Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as értelmiségi nők! Járnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as értelmiségi nők! Járnátok egy 37 éves katolikus incellel?

Figyelt kérdés

jan. 12. 11:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
49%
No
jan. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
14%
És egy 40-es impotenssel? Na?
jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%

Hát aki incelnek vallja magát, azzal semmiképpen.

Eddig sikertelen szingli pasival szóba jöhet a dolog, de aki incelnek hívja magát, az veszett ügy.

jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
40%

3as vagyok, ja, amúgy a katolikusság is erősen kérdéses, nem csípem, ha mindenféle eszméhez kell igazítani pl a szexuális életemet. Például én legalább 2-3 év együttlét után házasodnék. Namost úgy együtt lenni valakivel, hogy nincs szex ilyen hosszan... hááát...

Az meg most kb mellékes, hogy az esküvőn meg kéne fogadni, hogy katolikus szemléletben neveljük gyermekeinket, ami részemről szemenszedett hazugság lenne, mert nem vagoyk vallásos. Ennek ellenére templomban papnak hazudni szerintem nem túl... erkölcsös:D

jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Nem védeni akarom magamat de akit megkeresztelnek, utána pedig elsőáldoz-bérmálkozik és templomba jár még nem lesz bigott, ugyanolyan ember mint a többi.

Az incelség pedig csak a terminológia amihez sok negatív dolog társult de igazából önkéntelen cölibátust jelent magyarul egy olyan férfit ( is ) takarhat aki egyszerűen nem egy nőhajhász típus és csak komoly kapcsolatban gondolkozik.


Megjegyzem a katolikus többsége nem tartja be a házasság előtti tilalmat ami a szexuális együttlétet illeti.


Szerintem ez alapján leírni valakit, de nyilván elfogadom, a nők mindenre mindig találnak valami kifogást. Lois Lane-nek se jött be Clark Kent aki Superman volt ugyebár...


37F incel

jan. 12. 11:17
 6/34 anonim ***** válasza:
79%

5, a megkereszteltek többsége nem hívja magát kereszténynek, katolikusnak. AKi így hivatkozik magára, az valószínűleg komolyan veszi a hitét.


Ugyanígy, aki csak simán komoly kapcsolatot keres és nem volt neki gy ideje, az nem hivatkozik magára incelként. Nyilvánvaló(nak szeretném gondolni) hogy aki társat keres, az szingli, következésképpen nincs kivel szexelnie. Ettől még nem lesz incel.


És úg ygondolom, hogy ha valaki megoszt magáról 3 információt akkor az a 3 az az lesz ami a legjobban jellemzi őt. Ha valaki a top3-ba berakja azt, hogy katolikus, akkor merném feltételezni, hogy nem arról van szó, hogy őt valamikor csecsemő korában a szülei megkeresztelték, hanem arról, hgoy hithű vallásos, istenfélő ember aki nem csak másnapokon jár templomba és nem csak akkor vallásos amikor épp komfortos.


Egyébként többek között azét sem vagyok hívő, mert részemről hívőnek lenni nem azt jelenti, hogy kiválogatom a vallás azon részeit amik tetszenek és azokat betartom, a többit meg nem. Ezt képmutatásnak hívják. Én nem tudnám megtartani mindazt, amit a hit követel, így nem tartom magam hívőnek.


Az incel kb ugyanez. Mint írtam társkeresésnél kb alap, hogy szinglik keresnek párt akik esetleg régóta szinglik. Ha a top3 infóba az kerül bele, hgoy te szingli vagy.. az jelent valamit. És az incel bizony többet jelent annál, hogy nincs kivel szexelned. Mert komoly kapcsolatok terén a szingli is ezt jelenti.


És az, hogy még aláírásként is az incelt hasnzálod, na, az meg azátn kimondottan árulkodó, hogy mennyire tudod magadénak ezeket az ideológiákat.

jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

6-os ha valaki jelzőket aggat magára az a baj ha nem akkor pedig unalmas :). Egy férfi nem nyerhet ha a nőkkel ismerkedik, a nők így is vagy úgy is kategorizálják.


Keresztényi bigottság, túltolás, térítés na ez az amitől inkább óvnék mindenkit. Én nem ilyen vagyok.

Az incelséget nem mint pozitívumot emeltem ki de ez van, nem tudok mit csinálni. Viszont talán van aki értékeli azt hogy érték nélküli együttlétbe nem megyek bele.


Egy visszafogott zárkózott embernek is írhatnám magam de ez sem igaz hiszen járok emberek közé, rendezvényekre, ismerkedek, keresem a társam.


Egy incel

jan. 12. 11:34
 8/34 anonim ***** válasza:
80%

Tehát tartalmatlanul aggatsz magadra mindenféle jelzőt függetlenül attól, hog yigaz-e vagy sem.

Hát ennek meg mi értelme?


Nincs baj azzal, ha használsz jelzőket magadra.

A gond ott van, ha

1. olyan jelzőket hasnzálsz magadra maik nem igazak.

2. olyan jelzőket hasnzálsz magadra, amik nettó negatívak. (Azt már nem tudom melyik a rosszabb, hogy ha negatív és igaz, vagy ha negatív és hazugság..::D)


A második ponthoz annyi, hogy mindnekinek vannak negatív tulajdonságai, ugyanakkor nem mindegy, hog ymelyikkel próbálja eladni magát. Az ember bemutatkozásnál a legerősebb értékeit sozkta bemutatni, hogy az emberek tudják mi a fontos neki. Neked ez alapján az a fontos, hogy katolikus vagy - amiről kiderült, hgoy annyira mégsem igaz - és az, hogy nem szexeltél már egy ideje. Ahha...

jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Nem incel katolikussal sem, meg nem katolikus incellel sem.
jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
53%
Külön-külön sem.
jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!