Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hátrány a lányoknál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány a lányoknál, ha edzek? Miért kevésbé elfogadható hobbi, mint bármi más hobbi?

Figyelt kérdés

Nem viszem túlzásba, szabadidőmből nem vesz el sokat és nem csak ebből áll az életem. A fehérjén és a bérleten kívül nem is költök erre a sportra, csak szeretek fitt, edzett lenni, nem szeretném, hogy én is egy ilyen löttyedt, apatestű férfi legyek a 30-as éveim közepére. Itt meg sokszor leszólják, hogy jobban szeretik az ilyen emberek a saját testüket, mint a lányokét és csak a testével van elfoglalva. Ez valakire biztos igaz, de hobbi szinten nagyoncritka az ilyen.

Lányok, nektek hátrány, ha egy férfi foglalkozik a testével és jól néz ki?


szept. 12. 19:31
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/116 anonim ***** válasza:
0%

#100

Mivel eleve nem tervez ilyen programokat, így nincs szükségünk ilyen beszélgetésre. :)

szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/116 A kérdező kommentje:
Na jó, mostmár tuti csak hülyítesz minket. Azért leülni és nézni a forma 1-et nem nevezném programnak.
szept. 18. 16:19
 103/116 anonim ***** válasza:

Eddig olvasgattam, de hozzá kell szólnom az eredeti témához. Amúgy jó a kérdés, kérdező.


Nekem baromi fura, hogy elutasítanak emiatt - nyilván nem hazudtollak meg -, mert akárkit megkérdezel, mi a napi rutinja, fel fogja sorolni az edzést. De akkor ezek szerint mégsem csinálják, csak jól hangzik?


De simán elhiszem azt, amit mondasz, mert nőként azt tapasztalom, a férfiaknál nem az edzés, hanem a kaja hátrány.


2 év alatt leadtam 37 kilót. És tök jól érzem magam, és szeretnék így maradni. Terembe nem merek menni, de itthon heti 6 nap kb 50 percet edzek. Ezzel amúgy a férfiaknak semmi baja. A probléma ott van, hogy mellette kalóriát számolok. Muszáj, mert alacsony vagyok, falási rohamaim voltak, és ugye matekkal fogytam le, belejöttem annyira, hogy szintet is tudok tartani vele.


De a kcal számláláshoz sok férfi úgy áll, mint pár oldallal ezelőtt valaki a fehérje szóhoz. Engem mindig meglep, amikor normál vagy kifejezetten jó testű emberek nem tudnak alap dolgokat a táplálkozásról. Fogyás közben is figyelnem kellett, hogy elég fehérjét vigyek be, hogy a háj cipelgetésével szerzett izomréteget megtartsam. Illetve annyi minden másnál is számít a fehérje. Amíg csak a kalóriát néztem, fogytam, de pl. csomókban hullott a hajam. Aztán ahogy a makrókra is figyeltem, megoldódott. És amikor már hányok a sok tojástól, akkor jólesik egy protein smoothie.


De sok férfinak baj, hogy evés előtt mérlegre teszem a kaját. Az elrontja a hangulatot, és akkor nem lehet velem jókat enni. Lehet, csak én mást eszek. Nem tudom, miért kéne ugyanazt ennünk alapból, nem ovisok vagyunk. A "jókat enni" meg... egyrészt, van kép arról, hogy fogok kinézni, ha jókat eszek, (kb Jabba), másrészt nem kell a szervezetemnek annyi kaja, mint egy felnőtt férfinak. Engem nem zavar, akárki akármit eszik előttem. Nem csábulok el, nem vágok pofákat.


Szóval ez meg a másik oldal. Elvileg mindenki edz és helyesen táplálkozik, a gyakorlatban meg a franc tudja.

szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/116 anonim ***** válasza:

#102

A forma 1-et én se tekintem programnak meg a párom se, egyikünket se érdekel. De hogy jön ez ide? Annyit még én is tudok hogy F1 nem munkanapokon este van.

Miért hülyítenélek?

szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/116 A kérdező kommentje:

#103 igen, nem is tudná az ember, hogy egy normális étrend mekkora lemondásokkal jár. Volt barátnőmnek is oda kellett figyelnie a kajára, de sosem kritizáltam érte, próbáltam azt enni, amit ő, ne kelljen 2 féle kaját csinálni mindig.

Mondjuk én vékony alkat vagyok, azt ehetek amit akarok, csak arra kell figyelnem, hogy normális legyen a fehérjebevitelem.

szept. 18. 16:25
 106/116 A kérdező kommentje:
#104 Azért, mert ez már abszurd, nem tudom elképzelni, hogy ti tényleg így éltek. Nem bántás ez, csak ilyet még nem láttam soha életemben, hogy 0 szabadidőt adtok egymásnak.
szept. 18. 16:30
 107/116 anonim ***** válasza:
Azért az érdekes attól a válaszolótól, aki azt mondja, hogy semmi szabadidejük nincs és nem engedi az urát sehova, de mégis fél óránként itt visszaírkál. Úgy tűnik a gyakorizás is ilyen kötelező feladat, mint a portörlés.
szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/116 anonim ***** válasza:

106

Többezer ember él így, mint korábban írtam nem mindenki él BP belvárosban hogy minden ott legyen 5 percre.

(És a biztonság kedvéért újra leírom: szó sincs arról, hogy “nem adunk” egymásnak szabadidőt. Egyszerűen egyikünknek sincs arra igénye hogy este 9-10-kor induljon kóborolni egyedül mikor másnap meló van.)


#107

Hát igen, az tény hogy netezni jobban ráérek lazább munkanapokon meg útközben, mint utána ha hazaértem. :)

Egyébként erre lehetne valami hogy ha elvégeztem a napi munkám akkor hazamehetek, de sajnos akkor is csak munkaidő végén indulhatok ha délben kész vagyok mindennel…

szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/116 A kérdező kommentje:
#108 ne ismételd magad, azt mondtad, hogyha igénye lenne rá, akkor zavarna, szóval ezt ne írd, hogy szó sincs arról, hogy nem adsz szabadidőt. És nem kell itt a kirívó példákkal jönni, itt elárultad, hogy nem engednéd sehova, HA lenne is igénye rá.
szept. 18. 17:04
 110/116 anonim ***** válasza:

#109

Igen, az is zavarna ha kobolddá változna. De nem történik meg. Mint ahogy az se hogy csavarogni akarjon. Egyiket se kell tiltanom.

Nem kell “engednem” amúgy, nem vagyok se a gazdája se a főnöke. Azt írtam hogy zavarna, de ez nem azt jelenti hogy a kutyám akinek parancsolok.

szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!