Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hátrány a lányoknál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány a lányoknál, ha edzek? Miért kevésbé elfogadható hobbi, mint bármi más hobbi?

Figyelt kérdés

Nem viszem túlzásba, szabadidőmből nem vesz el sokat és nem csak ebből áll az életem. A fehérjén és a bérleten kívül nem is költök erre a sportra, csak szeretek fitt, edzett lenni, nem szeretném, hogy én is egy ilyen löttyedt, apatestű férfi legyek a 30-as éveim közepére. Itt meg sokszor leszólják, hogy jobban szeretik az ilyen emberek a saját testüket, mint a lányokét és csak a testével van elfoglalva. Ez valakire biztos igaz, de hobbi szinten nagyoncritka az ilyen.

Lányok, nektek hátrány, ha egy férfi foglalkozik a testével és jól néz ki?


szept. 12. 19:31
 71/116 anonim ***** válasza:

#68

Mesélj, mi a börtön abban, hogy nem kötelezem rá hogy olyasmit csináljon amit eleve nem akar?

szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/116 anonim ***** válasza:

#69

Mi diktátor kapcsolat azon, hogy nem akarok egyedül gürizni? :D

szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/116 anonim ***** válasza:
71-es: Te tényleg nem érted amit mondok vagy csak direkt nem akarod megérteni? Ezt jó lenne tisztázni. Ha nem akarja, ne csinálja. Itt magáról az elvről van szó, hogy ha csinálná, akkor téged az zavarna. És ez nagy baj. De ezt egyszer már leírtam, úgy látom semmi értelme ismételnem magamat, mert nem megy át az üzenet.
szept. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/116 anonim ***** válasza:

#73

Te nem érted amit én mondok. Igen, lenne pár dolog ami zavarna egy pasiban. Minden normális embernek vannak dolgok amik zavarnák. De a párom nem akarja ezeket a dolgokat csinálni. Szerintem pont ez az ideális. Egyszerűen nem tudom felfogni hogy téged ez miért bosszant ennyire, hogy a párommal mi egyetértünk valamiben. :D

szept. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/116 anonim ***** válasza:
57%

74-es: Feladtam. Esélytelen, hogy átmenjen az üzenetem. Remélem megvolt a napi portörlés, porszívózás, fürdő és wc tisztítás, ami miatt nincs időtök semmire.


További szép napot!

szept. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/116 A kérdező kommentje:
#75 az a baj, hogy nem akarják érteni, hogy miről van szó. Ez csak egy átlagos, hétköznapi tevékenység, hogy valamit az ember a párja nélkül csinál. Azt meg nem tudom elképzelni, hogy a férfinek nincsen semmi hobbija, vagy olyan tevékenység, amit haverokkal, vagy egyedül szeret csinálni néha. Vagy nagyon be van idomítva, mint látod, ha akarná se tehetné, így lehet nem is mondja már, hogy bármit is akarna csinálni.
szept. 18. 09:23
 77/116 anonim ***** válasza:
69%
76-os: Én is ezt gondolom, hogy szerencsétlen faszi inkább magában tartja és lemond a kedvteléseiről, csak hogy a párjának jó legyen. De ha ő ezt választotta, akkor ez van, az ő baja. Ha pedig mégse így van, akkor azzal sincs semmi baj, ha össze vannak nőve és egymás nélkül nem tudnak meglenni, csak az számomra kicsit beteges és pszichés problémára utal.
szept. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/116 A kérdező kommentje:
Meg ezt sem értem, ha ennyi minden dolog van otthon, hogy két óra nem maradhat ki az életükből, akkor hogy mennek nyaralni egy hétre? Hazamennek és nem alszanak 2 napig, hogy be kegyen pótolva a lemaradt házimunka? Ilyet még sosem hallottam, hogy valakinek ennyi dolga legyen otthon. Persze, van mikor több dolog van, tavaszi nagytakarítás stb., de hogy az év minden napján legyen valami munka otthon, nem tudom elképzelni. Rabszolga életnek tűnik.
szept. 18. 09:39
 79/116 anonim ***** válasza:
0%

#76

Szokott olvasni, videojátékozni meg ilyeneket nélkülem, de ezekhez nem kell elmennie otthonról.


#77

Akkor ez valami titkos mesterterv amire már évekkel azelőtt készült hogy összejöttünk? Vagy hogy kell elképzelni hogy “magában tartja” azt hogy nem akar pl este 10-kor kint botorkálni zseblámpával a kóbor kutyák között? :D


#78

Ha elmegyünk nyaralni akkor nyilván nem kell főzni, nem koszolódik a lakás, stb. A kerti munkát meg igen, bepótoljuk utána, nyaralás utáni 1-2 munkanapot ki szoktuk még venni szabinak.

szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/116 anonim ***** válasza:

#79

Még mindig érthetetlen, hogy miért fájna az neked, ha el akarna menni otthonról :D. Oké, nem megy el, tisztáztuk, mert egy otthon ülős fajta. Oké vágom. De HA el akarna menni, akkor miért lenne neked gond? És ne gyere a házimunkával, mert ha csak nem Korda Gyuri kastélyában éltek, akkor nem vesz el olyan sok időt a takarítás, amint ahogyan azt te beállítod. Terelésnek és magyarázatnak jó, de a probléma valódi forrásának feltárásához nem.


Ha nektek így jó, akkor ámen, engem aztán nem zavar, de ezt ne tekintsük már egy normális hozzáállásnak, hogy a nő cirkuszolna, ha néha napján el akarna menni a férfi egy kicsit a barátokkal este.

szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!