Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as értelmiségi nők! Járnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as értelmiségi nők! Járnátok egy 37 éves katolikus incellel?

Figyelt kérdés

jan. 12. 11:00
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
Csak ha benne van a hármasban.
jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
51%
Akinek önmagáról a két legfontosabb jelző, hogy incel és katolikus, azzal nem.
jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
52%

Nem.

Hitemet gyakorló katolikus vagyok, ráadásul több papot, illetve más teológiát végzett embert tömörítő baráti körrel.


Az incelség és a katolikusság morálisan kizárja egymást.

jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
70%

Igaza van a 14-esnek.


Ráadásul a tapasztalatok azt igazolják, hogy aki magát incelnek nevezi,az nem is érdemel párkapcsolatot, mert alkalmatlan rá.

jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
73%

Semmiképpen. Nekem a vallásosság és az incelség is red flag, ráadásul utóbbinak nagyon komoly okai vannak és nem szeretnék plusz problémákat az életembe.


32/N

jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

14-es: talán a gyakorikérdéseken az egyik legtudatlanabb és ártóbb komment a tied. Magyarul véleményed szerint aki katolikus és nem talál magának társat az már nem is lehet katolikus? Komolyan őszintén imádkozom érte hogy ezt viccből írtad csak. Ma lesz pont hitoktatásom és rá fogok kérdezni lehet hogy ez valóban így van e és akkor lehet hazazavarnak mert nem vagyok katolikus így hogy nincs társam ( értsd: incel vagyok ÖNKÉNTELENÜL ).


16-os: miért is "redflag" a vallásosság és az incelség? Mivel jobb az evilági javakat halmozó felvágó kivagyiság? Abban több értéket látsz? Nyilván evilági értékeket igen de vajon ezek az értékek valóban az igazi értékek? Ezen azért lehet néha még te is elgondolkozol.


Annak hogy "incel" vagyok pedig a "komoly" oka az hogy a nők akiknél eddig próbálkoztam elhajtottak mert MAGASRA tették a mércét. El van velük hitetve hogy csak a dr., bankár, jogász, budai-rózsadombi villás ferráris kigyúrt kockás hasú 190 magas adonisz lehet jó társ. Holott nem.


37F incel

jan. 12. 13:06
 17/34 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező

Továbbra is van különbség incel és szingli között. A szingli katolikus tök okés, az incel viszont eszméket tesz ahhoz, hogy szingli. Te nagy eséllyel vagy nem ismered a szavak és jelenségek mélyebb tartalmát, vagy ismered, de lesz*rod.


Az meg mondjuk jó felszínes gondolkodás, hogy aki nem vallásos az már egyből javakat halmozó felvágó, kivagyi ember. Ne légy már ennyire buta.


Az meg, ha valaki azt mondja, hogy neki red flag... akkor neki red flag. Nekem meg red flag a piercing. Ettől még valakinek nem az. Vagy te most megkérdőjelezed, hogy egy másik ember nem a te értékrended szerint gondolkodik és választ? Legyél már eszednél.

jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

18as: szerintem egy egy szó jelentése nem univerzális és ahány ember kb. annyiféleképpen értelmezi. A szingliség és az incelség is lehet pejoratív de lehet egy sima 'terminológia' amit valaki használ, nem kell feltétlen 'eszméket' mögé képzelni. Nem gondolnám hogy kevesebb vagyok attól hogy incel, se nem azt hogy több. A vallásosság ugyanilyen hiszen nem vagyok egy vallástudó ember csak vallás iránt érdeklődő, megkeresztelt ember aki bérmálkozni szeretne ( értsd: teljes értékű katolikus szeretnék lenni ). Persze nekem furcsa hogy redflag neked ez, de elfogadom hiszen pl. nekem sem szimpatikus a tetoválás és a piercing, de ettől függetlenül próbálkoztam ismerkedni ilyen lányokkal is életem során. A bigottság szintén taszít, de a vallásos, visszafogottabb emberekkel szimpatizálok. Aki viszont vallásos és mégis túlzóan anyagi javakat halmoz és csak erről szól az egész élete azzal szintén nem tudok azonosulni.

Megjegyzem senkit nem ítélek el, csak én más vagyok, visszafogottabb vagyok, igényes, és szeretem a szépet de nem szeretem a feltűnősködést.


A kioktató megjegyzéseket pedig nem veszem magamra, ez az online tér, itt mindenki kiélheti magát.


Üdv:

Egy incel

jan. 12. 13:44
 19/34 anonim ***** válasza:
40%

Hát.... ahog érzed.

Mindenesetre ha van egy interszubjektív egyezmény arról, hogy mit jelent egy szó, akkor hiába vergődsz, hogy szerinted mást jelent, ha mindenki szerint meg adott dolgot.


és ismét: attól még nem leszel incel, hogy ha komoly kapcsolatot keresel és nem volt szex egy jó ideje. Ez tlejesen normális MINDEN embernél. Akkor minden ember incelkedik időnként? Ugyan már...

jan. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
16%

"Megjegyzem senkit nem ítélek el"


"a nők akiknél eddig próbálkoztam elhajtottak mert MAGASRA tették a mércét. El van velük hitetve hogy csak a dr., bankár, jogász, budai-rózsadombi villás ferráris kigyúrt kockás hasú 190 magas adonisz lehet jó társ. Holott nem."


Képmutató. De hát egy katolikus milyen legyen.

jan. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!