Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz megugrani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz megugrani a női rajtengedélyt?

Figyelt kérdés

Vagy miért olyan magas?


Én megértem a igénytelen részt.


Szóval hogy egy műveletlen 8 osztályos embert, kozmunkas bér , vagy aki nem tiszta, vagy 30 évesen is a szüleivel él. Stb , érhető hogy ez a típus senkinek nem kell.



De a teljesen normális hétköznapi fickók is incel sorsra vannak ítélve!


Pl albérletben önállóan élnek , 180 magasak, mondjuk 90 kg, átlag arc, tiszta , 250-400 ezer között keres, szakmunkás vagy szimpla érettségis


És a fenti lőtéri kutyának nem kell manapság.


Mert:


Nincs saját lakása / autója

Nem jóképű

Nem 75 kg

Nem járt egyetemre / nem beszél nyelveket se

Nem 1 milliót keres



Miért kell a teljesen normális fickóknak is egyedül megdőgleniük csak azért mert nem kiemelkedőek külsőre meg anyagi javakban?



ma 10:54
 71/111 anonim ***** válasza:
48%

De ha lehetne választani 2 normális ember között akkor senki ne válassza a szegény pasit mert a szerelem elmúlik.

Utána mit esztek?

Vagy majd nő létemre vállaljak be minden plusz munkát CSAK mert a férfi egy lusta életképtelen férfiatlan büdös incel?????

ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/111 anonim ***** válasza:
59%

71, azért elég tág a kereseti skála. Nem tudom te mennyit keresel, azt sem a nő mit várt el, vagy ő mennyit keresett, de, alapvetően azért sokan keresnek jól. Ha meg egyedül marad, akkor egyedül lesz. Ez is az ő döntése.

Nekem egyáltalán nem riasztó jövőkép, hogy egyedül maradok. Ha nem találok olyat, akivel kiteljesedik az életem és több jót hoz, mint gondot, akkor egyedül leszek boldog.

ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/111 anonim ***** válasza:
43%

71

Akármilyen elvárással az egyedüllétet kockáztatja akármelyik ember. Ez nem új.

ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/111 anonim ***** válasza:
60%

Én 35 évesen ismertem meg a férjem és hülye lettem volna siránkozni vagy elköteleződni valami selejt pali mellett.

Tudtam hogy úgyis van normális ember.

Nem kell összejönni bolond nőgyűlölő incelekkel, mert mindig akad normális, egészséges férfi.

Nekem nagy szerencsém volt, méretileg is rendben van a férjem, és ez nagyon ritka!

ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/111 anonim ***** válasza:
13%
76. A lenéző fajtádnak koppannia kellene, de hatalmasat!
ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/111 anonim ***** válasza:
68%
Oh igen, bűnhődjön mindenki, aki nem fekszik alá minden szerencsétlen incelnek.
ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/111 anonim ***** válasza:
8%
78. Na majd azt nézd meg amikor te leszel szerencsétlen és téged nem akarnak felpróbálni mint egy ruhát. Gőgösségből csillagos 5-ös!
ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/111 anonim ***** válasza:
62%

79

Van párom, nyunyuka, mégpedig elég régóta. :D

Neki is magas elvárásai voltak/vannak velem szemben, és fordítva is igaz. Aki meg igénytelenkedni akar, megteheti, de akkor ő se várjon el semmit.

ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/111 anonim ***** válasza:
63%
Meg arra is irigyek hogy nekünk van egy szint aminél nem adjuk alább.
ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/111 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg neked vannak rohadtul magasan az elvárásaid. Rengeteg átlagos lány van egyedül, csak mert nem tipikus instacica, nincs műtött mell, száj, orr. Nincs kilométeres műköröm és szolizott bőr. Nincs agyonfestett haj és kétkilós műszempilla. És igen, magyarázhatnak a férfiak, de a legtöbbnek az ilyen nők jönnek be. Nyugodtan meglehet nézni hány like-ot/szívet kap egy átlagos lány meg a fentebb felsorolt. Vagy menj el egy szórakozóhelyre. Kik körül fognak ott legyeskedni a férfiak?

Persze, most jön a "de a természetességnél nincs szebb" rész. 1, az sajnos nagyon kevés nőnek adatik meg 2, amit a férfiak természetesnek hisznek az valójában egy fél malteros vödör...

ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!