Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz megugrani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz megugrani a női rajtengedélyt?

Figyelt kérdés

Vagy miért olyan magas?


Én megértem a igénytelen részt.


Szóval hogy egy műveletlen 8 osztályos embert, kozmunkas bér , vagy aki nem tiszta, vagy 30 évesen is a szüleivel él. Stb , érhető hogy ez a típus senkinek nem kell.



De a teljesen normális hétköznapi fickók is incel sorsra vannak ítélve!


Pl albérletben önállóan élnek , 180 magasak, mondjuk 90 kg, átlag arc, tiszta , 250-400 ezer között keres, szakmunkás vagy szimpla érettségis


És a fenti lőtéri kutyának nem kell manapság.


Mert:


Nincs saját lakása / autója

Nem jóképű

Nem 75 kg

Nem járt egyetemre / nem beszél nyelveket se

Nem 1 milliót keres



Miért kell a teljesen normális fickóknak is egyedül megdőgleniük csak azért mert nem kiemelkedőek külsőre meg anyagi javakban?



ma 10:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 anonim ***** válasza:
5%

#34 „Tehát te valami olyasmiről beszélsz, hogy a nő ismerkedésre nyitottnak mutatkozik, aztán mégis visszautasít valakit?”

Nem, továbbra sem erről írtam.

Én arról írtam, hogy sok nők döntéshozatala a pillanatnyi kedélyállapotuktól függ. Itt arra gondolok, hogy ha egy nő egy mondvacsinált hibát akar találni egy férfiben, akkor fog is. xD

ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/111 lámlámnahát ***** válasza:
0%

#15


teljesen mindegy, hogy ki hány éves.

egy edzetlen, 180 centis fickó bizony elhízott.

mire ott előjönnek a kockák a hason, az kb. 72 kiló lesz a végére, de talán annyi se.


mit gondolsz mégis, mennyi izom van valakin, ha nem sportol?

ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/111 lámlámnahát ***** válasza:
0%
*180centis, 90 kilós
ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/111 anonim ***** válasza:
69%
Nincs mondvacsinált hiba. Olyan van, hogy benned látok öt szar dolgot, de mondok egyet, nem foglak a földig alázni, hogy amúgy minden szar benned. A másik, akivel összejövök, neki lehet pont az az egy hibája van, amit neked mondtam, de MINDEN másban kiemelkedően jó, ezért az az egy el lesz nézve, tekintve, hogy hibátlan ember nem létezik és senki nem is olyat keres.
ma 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/111 anonim ***** válasza:
7%
42-es érti a nőket, ti meg tagadtok mert ugye mindenben "ártatlanok" vagytok. Egyedül kéne csöveznetek egy szeméttelepen, azt érdemelnétek!
ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/111 anonim ***** válasza:
18%

"hogy hibátlan ember nem létezik és senki nem is olyat keres"


Te pont olyat keresel és a magad fajtád, hiába nyomod itt a sódert!

ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/111 anonim ***** válasza:
81%
46 és mégis fordítva áll a dolog, ahogy látom.
ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/111 anonim ***** válasza:
81%

42. Mondvacsinált hiba nincs, csak hiba, amit a másik annak lát. Minden joga megvan hozzá, hogy elutasítson egy kis hiba miatt is, ezen nem kell felháborodni.

A párválasztás pedig nem kedélyállapot függő.

ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/111 anonim ***** válasza:
0%

#45 „Nincs mondvacsinált hiba.”

Pontosan attól mondvacsinált egy hiba, hogy nem tudod megfogalmazni. Mivel nem tudod megfogalmazni, így még kérdés ellenében sem tudod elmondani. Ezt meg persze úgy próbálod előadni, hogy félsz a verbális/fizikális bántalmazástól, holott ha ettől félnél, akkor már az ismerkedéstől is rettegnél. :D

ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/111 anonim ***** válasza:
10%

"46 és mégis fordítva áll a dolog, ahogy látom."


Mit látsz te?! Hallgatlak!

ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!