelmű volt, hogy nem rajtam akar élősködni)

- legyen együtt olyan életszínvonalunk, hogy vagy legyen pénze kb. a saját részére kétheti-havi 1 programra minimum (színház, koncert, mozi, étterem, ilyenek - ezek nekem fontosak... én most megtehetem, hogy heti többször is károk, tehát még adnék is le az életszínvonalamból), vagy ha nincs, akkor nem picsog meg hisztizik, hogy én nélküle elmegyek... meg évi egy pár napos külföldi utazásra azért tudjon spórolni vmit (úgy, hogy nem vagyok nagyigényű, tehát nem kell tengerpart, luxusszállás, yacht, ilyenek... de egy olcsóbb airbnb egy európai városban meg egy fapados repjegyre vagy Flixbusra teljen már).

gyereket nem akarom, tehát az nálam nem szempont, hogy mit fogunk a gyereknevelésre összespórolni, de más nőnél meg szempont, és meg is értem, hogy nem akarnak "ahol szeretet van, minden van" mottóval csupasz popsira gyereket vállalni, és a gyerekkel ordítani később, hogy nincs pénz bábszínházra, osztálykirándulásra, a szakadt helyett új szandálra...

júl. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
92%

amúgy meg a 10. válaszodra reflektálva: nem mindenkin látszik, hogy sokat keres. A mostani párommal kb. fél éve vagyok együtt, és kb. a 3. hónapban lett vmennyire tiszta, hogy jól keres, de számszerűsíteni most sem tudom. Sima, egyszerű, plázás meg középkategóriás boltokból öltözködik, nem urizál, nem márkab...iskodik... sportos, egyszerű az öltözéke... H&M-es meg decathlonos sajátmárkás póló, márkátlannak tűnő farmer pl... meg van kb. 3 pár cipője, abból az egyik drágább, mert spéci túracipő a hobbijához, de ugyanúgy hordja utcára is.

Hasonlóan, csak sportosabban öltözött, mint az exem, aki minimálbérnél alig keresett többet, én meg a dupláját, és nem a pénz miatt lett vége, hanem személyiségbeli súrlódások miatt.

júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!