Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hátrány a lányoknál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány a lányoknál, ha edzek? Miért kevésbé elfogadható hobbi, mint bármi más hobbi?

Figyelt kérdés

Nem viszem túlzásba, szabadidőmből nem vesz el sokat és nem csak ebből áll az életem. A fehérjén és a bérleten kívül nem is költök erre a sportra, csak szeretek fitt, edzett lenni, nem szeretném, hogy én is egy ilyen löttyedt, apatestű férfi legyek a 30-as éveim közepére. Itt meg sokszor leszólják, hogy jobban szeretik az ilyen emberek a saját testüket, mint a lányokét és csak a testével van elfoglalva. Ez valakire biztos igaz, de hobbi szinten nagyoncritka az ilyen.

Lányok, nektek hátrány, ha egy férfi foglalkozik a testével és jól néz ki?


szept. 12. 19:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/116 anonim ***** válasza:
79%

#9

Huh, ezt sose mertem leírni, de ebben nagyon sok igazság van, és ha nőként nem ezt írod, hanem a valóságot, már le vagy pontozva.

(Rendszeresen tapasztalom.)


A kérdésre reagálva viszont (na, most is tudom, hogy le leszek hurrogva, de vállalom, egy anonim oldalon nem fogok hazudni):


Nálam azért volt hátrány (mikor szingli voltam és ismerkedtem), mert az önbizalom-hiányomat csak felerősítette volna, úgy éreztem volna, hogy nem tudok vele lépést tartani, és ez tovább rontja az egyébként sem túl jó önértékelésem.


(Bár volt egy pasi, párszor randiztunk.

Kisportolt test, borotvált mindenhol, szoli...

De a szex harmadik nekifutásra se ment, többet nem találkoztunk 😅)

szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/116 anonim ***** válasza:
62%
Oh hát a gyk-n mindenki sztár, naponta 3x kefél, itt a 70 évesek szerelmesek és naponta dugnak, a nők szeximádók. 😂 Ez itt egy másik dimenzió!
szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/116 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom edzés = testépítés. Ez az egyéni véleményem, de nekem szimlatikusabb, ha valami komplexebb sportot csinál az ember. Értsd, nem csak az erőn, meg a külsőn van a hangsúly, hanem kell a mozgékonyság, mobilitás, koordináció, illetve a saját sport konkrét technikája. Igen, tudom, a súlyemelésben is van technika, hogy hatékony legyen, és hogy ne sérüljön le az ember. De mégis más, ha például akrobatikázik az ember, vagy gimnasztikázik, falat mászik, vív... stb. Ezekhez is kell erő, és nem árt néha rásegíteni a fejlődésre súllyal, vagy terembe járással, de itt már van egy kicsivel messzebb mutató cél. Legalábbis nekem ez az érzetem ezzel kapcsolatban. És félre ne érts, szvsz amit te csinálsz is bőven jobb az átlagnál.

Ami az általános megítélést illeti: a legtöbben erről egyből a felhőcskére gyúrt egyszámjegyes testzsírú férfiakra gondolnak. Nyilván ezt az állapotot baromi nehéz elérni, még "extra" segítséggel is, csak ugye megint a hangos kisebbség esete. Na meg nyilván az ego sztereotípia. Van, akinek ad némi önbizalmat, van, aki csak bizonytalanabb lesz, van, akinek hirtelen túl sok is lesz belőle, és itt sem a pozitív, kiegyensúlyozott példa van szem előtt.

szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/116 anonim ***** válasza:
32%

Engem a fehérjével elvesztettél.

A felfújt testépítő izomzat számomra visszataszító és komikus.

Legyen arányos, formás tested csimpánzcsöcs meg sörhas nélkül.

Meg öltözz fel normálisan, ne úgy, mint egy kretén.

Sok férfi jár csoportos funkcionális vagy crossfit edzésre, ők csinosak, formásak.

Eközben a konditeremben minden turmixhuszár a szeme sarkából lesi a dülledező pulykamellét meg broilercsirke karját, a lába meg mint a pálcika.

No thank you.

szept. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/116 anonim ***** válasza:
91%

Én olyan heti 4-5 alkalommal edzek, ez azért volt zavaró a lányoknak, mert ebből nem szívesen engedek.


Érdekes, hogy imádják a lányok, hogy izmosabb vagyok, mint az átlag, de azt valahogy elfelejtik, hogy ezt az állapotot el is kell érni, fejleszteni kell, de legalább fent kell tartani. Na most, ez idő. Ja továbbra is izmos fiút szeretnének, akkor fogadják el, hogy ez időbe kerül.

szept. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/116 anonim ***** válasza:
95%

14-es nem ártana tájékozódni mielőtt hülyeségeket írsz.


1. A fehérjétől senki nem lesz felfújt...

Ez egy makrotápanyag a szénhidrát és a zsír mellett amit minden ember eszik, te is.

Csak aki edz az megkönnyítheti egy kicsit a napját azzal, hogy nem eszi hanem issza a fehérjét.


2. El kell keserítselek de a crossfit teremben is isszák a szerinted felfújó fehérjeporokat.

Én már csak tudom, oda járok 5 éve.


Nő vagyok és nem vagyok lufi.

szept. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/116 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem főleg az idő, legalábbis engem amiatt zavarna. Mennyi időd megy el erre?
szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/116 A kérdező kommentje:
Heti 6 óra kb. Muszáj megsolgozni érte, ez még kevésnek számít.
szept. 13. 10:12
 19/116 anonim ***** válasza:
20%

#18

Hát az azért rengeteg. Ez engem is nagyon zavarna.

szept. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/116 anonim ***** válasza:
100%
18-as: Az zavarna, hogy napi 1 órát edz a párod? Ne legyünk már nevetségesek. Levegőt még vehet azért, ugye? :D
szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!