Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hátrány a lányoknál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány a lányoknál, ha edzek? Miért kevésbé elfogadható hobbi, mint bármi más hobbi?

Figyelt kérdés

Nem viszem túlzásba, szabadidőmből nem vesz el sokat és nem csak ebből áll az életem. A fehérjén és a bérleten kívül nem is költök erre a sportra, csak szeretek fitt, edzett lenni, nem szeretném, hogy én is egy ilyen löttyedt, apatestű férfi legyek a 30-as éveim közepére. Itt meg sokszor leszólják, hogy jobban szeretik az ilyen emberek a saját testüket, mint a lányokét és csak a testével van elfoglalva. Ez valakire biztos igaz, de hobbi szinten nagyoncritka az ilyen.

Lányok, nektek hátrány, ha egy férfi foglalkozik a testével és jól néz ki?


szept. 12. 19:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/116 anonim ***** válasza:
0%

#40

Kevés szabadidőnk van. Nincs rá igényünk, hogy azt a keveset is külön töltsük és sose lássuk egymást. Nem látok ellentmondást.

Nem "tiltanám meg", de azért megkérdezném, hogy akkor a jótündér fogja elvégezni-e az otthoni teendőket, mert én egyedül nem fogok kettőnk helyett gürizni. (Amúgy reálisabban nézve eléggé megdöbbennék, ő is meg a haverok is utálják a focit. :D )

szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/116 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik nagyon is valid a feltevésed kérdező.

Bár ahogy látom itt pár embernek nem az edzőteremmel hanem a külön töltött idővel van problémája.

Ami nekem nagyon furcsa, da nekik jó az a lényeg.

szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/116 anonim ***** válasza:

Szóval csesztetnéd érte. Nem tudom milyen otthoni teendő lehet, amit minden nap csinálni kell, vagy nem lehet egy nappal előbb, vagy később elvégezni.

Azért ne tegyünk már úgy, mintha az emberek hazaérnének és egyből csak a főzés-mosás-takarítás menne. Külön házban lakunk a párommal, van mindig teendő, de a hobbijra, barátokra akár külön is van időnk.

Nálunk az a felállás, hogy én főzök, ő mosogat, a többi teendő meg felváltva, vagy akinek épp ideje van. Sosem vágnék ilyet hozzá, hogy "akkor most nekem kell elmosogatnom?", mert azt a heti egy pár alkalmat kibírom, néha ő is szokott főzni.

Félre ne érts, nem szeretném a kapcsolatodat kritizálni, de én nagyon károsnak élném meg így a kapcsolatot.

szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/116 anonim ***** válasza:
37%

#43


Igen, "csesztetném" ha elvárná hogy házicseléd legyek amíg ő kódorog. Én se tennék ilyet senkivel. Nem a 19. században élünk, hogy a feleség szó nélkül házitündérkedik otthon, amíg a férjura dolgozik meg szórakozik.


"ne tegyünk már úgy, mintha az emberek hazaérnének és egyből csak a főzés-mosás-takarítás menne"

Hát, pedig ezt látom konkrétan minden ismerősömnél, kivéve ahol a nő háztartásbeli (2 ilyen családot ismerek), meg van egy srác aki 30 fölötti és az anyukája intézi neki a takarítást, főzést, bevásárlást, na neki tengernyi szabadideje van, de mi ezt nem igazán szeretnénk inkább. :D

szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/116 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, a rugalmasság nagyon hiányzik az emberekből. Bírom ezt a nincs igénye rá, de ha mégis lenne, akkor meg baj. Isten ments az ilyen kapcsolatoktól.
szept. 13. 13:41
 46/116 anonim ***** válasza:
60%

Bejelentkezem heti 4 edzéssel, havi jó pár óra barátnőzéssel, havi masszőrhöz és körmöshöz járással, évi pár nap külön nyaralással.

Mindezt nőként, két gyerek mellett.

Úgy látom hálát kell adnom a férjemért :D

szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/116 anonim ***** válasza:
43%

#45

"Bírom ezt a nincs igénye rá, de ha mégis lenne, akkor meg baj"

Amúgy nem ez lenne a normális? :D

Mármint bármilyen témában. Ha nekem "baj" lenne hogy a párom mittudomén, cigizik (random példa, bármi behelyettesíthető ami zavaró lehet valaki számára) akkor mindenki jobban jár, ha eleve olyan partnert keresek aki nem akar cigizni, ahelyett hogy valakit le akarok szoktatni erőszakkal...

szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/116 A kérdező kommentje:
Dehát neked minden baj lenne, ami jönne plusz dolog. Azért egy 2 órás focit, vagy hobbit összehasonlítani a cigizéssel azért furcsa. Bármi dolgot kitalálna a párod, amit akar, azt te zsigerből elutasítanád, mert rád szakad a konyha, a takarítás bevásárlás stb. Ne túlozzunk már, mi értelme az életnek, ha ebből állna minden időd, hogy csak dolgozol és házimunkázol. Még talán a féltékenységew tudok gondolni, hogy azért nem engedik így el az emberek a párjukat.
szept. 13. 13:52
 49/116 anonim ***** válasza:

#48

Ajánlom figyelmedbe a következő mondatom: “ random példa, bármi behelyettesíthető ami zavaró lehet valaki számára”

Nem hasonlítottam semmit semmivel, egyszerűen arról beszéltem hogy ha téged valami (bármi, akármi) zavar, akkor praktikusabb olyan társat keresni akinek eleve nincs igénye arra a valamire.

Téged pl zavarna ha a párod mindig veled akarna lenni. Akkor nyilván előremutatóbb lenne olyat keresned akinek eleve nincs erre igénye, mint felszedni valakit aki folyton veled akar lenni, és állandóan ezen veszekedni.



“ már, mi értelme az életnek, ha ebből állna minden időd, hogy csak dolgozol és házimunkázol”

Hát ez amúgy igen jó kérdés, de nem vagyok filozófus hogy megválaszoljam. :D

szept. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/116 anonim ***** válasza:
100%

43-as: Ha elmegy a haverokkal focizni, az miért jelenti azt, hogy elvárja, te csinálj meg otthon minden házimunkát? Te nagyon kevered a dolgokat:) Én ha elmegyek edzeni, vagy a haverokkal a városba, eszem ágában sincs elvárni a páromtól, hogy otthon gürizzen. Hát érezze jól magát, kapcsolódjon ő is ki. Durva, hogy eset emberek mikre gondolnak. Félelmetes, hogy valakinek a házimunka körül forog az élete. Nehogy már az legyen egy ember átlag napja, hogy munka után hazaér, elvégez minden házimunkát és utána marad 1 óra a párjára, majd alvás. Azért itt valami nagyon nem kerek. Sokat dolgozok én is, takarítok, tisztán tartom a lakást, mosok, de attól még van időm eljárni a haverokkal. Nem minden nap és nem 2 naponta, de van idő. Edzésre meg heti többször is jut idő.


Azt mondod, hogy nincs igénye egyikőtöknek sem eljárkálni, de ha a párod felvetné az ötletet, problémáznál rajta. Miért? Miért fáj neked az, ha a párod azt csinálja amit szeret? Ha ahhoz van kedve, akkor menjen edzeni, focizni, barátokkal találkozni. Persze ne minden nap, de van az a bizonyos aranyközép út.

szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!