Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz megugrani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz megugrani a női rajtengedélyt?

Figyelt kérdés

Vagy miért olyan magas?


Én megértem a igénytelen részt.


Szóval hogy egy műveletlen 8 osztályos embert, kozmunkas bér , vagy aki nem tiszta, vagy 30 évesen is a szüleivel él. Stb , érhető hogy ez a típus senkinek nem kell.



De a teljesen normális hétköznapi fickók is incel sorsra vannak ítélve!


Pl albérletben önállóan élnek , 180 magasak, mondjuk 90 kg, átlag arc, tiszta , 250-400 ezer között keres, szakmunkás vagy szimpla érettségis


És a fenti lőtéri kutyának nem kell manapság.


Mert:


Nincs saját lakása / autója

Nem jóképű

Nem 75 kg

Nem járt egyetemre / nem beszél nyelveket se

Nem 1 milliót keres



Miért kell a teljesen normális fickóknak is egyedül megdőgleniük csak azért mert nem kiemelkedőek külsőre meg anyagi javakban?



ma 10:54
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/111 anonim ***** válasza:
45%

41! Persze hogy nézzek fel egy pasira ha fele annyit hoz haza mint én.

Van benne bármi becsülendő?

Vagy tisztelendő?

Nagyon könnyen helyettesíthető a te fajtád egy uborkával, egy répával mivel úgyis csak a fszodat akarod beleadni a közösbe, a nő meg tartson el, keressen kétszer annyit mint te.

Aranyásó fingcel!

ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/111 A kérdező kommentje:

Undorító nőket fújt ide ma szél! Csak a külsőségek meg a pénz. Phej


Inkább leszek kutyás / macskas öreg ember mint ilyen szutyok nők után futni.

ma 12:13
 53/111 anonim ***** válasza:
75%
De mi az, hogy mondvacsinált hiba? Ha azt érzem, hogy az illető nem tetszik, nem élvezem a társaságát, nem akarok vele időt tölteni, akkor nincs is szükség további indoklásra, ez bőven elég ahhoz, hogy beszüntessem az ismerkedést. Nem érted?
ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/111 anonim ***** válasza:
8%
53. Nemsokára kapkodhatnak a pénzük után, akkor majd semmi sem lesz amivel definiálhatják magukat, inkább a halál.
ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/111 anonim ***** válasza:
68%

Azért mert leírtam hogy a férjem mennyit keres és én az nem azt jelenti hogy csak a pénzesekre hajtanék.

Ezt ti raktátok hozzá!

De nem érdekes, én ettől még nem fogok elválni és összejönni incellel!

ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/111 anonim ***** válasza:
77%

És a ti fajtátok undorító akik lehordjátok a nőket.

Nem kell nektek nő, bzik vagytok!

ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/111 anonim ***** válasza:
79%

"Csak a külsőségek meg a pénz."

Még szerencse, hogy téged nem izgat a külső és nem a vékony, szép nőket hajtod :D

ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/111 anonim ***** válasza:
77%

Sok csóringer hogy besértődött. :D


Gondolom a nő elégedjen meg valami lúzerrel, szüljön neki gyerekeket, essen ki a munkából, törjön derékba a karrierje, legyen kiszolgáltatott helyzetben, de el ne várjon picit is többet, mert akkor aranyásó. :D

Anyám borogass...

ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/111 anonim ***** válasza:
13%

"De mi az, hogy mondvacsinált hiba? Ha azt érzem, hogy az illető nem tetszik, nem élvezem a társaságát, nem akarok vele időt tölteni, akkor nincs is szükség további indoklásra, ez bőven elég ahhoz, hogy beszüntessem az ismerkedést. Nem érted?"


Kapaszkodj meg! Volt olyan nő aki élvezte a társaságomat, de mihelyst nem úgy alakultak az elképzelései (anyagiak, pozíció), szó nélkül dobbantott!


Ehhez mit szólsz?

ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/111 anonim ***** válasza:
75%

50. Szerintem mindenki meg tudja fogalmazni, csak nem akarja a másikat megbántani.

A reakciótól való félelem pedig normális, ugyanis senkire nincs ráírva, hogy miképp fog reagálni.

ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!