Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hátrány a lányoknál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány a lányoknál, ha edzek? Miért kevésbé elfogadható hobbi, mint bármi más hobbi?

Figyelt kérdés

Nem viszem túlzásba, szabadidőmből nem vesz el sokat és nem csak ebből áll az életem. A fehérjén és a bérleten kívül nem is költök erre a sportra, csak szeretek fitt, edzett lenni, nem szeretném, hogy én is egy ilyen löttyedt, apatestű férfi legyek a 30-as éveim közepére. Itt meg sokszor leszólják, hogy jobban szeretik az ilyen emberek a saját testüket, mint a lányokét és csak a testével van elfoglalva. Ez valakire biztos igaz, de hobbi szinten nagyoncritka az ilyen.

Lányok, nektek hátrány, ha egy férfi foglalkozik a testével és jól néz ki?


szept. 12. 19:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/116 anonim ***** válasza:
0%

#20

Igen. Jelenleg kb pont napi 1 óra közös szabadidőnk van a párommal, nem örülnék ha ez megszűnne.

szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/116 A kérdező kommentje:
Ha elmegy horgászni a férfi egy teli szombatot mondjuk 2-3 hetente még az is több idő.
szept. 13. 11:33
 23/116 anonim ***** válasza:
0%

#22

Igen, az is zavarna :D

szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/116 anonim ***** válasza:
14%

"Ha elmegy horgászni a férfi egy teli szombatot mondjuk 2-3 hetente még az is több idő."


Kinek mire van igénye...

Nálunk alap, hogy minden szabadidő közös.

szept. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/116 anonim ***** válasza:
73%

Te jó ég, azért sajnálok néhány férfit :D


Igaz én csak heti 4 alkalommal járok 1,5 órát de a párom addig lenne a párom ameddig megpróbálna ezen hisztizni.

szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/116 A kérdező kommentje:
Egyetértek #25. Borzasztó, hogy valaki semmi énidőt nem ad a férfinak. Ez ugyanúgy vissza is igaz, nem értem azt a férfit se, aki sehova nem engedi a barátnőjét. Ilyenkor laposodik el egy kapcsolat és feszültség lesz köztük.
szept. 13. 12:31
 27/116 anonim ***** válasza:
21%

#26

Nem laposodott el nálunk már 9 éve :)

Egyszerűen nem mindenki olyan időmilliomos hogy legyen heti 6 órája lekoptatni a párját és énidőzni itt-ott. Szerintem akkor laposodik el egy kapcsolat, ha nincs semmi közös időtöltés. Volt már ilyenben részem, soha többé.

szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/116 A kérdező kommentje:
Jól van, te tudod. Én nem tudnék így kapcsolatban lenni. Mindenki más, ez a szép benne.
szept. 13. 12:36
 29/116 anonim ***** válasza:
0%

#28

Igen. De ezzel megkaptad a választ a kérdésedre. Nem mindenkinek fér bele, hogy alig lássa a párját.

szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/116 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy lehet valakinek ilyen kevés ideje(persze, a gyerek más). Nem lenézni akarok senkit, de ha olyan munkám lenne, hogy napi egy óra szabadidőm lenne, biztos változtatnék.
szept. 13. 12:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!