Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hátrány a lányoknál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány a lányoknál, ha edzek? Miért kevésbé elfogadható hobbi, mint bármi más hobbi?

Figyelt kérdés

Nem viszem túlzásba, szabadidőmből nem vesz el sokat és nem csak ebből áll az életem. A fehérjén és a bérleten kívül nem is költök erre a sportra, csak szeretek fitt, edzett lenni, nem szeretném, hogy én is egy ilyen löttyedt, apatestű férfi legyek a 30-as éveim közepére. Itt meg sokszor leszólják, hogy jobban szeretik az ilyen emberek a saját testüket, mint a lányokét és csak a testével van elfoglalva. Ez valakire biztos igaz, de hobbi szinten nagyoncritka az ilyen.

Lányok, nektek hátrány, ha egy férfi foglalkozik a testével és jól néz ki?


szept. 12. 19:31
 61/116 anonim ***** válasza:
24%

"Te jó ég :D. Én hétvégén max 2 óra alatt megcsinálom (egyedül, ha kell), a portörlést, fürdő-konyha takarítást, porszívózást. És nem egy kis garzonban élek. Bevásárlás az ilyen sok idő, hogy órákat vesz el? De oda se jár minden nap az ember. Számoljunk max 8 órával, ezek többet nem vesznek igénybe, de még így is sokat mondtam. A hét maradék órájában akkor mi a fenét csináltok? :D Vagy minden nap port töröltök, porszívóztok, főztök, fürdőt takarítotok?"


Jó neked, nekünk pl elég sok könyvünk van amit idő lepakolni portörléskor, stb. Bevásárlás elég sok idő, mert nem a szomszédban van a bolt. Nyilván nem járunk minden nap, nem is írtam hogy járnánk.

A maradék órában mint írtam, dolgozunk, illetve élvezzük a minimális szabadidőt ami marad nap végén.

De ezeket már leírtam többször is, szívesen válaszolok továbbra is, de újra és újra nem fogom leírni ugyanazokat a dolgokat.

szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/116 anonim ***** válasza:
0%

"Ha a haverok azt mondanák ma nektek, hogy menjetek el moziba, mi lenne a reakció? Áhh nem, mert ma portörlés és porszívózás van betervezve?"

Megmondjuk hogy rakjuk át egy olyan hétvégére amikor szabadok vagyunk. (Mondjuk a haverok is dolgoznak így eleve nem is nagyon merül fel hogy hétköznap este mászkáljon bárki ide-oda, hétvégére szervezünk ilyen programokat.)

szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/116 anonim ***** válasza:
67%

"Azért nem reagáltam, mert nem tudom értelmezni a kérdésed, nem fáj ha azt csinálja amit szeret, szeretném ha boldog lenne, és nem vagyok önző."


Azért nem tudod értelmezni a kérdésemet, mert nem látod, hogy mi a baj ezzel az egésszel. Ha szeretnéd, hogy boldog legyen és őt az teszi boldoggá, hogy elmegy néha a haverokkal, akkor nem problémáznál rajta, hanem önzetlenül hagynád. Ne csinálj már mártírt magadból, attól még, hogy elmegy néha napján ide-oda, még nem omlik össze a háztartás és rád se hárul minden. Ha elmegy barátokkal, akkor megcsináljátok másnak a porszívózást, ne legyél már ennyire robot, hogy azt a dolgot csak akkor, abban az adott pillanatban lehet megcsinálni.

szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/116 anonim ***** válasza:
0%

"Ha szeretnéd, hogy boldog legyen és őt az teszi boldoggá, hogy elmegy néha a haverokkal"

De nem az teszi boldoggá.... :D Most el kéne zavarnom otthonról amikor nem akar menni, vagy mi?

Ez az egész onnan jött elő, hogy egy másik válaszoló hipotetikusan kérdezte, hogy mi lenne HA akarna menni. De nem akar. Mielőtt összejöttünk, előtte se mászkált mindenhova hétköznap esténként, ami azt illeti csak többet túlórázott és később ment haza munkából.

Erről írtam korábban, hogy ha neki/nekünk nincs igénye a heti többszöri csavargásra, akkor miért kellene csinálnunk mások kedvéért?

szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/116 anonim ***** válasza:
100%
64-es: Nem, nem kell elzavarnod. Itt most egy szituációról van szó, hogy téged zavarna, ha menni akarna. És ez a nagy baj, nem pedig az, hogy nem akar menni.
szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/116 anonim ***** válasza:
0%

#65

De miért baj, ha zavarna olyasmi amit amúgy se akarna csinálni?

A páromat zavarná ha mittudomén, onlyfansen vetkőznék. De ez nem baj, mert én amúgy se akarom ezt csinálni. Teljesen jó.

Szerintem pont hogy így tud jól működni egy kapcsolat.

szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/116 A kérdező kommentje:
Jó kis vita alakult itt ki ma. Nem akartam senkit összeugrasztani, de legalább mindenki elmondhatta a saját véleményét.
szept. 13. 22:53
 68/116 anonim ***** válasza:
50%
66-os: Az, hogy onlyfansen vetkőzni akarsz és az, hogy cirkusz lenne belőle, ha a párod néha napján egyedül kapcsolódna ki, két teljesen különböző dolog. Hihetetlen, hogy te ezt nem látod. Sajnálom szerencsétlen faszit, egy igazi börtönben élhet.
szept. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/116 anonim ***** válasza:
80%
Azért nem ment semerre a vita, mert annyira hülye példákat hoztak fel, csak hogy bizonygassák, hogy teljesen természetes, hogy valaki egy szabadidő nélküli diktátor kapcsolatban van.
szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/116 anonim ***** válasza:
A lányok nem homogén csoport. Van, akinél közömbös, van, akinél előny, van, akinél hátrány. Nyilván van olyan, akinek az aputest beindító szexuálisan, náluk nyilván hátrány. Ezen nem érdemes hisztizni, hogy te XY-t miért nem tufdod meghódítani... nem kötelessége adott embernek a te testedre bukni és a te hobbidat elfogadni. Keress olyat, akinek ez jön be, ennyi.
szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!