Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz megugrani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz megugrani a női rajtengedélyt?

Figyelt kérdés

Vagy miért olyan magas?


Én megértem a igénytelen részt.


Szóval hogy egy műveletlen 8 osztályos embert, kozmunkas bér , vagy aki nem tiszta, vagy 30 évesen is a szüleivel él. Stb , érhető hogy ez a típus senkinek nem kell.



De a teljesen normális hétköznapi fickók is incel sorsra vannak ítélve!


Pl albérletben önállóan élnek , 180 magasak, mondjuk 90 kg, átlag arc, tiszta , 250-400 ezer között keres, szakmunkás vagy szimpla érettségis


És a fenti lőtéri kutyának nem kell manapság.


Mert:


Nincs saját lakása / autója

Nem jóképű

Nem 75 kg

Nem járt egyetemre / nem beszél nyelveket se

Nem 1 milliót keres



Miért kell a teljesen normális fickóknak is egyedül megdőgleniük csak azért mert nem kiemelkedőek külsőre meg anyagi javakban?



ma 10:54
 61/111 anonim ***** válasza:
19%

"Azért mert leírtam hogy a férjem mennyit keres és én az nem azt jelenti hogy csak a pénzesekre hajtanék. Ezt ti raktátok hozzá!"


Tehát akkor összejönnél azzal aki kevesebbet keres?

ma 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/111 anonim ***** válasza:
79%
62, gondolom nem úgy zajlott, hogy hétfő reggel azzal ébredt, hogy kevés neki amit keresel, hanem eleve tudta milyen anyagi helyzetű párt szeretne, aminek kiderült, hogy te nem felelsz meg. Ez pont nem pillanatnyi szeszélyből meghozott döntés.
ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/111 anonim ***** válasza:
83%

"Kapaszkodj meg! Volt olyan nő aki élvezte a társaságomat, de mihelyst nem úgy alakultak az elképzelései (anyagiak, pozíció), szó nélkül dobbantott!"


De minden joga megvan hozzá! Mi a problémád?

ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/111 anonim ***** válasza:
78%

61

Mit szólnék? :D EZ AZ ISMERKEDÉS. Beszélgetünk, időt töltünk egymással, megismerjük egymást, és vagy vonzalom alakul ki, vagy rájövünk, hogy valamiért mégsem tetszik a másik / nem passzolnak az elképzeléseink, terveink stb. (Persze a ghosting ebben az esetben sem helyes - már ha ezt jelenti a szó nélkül dobbantás.)


Mindenesetre nagyon remélem, 16 éves vagy, mert ha egy felnőtt férfinak magyarázom mindezeket, az roppant lehangoló.

ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/111 anonim ***** válasza:
11%

"És a ti fajtátok undorító akik lehordjátok a nőket."


Nem lehordjuk csak szembesítjük! Ez ugye fáj!


"Nem kell nektek nő, bzik vagytok!"


Még mindig heterók vagyunk és ez remélhetőleg nem változik!

ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/111 anonim ***** válasza:
41%

Persze, volt olyan exem aki ugyanannyit keresett mint én, akkor, 20 éve.

A fene sem gondolta volna hogy megcsal és lelép egy fiatalabb, diplomás nővel.

Én türelmesen vártam, 35 éves koromig amíg megtaláltam a férjem.

Az exemet pedig elhagytam mivel megcsalt.

Pénze sem volt semmire soha, engem nem zavart.

Félrebni akármelyik képes, a szegény is meg a gazdag is.

Nem az anyagiak döntöttek.

ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/111 anonim ***** válasza:
63%

65!

Úgyse érti hagyjad ! 😂😂😂😂😂

Igaz hogy millió más oka is lehetett lelépni de az anyagiakra fogja mert neki az a legfontosabb, pedig ugye nem is pénzorientáltak a pasik……

Sokkal inkább mint a nők!!!!

😁😁😁

ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/111 anonim ***** válasza:
75%

"Nem lehordjuk csak szembesítjük! Ez ugye fáj!"

Engem spec semmivel nem sikerült szembesíteni, de a kérdező közölte a jelző használattal, hogy azonos paraméterekkel, mint amit ő adott meg és szerinte tökéletesek egy férfinak (+10-15 kiló) már dagadt vagyok nőben. :D Mókás fickó.

Szóval, engem legfeljebb sértegetni sikerült.

ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/111 anonim ***** válasza:
15%

"hanem eleve tudta milyen anyagi helyzetű párt szeretne, aminek kiderült, hogy te nem felelsz meg"


Azt nem lehet megugrani, ezzel a saját egyedüllétét is megkockáztatja a nő.

De sok sikert! Talán még léteznek szőke hercegek fehér lovon, akik minden kívánságotokat lesik!

ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/111 anonim ***** válasza:
10%
69. Röhöghetsz, engem úgysem ismersz! :)
ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!