Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hátrány a lányoknál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány a lányoknál, ha edzek? Miért kevésbé elfogadható hobbi, mint bármi más hobbi?

Figyelt kérdés

Nem viszem túlzásba, szabadidőmből nem vesz el sokat és nem csak ebből áll az életem. A fehérjén és a bérleten kívül nem is költök erre a sportra, csak szeretek fitt, edzett lenni, nem szeretném, hogy én is egy ilyen löttyedt, apatestű férfi legyek a 30-as éveim közepére. Itt meg sokszor leszólják, hogy jobban szeretik az ilyen emberek a saját testüket, mint a lányokét és csak a testével van elfoglalva. Ez valakire biztos igaz, de hobbi szinten nagyoncritka az ilyen.

Lányok, nektek hátrány, ha egy férfi foglalkozik a testével és jól néz ki?


szept. 12. 19:31
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/116 A kérdező kommentje:
Pont erről beszéltem, ilyen értelmetlen példákkal jössz, de ettől még nem lesz igazad.
szept. 18. 17:26
 112/116 anonim ***** válasza:
100%

#111

Miért “értelmetlen”? Te írtál egy fiktív dolgot, én meg erre egy másikat. :D


Nézd, itt senkinek nincs “igaza”. Az emberek különbözőek. A legjobb jóindulattal írom: kettőnk közül nem én próbálom a gyakorin kideríteni hogy miért nem találok hozzám illő párt, én már lassan 10 éve megtaláltam… Kívánom hogy te is találd meg azt aki hozzád illik, akivel egyeznek az igényeitek, mert nagyon jó érzés. De azt ne várd, hogy a partneredet soha semmi ne zavarja, mert ilyen nincs (és elég egészségtelen is lenne szvsz)

Hozzád valószínűleg olyan lány illene akinek igénye van rendszeresen az “énidőre”, esetleg maga is szeret edzeni és fontosnak tartja. Egy ilyen lányt jó eséllyel zavarna ha elhanyagolnád magad pl. De ez miért baj, ha te magad se akarsz elhízni?

Egy jó kapcsolat nem attól jó hogy a világon mindenki szerint jó, hanem attól hogy a benne lévőknek jó. Az én kapcsolatom nem neked kell hogy megfeleljen, a te kapcsolatod meg nem nekem kell hogy megfeleljen. Ne görcsölj rá ennyire mások életére.


Azt kérdezted mi lehet az oka annak hogy valakit zavar hogy edzeni jársz, én igyekeztem megmagyarázni az egyik lehetséges okot. Nem kell egyetértenem veled. De a válasz a kérdésedre akkor is ez. Különböző embereknek különböző igényei vannak.

szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/116 anonim ***** válasza:
Jav.: Nem kell egyetérteneD veleM (bár mindkèt irányba igaz)
szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/116 anonim ***** válasza:
38%

"A legjobb jóindulattal írom: kettőnk közül nem én próbálom a gyakorin kideríteni hogy miért nem találok hozzám illő párt, én már lassan 10 éve megtaláltam… "


Már bocs, de ennek a kijelentésednek semmi relevanciája nincsen. Az, hogy te 10 éve párkapcsolatban vagy, nem jelenti azt, hogy nálad minden jó és a másikkal van probléma, aki nem talál maga mellé társat. Az is lehet, hogy mivel kapcsolatfüggő vagy, összejöttél valakivel, azt hiszed hogy boldog vagy, de a lelked mélyén mégse. Rengeteg ilyen van. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy boldogtalan vagy, de ne azzal példálózz, hogy a kérdező nem találja a párját, te meg már 10 éve kapcsolatban vagy, ezért te biztos hogy jól csinálsz mindent.

Én is összejöhetnék minden héten más nővel és akkor verhetném a mellem, hogy én kapcsolatban vagyok, így biztos nem velem van a probléma, de ez a kettő nem függ össze. Ha tudnád mennyi lelki sérült, problémás ember van, aki kapcsolatban van...

szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/116 anonim ***** válasza:

“ nem jelenti azt, hogy nálad minden jó és a másikkal van probléma”


Ha tovább olvastad volna a válaszom, akkor láthattad volna hogy nem gondolom, hogy az én kapcsolatom jobb lenne mint másoké, hisz pont azt írtam hogy minden kapcsolat más, és egész addig ameddig a benne élő két embernek jó, addig jó. Ne forgasd ki amit írtam, kérlek. :)

szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/116 anonim ***** válasza:

Nalam hatrany, ha valaki napo szintenjar kondiba.

Az elso parom ilyen volt, amikor osszejottunk, kb akkor kezdett el edzeni. 3 evig voltunk egyutt, de folyamatosan egyre tobb es tobb idot toltott a teremben, aztan elfelejtett velem foglalkozni, a kondn kivul minden masra huzta a szajat, mert faradt volt. Aztan a kondi miatt izmosodott, nagyon nagy lett az arca, elkezdett masokkal is flortolni a kondiban es azon kivul, total kifordult magabol.

Ugyhogy emiatt rengetegszer hagyott magamra, volt velem bunko, hasonlitgatott a kondi csajokhoz, egyfolytaban eroltette, hogy menjek en is.

Szoval nekem emiatt a rossz tapasztalat miatt (4 eves kapcsolat), nem kellene olyan par, aki tenyleg rendszeresen jar edzeni vagy barmilyen mas sportra.

Heti 2 oke, de ilyen 4-5-6 alkalom nekem sok.


25N

ma 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!