Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesti, értelmiségi 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti, értelmiségi 30 év körüli nők, milyen fizetést vártok el a potenciális férfitól?

Figyelt kérdés

júl. 5. 08:16
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
48%
20! Hozzám képest, aki szetmosott kínai pólókban, 10 éves nadrágokban, kopott cipőben, szakadt cipzár táskával jár nagyon is urizál! 😄
júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
53%
Aki magát értelmiségiként definiálja, az olyan, mikor valaki az iq teszt eredményeivel jaszkarizik xd
júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
62%

Értelmiségi? Én már nem abban dolgozom, amihez a diplomát szereztem, mert meguntam. De így olyan 5-600 ezret keresek havonta, és jó lenne, ha ennyit keresne.


Eltartani nem akarom, de ha meg milliót keres, akkor nem akarom azt, hogy a közös életünkre elmegy 500-500 ezer, és neki marad még fél milla, nekem meg a saját pénzemből semmi. Az a legjobb, ha egy szinten vagyunk.

júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért választási lehetőségként betehetted volna még, hogy:

"Az Isten pénze is kevés lenne".

júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
45%
23! Az ilyen nők miatt mint te van az áldásos külön kassza intézménye...
júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
25, ami egy jó dolog.
júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
57%
26! Igen, mert akkor a nő nem tud kifosztani.
júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
94%
Vagy a pasi.
júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
63%
28! Olvastad, amit a 23as írt? Hogyha jobban keres a pasi, akkor igenis kölcsön rá többet? Ezt kell kiveédeni a külön kasszával.
júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
65%

Én vagyok a 23-as és a 28-as.


Nem azt írtam, hogy RÁM költsön többet. Hanem a közös életünkre.


Teljesen mindegy, melyik ember keres többet, de ha van számottevő eltérés, akkor a keresetarányos fizetést tartom fairnek, nem az 50:50-et.


Nekem volt olyan kapcsolatom, amiben én 520-at kerestem, a párom 330 körül. Nettó. Nálam laktunk, saját lakásomban. És a rezsiből én többet fizettem, a két "nagy" számlát. (Össz: olyan 65 volt a rezsi, én 45-öt fizettem).


Bevásárlásokat felváltva, de ha rendeltünk vagy kávéztunk, én többet fizettem, mikor elromlott a tévé, azt sem felesben álltuk.


Nekem ez így volt fair. De most képzeld el, ha albérlet lett volna. Akkor kb nem maradt volna pénze semmire. Én nyaralgatok, barátnőzök, vásárolgatok, ő meg otthon kushad, mert csak pár ezrese marad, plusz félre is kéne tenni valamit. Na ez nem játszik nálam.


Ezért sem akarok olyan párt, aki többet keres nálam. Mert ha ő felezős, akkor egyedül jobban tudok haladni az életben, mintha minden hónapban lenullázódom.

júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!