Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz megugrani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz megugrani a női rajtengedélyt?

Figyelt kérdés

Vagy miért olyan magas?


Én megértem a igénytelen részt.


Szóval hogy egy műveletlen 8 osztályos embert, kozmunkas bér , vagy aki nem tiszta, vagy 30 évesen is a szüleivel él. Stb , érhető hogy ez a típus senkinek nem kell.



De a teljesen normális hétköznapi fickók is incel sorsra vannak ítélve!


Pl albérletben önállóan élnek , 180 magasak, mondjuk 90 kg, átlag arc, tiszta , 250-400 ezer között keres, szakmunkás vagy szimpla érettségis


És a fenti lőtéri kutyának nem kell manapság.


Mert:


Nincs saját lakása / autója

Nem jóképű

Nem 75 kg

Nem járt egyetemre / nem beszél nyelveket se

Nem 1 milliót keres



Miért kell a teljesen normális fickóknak is egyedül megdőgleniük csak azért mert nem kiemelkedőek külsőre meg anyagi javakban?



ma 10:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/111 anonim ***** válasza:
0%
ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/111 anonim ***** válasza:
0%

#20 „Nocsak, valaki megfejtette, hogy a párválasztás meglehetősen szubjektív dolog. Bravó, taps, gratula!”

És mégis le lettem pontozva. :C

ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/111 anonim ***** válasza:
68%

22

Mert úgy adod elő, mintha valami égbekiáltó igazságtalanság lenne, hogy a különböző nők különböző dolgokat várnak el. (Megjegyzem, a férfiaknak sincs egy mindenre kiterjedő, egységesen szentesített szempontrendszere a párválasztáskor, és ez így van rendjén.)

ma 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/111 anonim ***** válasza:
7%

Férfiak: Pamela Anderson 2.0

Nők: Jason Momoa sok pénzzel

ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/111 anonim ***** válasza:
0%

#23 „Mert úgy adod elő, mintha valami égbekiáltó igazságtalanság lenne, hogy a különböző nők különböző dolgokat várnak el.”

Ne tereld a szót.

Nekem nem ezzel a részével van bajom, hanem azzal, hogy a nőknél sokszor a pillanatnyi kedélyállapot dönti el azt, hogy adnak esélyt, vagy sem. :)

ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/111 anonim ***** válasza:
51%

Azért egy érettségi, jogsi, autó az alap manapság.

Oké ha nincs de nem fog veled senki összeköltözni albérletbe se.

Hol alapítanátok családot?

A híd alatt?

Mit enne az a szerencsétlen gyerek?

Vagy anyukát akarod küldeni szülés után 2 héttel vissza robotolni?

Ha az alapok nincsenek meg, szerintem ne csodálkozz.

A férjem 1 milliót keres, én 550-et.

És hihetetlen lassan haladunk az építkezéssel.

Mi lenne akkor ha egy minimálbéres lenne a férjem?

Hogyan tartanánk el a gyerekünket?

Hogyan mennénk nyaralni?

Vagy néznénk a négy falat a nyári leállás alatt?

Soha nem ehetnénk étteremben?

Én nem tudnám így elképzelni az életemet.

És egyikünk sem kapott semmit a szüleitől, nulla támogatással élünk, normális színvonalon l.

ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/111 anonim ***** válasza:
68%

25

Tessék? És ezzel ugyan mi bajod van? Talán akaratuk ellenére kéne belemenjenek BÁRMIBE is?


Ha épp nincs kedved ismerkedni, akkor ugyebár neked sem kötelező. NEKED is a pillanatnyi kedélyállapotod dönti el, hogy van-e kedved bepróbálkozni valakinél vagy inkább nincs.


Nem is értem, mi a francról beszélsz...

ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/111 anonim ***** válasza:
47%

15, apukám 174 cm magas és 70 kiló, 68 éves. Szerintem a 180-hoz a 80 reális. A 90 már zsíros, ha nem izmos, hanem tunya. 90 fölött kövér. Nem mindegy persze az izom-zsír arány, valamint az egésznek az eloszlása. De, aki arra panaszkodik, hogy kövérnek tartják, az gyanús, hogy nem az izmai miatt nehéz.

Ami a rajtengedélyt illeti, rajtam van cirka 10 kiló plusz, 14, ha vékony önmagamhoz mérem. Jól oszlik el, egész jó izomzatom van, mert sokat segítek otthon pakolni, ásni, stb. Sokaknak bejövök, de fogynom kéne, hogy magamnak is tetszek. Semmi bajom azzal, ha a pasin is van ennyi plusz, amennyiben ennek egy része izom és nem csak lötyög rajta a zsír. Valamint nem csak döglik meló után, hanem vevő a mozgásra. Ami a tanultságot illeti, annál több ambícióval rendelkező társra vágyom mint akinek elég a gyári meló egy érettségivel. Én a 3. egyetememre készülök felvételizni, de két egyetem közt is a munkámhoz kapcsolódó tanfolyamokon, továbbképzéseken veszek/vettem részt. Nem tudnék felnézni valakire, aki kiesett az iskolapadból 18 évesen és ezzel, mint aki jól végezte dolgàt megelégedett.

Anyagiak, 450-500 közt már tökéletes lenne a fizuja a pasinak, januártól én is ennyit fogok keresni. Saját lakás nem kell, nekem van, de tökéletes, ha teljesen önellátó egy albérletben.

Persze ezek az én preferenciáim. Az ismerőseim közt elég színes a paletta és szinte mindenkinek van párja. A dohánygyári dobozolónak, a hentesnek, a pilótának, a háziorvosnak, a telekomos bekötőnek, az informatikusnak stb. Az nem mindegy, hogy ahhoz, amit te adni tudsz, ahhoz, ahogy kinézel és amilyen anyagi helyzetben élsz milyen párt néztél ki magadnak. Jellemzően ezen bukik meg a dolog. A konyhalány még mindig nem párja a hercegnek és fordítva sem.

ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/111 A kérdező kommentje:

26


Jól van goldigger néni

ma 11:46
 30/111 anonim ***** válasza:
51%

29

Fáj, hogy neked nem jut ennyi? :D.

ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!