Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz megugrani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz megugrani a női rajtengedélyt?

Figyelt kérdés

Vagy miért olyan magas?


Én megértem a igénytelen részt.


Szóval hogy egy műveletlen 8 osztályos embert, kozmunkas bér , vagy aki nem tiszta, vagy 30 évesen is a szüleivel él. Stb , érhető hogy ez a típus senkinek nem kell.



De a teljesen normális hétköznapi fickók is incel sorsra vannak ítélve!


Pl albérletben önállóan élnek , 180 magasak, mondjuk 90 kg, átlag arc, tiszta , 250-400 ezer között keres, szakmunkás vagy szimpla érettségis


És a fenti lőtéri kutyának nem kell manapság.


Mert:


Nincs saját lakása / autója

Nem jóképű

Nem 75 kg

Nem járt egyetemre / nem beszél nyelveket se

Nem 1 milliót keres



Miért kell a teljesen normális fickóknak is egyedül megdőgleniük csak azért mert nem kiemelkedőek külsőre meg anyagi javakban?



ma 10:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 anonim ***** válasza:
24%

"A férjem 1 milliót keres, én 550-et."


Miért nem fordítva?


"És hihetetlen lassan haladunk az építkezéssel."


Meg ne sajnáljalak!

ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/111 anonim ***** válasza:
11%

#27 „Talán akaratuk ellenére kéne belemenjenek BÁRMIBE is?”

Újabb terelés. Nem ezt írtam.

„Ha épp nincs kedved ismerkedni, akkor ugyebár neked sem kötelező.”

Ha épp nincs kedvem horgászni, akkor a csalit se hagyom a vízben.

„NEKED is a pillanatnyi kedélyállapotod dönti el, hogy van-e kedved bepróbálkozni valakinél vagy inkább nincs.”

Csak ha én nem próbálkozok senkinél, akkor senkinek nem is tudom pazarolni az idejét. :,D

ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/111 A kérdező kommentje:

28


Jól van elkenyesztett pufóka leányka. A lakást is a papa vette neked. Aztán lehet követelőzni hogy a pasi is legyen gazdag.

ma 11:52
 34/111 anonim ***** válasza:
81%

32

Fuh, de nem tudsz vitázni... Tehát te valami olyasmiről beszélsz, hogy a nő ismerkedésre nyitottnak mutatkozik, aztán mégis visszautasít valakit? Igen, baszki, van ilyen. Tudod miért történik ez? Mert nem tetszik az illető, aki bepróbálkozott. :D Ilyen nagyon egyszerű. :D

ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/111 anonim ***** válasza:
34%

33-as: Nekem ugyan nem vettek lakást a szüleim, de támogattak az egyetem alatt, és mindig számíthattam rájuk. Mindent, amit ezután elértem, önerőből szereztem meg, de ugyan miért lenne bárki kevesebb attól, hogy a szülei törődtek vele?


Bocs, de én sem akartam rossz családból számazó szerencsétlennel összejönni, akinek a szülei túl ostobák, túl lusták vagy túl önzőek voltak ahhoz, hogy segítsék a kezdetekben. Tudom, hogy nem az ő hibája, de ettől még nem kellett ilyen ember. Szerencsére a párom szülei (nem, lakást ők sem vettek neki) szerettel és támogatással viszonyultak hozzá, akárcsak hozzám az én szüleim.


Értem, hogy selejtes családból származóknak ez szúrja a szemét.

ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/111 anonim ***** válasza:
49%
33, azt hagyjuk is, hogy ki a "pufóka", de nem várom el, hogy gazdag legyen. Kb azonos keresetet "várok el", hogy ne legyen nagy anyagi különbség, amiből meg feszültség, viták, kisebbségi érzés, stb. születik. Ami a lakást illeti, igen kaptam, de nem apukámon múlt, mert harmad annyit keres, mint az anyukám. És célom ezt a rajtpozíciót (saját lakás) majd a gyermekemnek is megadni, màr csak ezért se opció a gyári melós 250 nettóval.
ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/111 anonim ***** válasza:
64%

31!

Miért kellene fordítva, magyarázd el.

A nő keressen 1 milliót a pasi fele annyit, miért is?

Utána a másik kérdésnél meg nem értitek hogy a nők miért nem akarnak családot.

Miért is lennék aranyásó, kérdező!

Szerinted minden diplomás vállalkozót messziről el kellene kerülniük a nőknek, csakhogy nehogy aranyásónak nevezzétek őket és össze kéne bútorozniuk a magadfajta, magányos, sikertelen, szegény, incelekkel?

Azért nem kellesz senkinek és azért nem ugrod meg az elvárt szintet, mert szerinted a nők aranyásók és csak a szegény palikkal kéne ismerkedniük.

Maradj is egyedül, ne szaporodn semmiképp.

Irigy fingcel!

ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/111 anonim ***** válasza:
9%

34. Te meg másnak nem tetszesz.


[link]

ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/111 anonim ***** válasza:
26%

38

Pontosan, én sem tetszem mindenkinek, csak én nem hisztizem tele az internetet ezzel. :D Jó meglátás, ügyeske vagy!

ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/111 anonim ***** válasza:
12%

"A nő keressen 1 milliót a pasi fele annyit, miért is?"


Ja miért is?? Mert az már nem sík ugye? Akkor már nem tudsz "felnézni rá"!

Köpedék golddigger!

ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!