Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hátrány a lányoknál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány a lányoknál, ha edzek? Miért kevésbé elfogadható hobbi, mint bármi más hobbi?

Figyelt kérdés

Nem viszem túlzásba, szabadidőmből nem vesz el sokat és nem csak ebből áll az életem. A fehérjén és a bérleten kívül nem is költök erre a sportra, csak szeretek fitt, edzett lenni, nem szeretném, hogy én is egy ilyen löttyedt, apatestű férfi legyek a 30-as éveim közepére. Itt meg sokszor leszólják, hogy jobban szeretik az ilyen emberek a saját testüket, mint a lányokét és csak a testével van elfoglalva. Ez valakire biztos igaz, de hobbi szinten nagyoncritka az ilyen.

Lányok, nektek hátrány, ha egy férfi foglalkozik a testével és jól néz ki?


szept. 12. 19:31
 81/116 anonim ***** válasza:
0%

#80

Többször leírtam. Mi olyan érthetetlen azon, hogy nem a 19. században akarok élni és otthon mosni-főzni-takarítani egyedül, amíg az “Uram” mulatozni jár? :D

Nem visz el “sok” időt, de napi 1-2 óra azért simán elmegy ilyenekre. És nem kastélyban élünk (sőt, ami azt illeti, pont hogy a helyszűke nehezíti a helyzetet, sokat kell pakolni).


“Elmenni valahova a barátokkal” meg 3-4 óra alsó hangon nálunk, annyi időnk meg fizikailag nincs hétköznap esténként. (Meg a barátoknak se, ha már itt tartunk)

szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/116 A kérdező kommentje:
Szegény csávó, csak sajnálni tudom.
szept. 18. 14:30
 83/116 anonim ***** válasza:
0%

#82

Miért? :D továbbra se értem miért kell sajnálni amiért nem zavarom el otthonról akaratán kívül. Őszintén kívánom hogy soha senkivel ne történjen ennél rosszabb.

szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/116 anonim ***** válasza:

"Többször leírtam. Mi olyan érthetetlen azon, hogy nem a 19. században akarok élni és otthon mosni-főzni-takarítani egyedül, amíg az “Uram” mulatozni jár? :D"


Konkretizáljuk a dolgot, mert amíg ezt nem tesszük, nem fogunk a végére jutni a vitának. Pl. ha ma kitalálná az "Urad" (már ettől a szóhasználattól is kiráz a hideg, azt írod, hogy nem akarsz a 19. században élni, de mégis Uramozol xD), hogy el szeretne menni a barátokkal 7-től 8-ig vagy 8-tól 9-ig focizni, akkor mi lenne az indokod, amiért nem mehetne? Milyen házimunkát kellene megcsinálnia, ami nem várhat holnapig? :D

szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/116 anonim ***** válasza:
0%

“ már ettől a szóhasználattól is kiráz a hideg, azt írod, hogy nem akarsz a 19. században élni, de mégis Uramozol ”

Öhm igen, szándékosan használtam a régies kifejezést… :D



Ma pl akácot és vadszőlőt metszünk majd ha hazaértünk. Ha marad idő akkor a plafont kellene javítanunk 1-2 helyen. Várhatna holnapig, de akkor holnap nem tudunk bevásárolni. Bevásárolhatunk pénteken is, de akkor füvet nyírni és bent takarítani szombaton kell, vagyis oda az egyetlen napunk amikor kicsit lazíthatnánk…


(Meg eleve ehhez a főnökének is lenne egy-két szava ha azért lépne le korábban munkából hogy focizgasson 😅 )

szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/116 anonim ***** válasza:
69%

"Várhatna holnapig, de akkor holnap nem tudunk bevásárolni."

Jah, mert egy bevásárlás az több órát vesz igénybe, persze :D. Egy bevásárlás miatt már nem marad idő aznap semmi másra? Te rohadt élet, nálatok tényleg valami nem kerek :D.

Na és mivan akkor, ha elmegy a haverokkal és holnap lesz metszés, aztán másnap meg plafon javítás? Édes Istenem, nem lehet ennyire egy lista szerint élni :D Ez tényleg egy börtön :D

szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/116 anonim ***** válasza:
0%

#86

Mivel nem a bolt mellett élünk, így igen, elég hosszú időt visz el a bevásárlás, utazàssal együtt.

Mindenki “nem kerek” aki nem pesten a belvárosban él, vagy mi…???


“ Na és mivan akkor, ha elmegy a haverokkal és holnap lesz metszés, aztán másnap meg plafon javítás?”

Konkrétan leírtam az előző válaszomban hogy akkor minden csúszik és hétvégén kell robotolnunk ahelyett hogy végre tudnánk pihenni kicsit.

szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/116 anonim ***** válasza:

"füvet nyírni és bent takarítani szombaton kell"


Miért kell? Elárulom, nem KELL, vasárnap is nyugodtan megcsinálhatjátok :D

Elképzelem, hogy megkérdezem a páromtól:


"Figyi, XY barátom kérdezte, hogy van-e valami programom mára, vagy van-e pár szabad órám, hogy beüljek vele este felé a városban kicsit dumálgatni? Édesem, terveztünk valami fontos dolgot mára, vagy otthon leszünk?


Válasz: "Nem mehetsz, mert metszeni kell, utána meg a plafont kell megjavítanod"


"Na de mi lenne ha holnap javítanám meg a plafont?"


"Micsodaaa??? Hogy képzeled? Nem, ez van a listán, nem mehetsz sehova, ma metszét és plafon javítás, holnap egész estés bevásárlás, péntekre még nem tudom, kitalálok valamit, szombaton egész nap fűnyírás és takarítás".


Szegény csávó, én már tényleg kezdem sajnálni :D

szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/116 anonim ***** válasza:
57%
#87-es: Nem is értem még miért vagy itt, már rég metszened kellene :D
szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/116 anonim ***** válasza:
57%
De... nem tartom magam kupisnak, de mennyit koszoltok egy hét alatt, hogy ennyit kell takarítani?
szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!