Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hátrány a lányoknál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány a lányoknál, ha edzek? Miért kevésbé elfogadható hobbi, mint bármi más hobbi?

Figyelt kérdés

Nem viszem túlzásba, szabadidőmből nem vesz el sokat és nem csak ebből áll az életem. A fehérjén és a bérleten kívül nem is költök erre a sportra, csak szeretek fitt, edzett lenni, nem szeretném, hogy én is egy ilyen löttyedt, apatestű férfi legyek a 30-as éveim közepére. Itt meg sokszor leszólják, hogy jobban szeretik az ilyen emberek a saját testüket, mint a lányokét és csak a testével van elfoglalva. Ez valakire biztos igaz, de hobbi szinten nagyoncritka az ilyen.

Lányok, nektek hátrány, ha egy férfi foglalkozik a testével és jól néz ki?


szept. 12. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/116 anonim ***** válasza:
65%
Muti már olyat, ahol leszólják őket.
szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/116 anonim ***** válasza:
59%
Nálam nem hátrány. Nekem csak olyan férfiak tetszenek, akik foglalkoznak a testükkel. A férfiak is jobban szeretik a formásabb, szép alakú nőket, ahogy a nők is a sportos férfiakat. Persze túlzásba lehet esni, de szerintem az nem egészséges, ha csak a "formájával" foglalkozik. Ne foglalkozz ilyenekkel, itt főleg leszólják azokat, akik foglalkoznak a testükkel, mert így jobban elfogadják a saját testüket.
szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/116 A kérdező kommentje:
#1 a szexualitásban sokszor írják az ilyen kérdéseknél, hogy utálják, ha felfújt a csávó és nekik a pocakosabb, aputest jön be. Ha rendszeresen olvasod, akkor tuti találkoztál már vele.
szept. 12. 19:41
 4/116 A kérdező kommentje:
szept. 12. 19:44
 5/116 anonim ***** válasza:
76%

Nem olvasom rendszertelenül sem, mert hányingert kapok, de ott férfiak válaszolnak nőként is. Ez szerintem elég közismert.


A saját puhos testüket próbálják így eladni.

szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/116 anonim ***** válasza:
79%
Az edzett lapos szalkas izmok nekem is jobban bejonnek ,mint a fefujt izmok. Jo hogy edzzel,ne hagyd abba.
szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/116 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy ha ilyen jól nézel ki, élőben nem kapsz feedbacket, hogy a gyakorira jársz egoért?
szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/116 A kérdező kommentje:

Nincs baj az egómmal, de ez a gyakori máshogy működik, mint a való világ, úgy vettem észre.

És igen, ezt gondoltam, hogx ott igénytelen férfiak írkálnak nagyrészt, dehát ezt meg nehéz kiszűrni

szept. 12. 19:55
 9/116 anonim ***** válasza:
84%

Igen, a való életben látod, kivel beszélsz.


Bocsánat a vulgaritásért, de néha áthelyeznek innen kérdést a szex kategóriába, és onnan tudom megmondani, hogy hirtelen minden nő huszonéves, ki sem venné egész nap a f@szt a szájából, reggeli kávét is gechivel inná tejszín helyett, és soha nem akar vaginálisan szexelni, csak análisan...


Az a kategória arra van, hogy pasik kimasztizzák magukat egymás szövegére.

szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/116 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem jön be a pocaskos apu test és felfújt sem. A mértékkel izmos test a nyerő. AKi foglalkozik a testével, egészségével, de nem megszálottan, és nem él semmilyen (fél)illegális cuccon.
szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!