Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as értelmiségi nők! Járnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as értelmiségi nők! Járnátok egy 37 éves katolikus incellel?

Figyelt kérdés

jan. 12. 11:00
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező jobb ha tudod, hogy az incelséghez egy sor ideológia is tartozik.

Mint, hogy alapvető emberi joguk van a szexhez, vagy hogy a nőket szexrabszolga sorba kellene taszítani, meg hasonló a normális embernek unszimpatikus marhaság. A kereszténység az ilyesmit nem tolerálja, így olyan, hogy katolikus incel nem létezik.

jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
40%

32



Köszönöm, hogy nem nekem kellett ezt leírnom. Így van.

Kérdező, a te fajtád (incelek) menthetetlen. Ez a kemény valóság.

Én amúgy el sem tudom képzelni, hogy milyen szar az már, hogy egyesek (jelenleg is akár) dugnak a barátnőjükkel, mások pedig itt írják ki ugyanazt a dolgot, újra, újra és újra, és csak írják, írják a sok böszmeséget, és ugyanott tartanak, mint mondjuk 10 évvel ezelőtt.

Felfoghatatlan f*szság amit a ti fajtátok csinál. Ráadásul értelme sincs, mert a 22-es csapdája érvényesül a ti esetetekben, és ez szinte törvényszerű.

jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

33-as szerintem szomorúbb hogy valaki abban leli örömét hogy a gyakorikérdéseken belerúg olyanokba akik valamiben éppen sikertelenek. Valószínűleg kompenzálsz valamit te is ahol hiányosság van nálad és így hogy belénk rúgsz jobban érzed most magad, jó hétvégéd lesz.

De hát nem vagyunk egyformák.


37F incel

jan. 13. 07:01
 34/34 anonim ***** válasza:
40%

34



"Valószínűleg kompenzálsz valamit te is ahol hiányosság van nálad és így hogy belénk rúgsz jobban érzed most magad, jó hétvégéd lesz"


Nem magatokból kellene kiindulni, ez rátok igaz leginkább. Én mit kompenzáljak? Azt, hogy nincs romokban az életem?

jan. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!